با مبل سفید صورتی،فرش و کاغذ دیواری چه رنگی باشه؟

با مبل سفید صورتی،فرش و کاغذ دیواری چه رنگی باشه؟

به قلم: سمانه زارعی
دیوار سفید برای مبلمان سفید صورتی
دیوار سفید برای مبلمان سفید صورتی

رنگ سفید و صورتی در کنار همدیگر؛ ترکیبی ملایم و جذاب ایجاد می‌کند. مبلمان سفید و صورتی رنگ، انتخاب جذابی است. نکته مهم این است که چه رنگ‌های دیگری در کنار این نوع مبلمان مناسب هستند. در این مطلب چند رنگ فرش و کاغذ دیواری که مناسب با مبلمان سفید صورتی هستند معرفی کرده‌ایم.

مبلمان سفید صورتی؛ با چی ست می‌شه؟

همیشه تاکید کرده‌ایم که برای تعیین ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون منزل؛ باید به تناسب و هارمونی بین رنگ‌ها توجه شود. مهم‌ترین بخش‌های دکوراسیون که رنگ آنها تاثیر زیادی روی فضا می‌گذارند؛ رنگ دیوار، مبلمان، فرش و پرده‌ها هستند. حالا که مبلمان سفید و صورتی را پسندیده‌اید، باید بر اساس آن رنگ فرش و کاغذ دیواری را انتخاب کنید. رنگ‌های زیادی با مبلمان سفید صورتی ست هماهنگ می‌شوند. فقط کافی ‌است در انتخاب رنگ‌ها کمی دقیق باشیم.

کارانا دکور

 

مبلمان سفید صورتی در کنار دیوار سبز
مبلمان سفید صورتی در کنار دیوار سبز

رنگ سبز در کنار مبلمان سفید صورتی

رنگ صورتی جزو رنگ‌های ملایم و آرامش‌بخش است. انتخاب یک رنگ تیره‌تر مانند سبز، بسیار هوشمندانه است. زیرا هم ترکیب رنگ صورتی و سفید را به تعادل می‌رساند و هم ایجاد حس آرامش فضا را تکمیل می‌کند. برای مبلمان سفید و صورتی می‌توانید فرشی را انتخاب کنید که در آن گل‌های سبز به کار رفته و یا پس زمینه‌ای سبز رنگ دارد. همچنین کاغذ دیواری می‌تواند تنالیته‌ای از رنگ سبز را در خود داشته باشد.

 

دیوار خاکستری و مبل سفید و صورتی
دیوار خاکستری و مبل سفید و صورتی

رنگ طوسی، انتخاب عالی برای مبلمان سفید و صورتی

رنگ طوسی یکی از رنگ‌های بسیار جذاب در کنار صورتی است. با توجه به اینکه مساحت فضا بزرگ و یا کوچک است؛ رنگ طوسی به کار رفته در کاغذ دیواری و یا فرش می‌تواند پررنگ و یا کمرنگ باشد. فراموش نکنید که به مات و یا براق بودن رنگ صورتی در مبلمان هم توجه کنید.

 

رنگ نارنجی در کنار مبل سفید و صورتی
رنگ نارنجی در کنار مبل سفید و صورتی

رنگ نارنجی با صورتی میاد؟

گفتن اینکه رنگ نارنجی می‌تواند در کنار صورتی قرار بگیرد؛ کمی تعجب آور است. اگر با دقت این رنگ را به کار ببرید، می‌تواند ترکیب جالب و خاصی باشد. مخصوصا اگر به فکر ایجاد فضایی شاد هستید. ولی این نکته را فراموش نکنید که بهتر است رنگ نارنجی به صورت جزئی در این ترکیب استفاده کنید تا رنگ شاد فضا آزاردهنده نباشد.

رنگ مشکی برای مبلمان سفید و صورتی

مبل سفید و صورتی، فضا را دلباز و روشن می‌کند. رنگ مشکی انتخابی است که می‌تواند این روشنایی را به تعادل برساند و در ترکیب رنگ‌ها تنوع ایجاد کند. کاغذ دیواری که پس زمینه‌ای مشکی دارد و با گل‌های صورتی تزئین شده است، یک انتخاب مناسب برای یکی از دیوارهای پذیرایی است. و یا می‌توانید فرشی با پس زمینه مشکی انتخاب کنید.

 

دیوار آبی تیره با مبلمان صورتی و سفید
دیوار آبی تیره با مبلمان صورتی و سفید

رنگ آبی تیره با مبل سفید صورتی

رنگ آبی تیره همان نقشی را که رنگ مشکی ایفا می‌کند؛ دارد. اگر عاشق رنگ آبی هستید و یا دوست ندارید در فرش و کاغذ دیواری رنگ مشکی وجود داشته باشد. می‌توانید به رنگ آبی تیره فکر کنید.

 

کلام آخر:

در این مطلب رنگ‌های‌ فرش و کاغذ دیواری مناسب با مبلمان سفید صورتی معرفی شدند. در استفاده از ترکیب‌های رنگی به سلیقه خود و هماهنگی رنگ‌ها با همدیگر توجه کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه