15 نمونه مبل مدرن طوسی برای دکوراسیون مدرن جذاب

15 نمونه مبل مدرن طوسی برای دکوراسیون مدرن جذاب

به قلم: سمانه زارعی

وقتی به دنبال انتخاب سبک مدرن برای دکوراسیون هستید، مبل مدرن می‌تواند جزو اولویت‌های لیست خریدتان قرار بگیرد. مبل مدرن طوسی رنگ می‌تواند دکوراسیون منزل شما را شیک و جذاب کند. در این مطلب نمونه‌هایی از مبل مدرن طوسی را ببینید و از آنها برای خرید مبل مدرن ایده بگیرید.

تابلو فرش ریحان

مبل مدرن طوسی، هرجا کاربرد داره!

فرقی نمی‌کند در حال طراحی دکوراسیون مدرن خانه هستید یا به دکوراسیون اداری مدرن فکر می‌کنید، در هر صورت مبل مدرن طوسی می‌تواند یک انتخاب عالی باشد. از آنجایی که مبل مدرن طوسی رنگ کاربرد و طرفدار زیادی دارد، تنوع زیادی از آن را در بازار خواهید دید. کافی است با توجه به مساحت فضا، سبک دکوراسیون محیط، نوع چیدمان و تنالیته رنگی بهترین مبل مدرن طوسی را انتخاب کنید.

 

مبل مدرن طوسی، از مبل ال تا کاناپه!

از چند طریق می‌توانید مبلمان طوسی را وارد دکوراسیون خانه کنید:

  • با توجه به فضایی که می‌خواهید مبل مدرن طوسی رنگ را در آن قرار دهید، می‌توانید یک مبل ال شکل مدرن طوسی رنگ تهیه کنید و یک گوشه از اتاق نشیمن و یا پذیرایی را با آن پر کنید.
  • اگر به دنبال یک نقطه عطف جذاب در نشیمن خانه هستید و یا دنبال یک کاناچه راحت برای جلوی تلویزیون می‌گردید، یک کاناپه طوسی رنگ زیبا می‌تواند نیاز شما را بر طرف کند.
  • ست مبلمان طوسی رنگ انتخاب دیگر است. چند مبل از ست مبلمان طوسی مدرن شما می‌توانند به رنگ سفید باشند.

 

مبل مدرن طوسی با چه رنگی ست میشه؟

یکی از نکته‌هایی که در دکوراسیون مدرن و استفاده از رنگ طوسی باید در نظر بگیرید این است که تعادل استفاده از رنگ‌ها رعایت شود. از آنجایی که مبل مدرن طوسی رنگی خنثی دارد، در کنار رنگ‌های مختلفی می‌تواند جلوه‌ی بیشتری در دکوراسیون داشته باشد. استفاده از رنگ‌های گرم و سرد با توجه به تیره و یا روشن بودن رنگ مبل طوسی، انجام می‌شود. در ادامه به انتخاب رنگ‌های مناسب برای قرار گرفتن در کنار رنگ طوسی پرداخته‌ایم.

 

مبل مدرن طوسی با رنگ‌های گرم

از آنجایی که مبل طوسی، رنگی خنثی و ملایم دارد، وجود یک رنگ گرم، به فضا گرما می‌دهد. رنگ‌های گرم را با توجه به پررنگ و کمرنگ بودن مبل مدرن طوسی خود انتخاب کنید. رنگ‌های کرم، صورتی، هلویی، بژ، شیری برای قرار گرفتن در کنار مبل مدرن طوسی کمرنگ مناسب هستند. رنگ‌های قرمز، شرابی، سرخابی و بنفش برای قرارگیری در کنار مبل مدرن طوسی تیره مناسب هستند. این رنگ‌ها می‌توانند در فرش، پرده و یا کوسن به کار رفته باشند.

 

مبل مدرن طوسی با رنگ‌های سرد

اغلب پیشنهاد طراحان داخلی به تعادل رساندن رنگ‌ها در کنار هم از نظر گرمی و سردی رنگ‌ها است. ولی ممکن است شما به دنبال چیدمان دکوراسیونی با تنالیته رنگ‌های سرد باشید. در این حالت، مبل مدرن طوسی می‌تواند در کنار رنگ‌های سرد هم جذاب باشد. این نوع دکوراسیون برای فصل تابستان مناسب است. رنگ‌های سبز مات، فیروزه‌ای، نیلی، بادمجانی، سبز تیره، لاجوردی و.. در کنار مبل مدرن طوسی روشن و تیره هماهنگی خوبی ایجاد می‌کنند.

 

مبل طوسی طلایی برای خانه‌ای لوکس

مبل طوسی را می‌توان در انواع دکوراسیون به کار برد. از دکوراسیون ساده و مینیمال گرفته تا دکوراسیون لوکس و مجلل! طراحان برای اینکه به رنگ طوسی مبل، جلای بیشتری بدهند از رنگ طلایی در بخش‌هایی از مبل مدرن طوسی استفاده می‌کنند. مبل مدرن طوسی می‌تواند رگه‌هایی از رنگ طلایی در پایه‌ها، دسته و یا تکیه‌گاه داشته باشد. مبل طوسی طلایی برای یک خانه لوکس بسیار مناسب است، مخصوصا اگر از اکسسوری‌های طلایی دیگری در دکوراسیون استفاده شده باشد.

مطلب پیشنهادی: مبل مدرن فلزی، 40 مدل جدید به جای مدل‌های همیشگی

 

ست فرش با مبل طوسی

هماهنگی وسایل مختلف در کنار هم برای ایجاد دکوراسیونی جذاب اهمیت دارد. لازم است رنگ پرده، فرش و مبلمان باهمدیگر همخوانی داشته باشد. برای خرید فرش مناسب با مبل مدرن طوسی، به نکته‌های گفته شده در قسمت قبلی این مطلب توجه کنید. انواع رنگ‌های؛ سفید، بنفش، آبی، لیمویی، صورتی، کرم، قرمز و زرد برای انتخاب رنگ فرش مناسب هستند. فراموش نکنید که تیره و روشن بودن رنگ طوسی مبلمان اهمیت دارد. بهتر است تضاد رنگی خیلی زیاد نباشد و از طرفی به رنگ وسایل دیگر هم دقت کنید.

 

مبل طوسی با چه پرده‌هایی ست میشه؟

اگر مبل مدرن طوسی که برای دکوراسیون انتخاب کرده‌اید خیلی ساده است، می‌توانید پرده‌ای تهیه کنید که خیلی ساده نباشد. اگر مبل طوسی رگه‌هایی از رنگ طلایی و یا نقره‌ای دارد، وجود این رنگ‌ها در پرده، دکوراسیون را جذاب‌تر می‌کند. همچنین رنگ پرده می‌تواند با رنگ کوسن‌های مبل یکی باشد. سفید، آبی، سورمه‌ای، سبز و صورتی رنگ‌های مناسبی برای پرده هستند.

 

کلام آخر:

مبل مدرن طوسی، یکی از انواع مبلمان پرطرفدار است که در خانه‌های بزرگ و کوچک استفاده می‌شود. در این مطلب نکته‌هایی برای انتخاب رنگ وسایل دیگر دکوراسیون در کنار مبل مدرن طوسی را بیان کردیم.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه