ویلای لوکس صبا راد در شمال / غوغای مسافرت خانوادگی مجری صداوسیما + عکس

ویلای لوکس صبا راد در شمال / غوغای مسافرت خانوادگی مجری صداوسیما + عکس

به قلم: محمد مالمیر

صبا راد در اینستاگرام عکسی از مسافرت خانوادگی خود به شمال کشور منتشر کرده است. خانم مجری عکسی از ویلای لاکچری که در آن ساکن هستند نیز به اشتراک گذاشته است. صبا راد (فاطمه راد) ۳۰ آبان سال ۱۳۵۹ است. او از سال ۷۵ گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

بالسا

ویلای لوکس صبا راد در شمال / غوغای مسافرت خانوادگی مجری صداوسیما

همسر اول و دوم صبا راد

صبا راد در ازدواج اولش با مرتضی علی آبادی ازدواج کرد که پس از مدتی به طلاق ختم شد. همسر اول صبا راد بازیگری و مجری گری مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال بود.

او پس از تجربه شکست در ازدواج اولش با شرکت در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش کلی از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت.

خداحافظی صبا راد با تلویزیون

حدود دوسال می‌شود که صبا راد با تلویزیون خداحافظی کرده است. این مجری معروف همکاری‌ اش با صدا و سیما را از نیمه دهه ۷۰ با نویسندگی و گویندگی رادیو آغاز کرد و با اجرای برنامه «به خانه برمی‌گردیم» در شبکه تهران به شهرت رسید. همکاری او با این برنامه تلویزیونی در دو سال گذشته با فراز و نشیب‌هایی همراه بود و حتی برای مدتی شایعه ممنوع‌ التصویری اش به گوش می‌رسید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه