فضای مخفی در آشپزخانه، پشت این در ریلی چه خبره؟

فضای مخفی در آشپزخانه، پشت این در ریلی چه خبره؟

به قلم: سمانه زارعی

آشپزخانه یکی از فضاهای خانه است که به دلیل کاربری که دارد، وسایل زیادی در آن قرار می‌گیرد. هرچه تعداد کابینت و کشو بیشتر باشد، بیشتر می‌توانیم نظم و ترتیب را در آن رعایت کنیم و هرچیزی جای مخصوص خودش را داشته باشد. در این مطلب از چیدانه با ایده‌ای جذاب از یک فضای مخفی در آشپزخانه آشنا شوید.

سرویس خواب بالسا

فضای مخفی آشپزخانه؛ از مطبخ تا کابینت مخفی

امروزه آشپزخانه‌ها اغلب به صورت باز و اپن و در معرض دید قرار دارند. به همین دلیل ایده‌ای به نام مطبخ، آشپزخانه کثیف یا آشپزخانه پنهان اجرا می‌شود که در آن فضایی داخل آشپزخانه برای کارهای آشپزی و کثیف‌کاری‌های آشپزی در آن انجام می‌شود. ولی همه‌ی آشپزخانه‌ها جای کافی برای در نظر گرفتن مطبخ ندارند، در نتیجه ایده‌های مختلف برای ایجاد فضاهایی که در دسترس باشند ولی دید زیادی نداشته باشند با استقبال افراد مواجه می‌شوند. فیلم زیر یکی از انواع فضای مخفی در آشپزخانه را نشان می‌دهد.

 

فضای مخفی آشپزخانه در فضای بین کابینتی

همانطور که در فیلم دیدید، این نوع فضای مخفی در آشپزخانه، مانند یک کابینت با در کشویی عمل می‌کند. این فضا به دلیل اینکه زیر کابینت‌های اصلی قرار دارد، بسیار در دسترس است و برای قرار دادن وسایل پر استفاده مانند ادویه بسیار کاربردی است. در ریلی طرح بتن آن، طوری جلوه می‌کند که انگار بخشی از فضای بین کابینتی آشپزخانه است. نظر شما در این مورد چیست؟ دوست داشتید به جای آن یک شلف و به صورت باز داشته باشید یا یک فضای مخفی، دکوراسیون آشپزخانه شما را زیباتر می‌کند؟

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه