ایده فضای کوچک کابینت، چطور قابلمه‌ها را در کابینت جا بدهیم؟

ایده فضای کوچک کابینت، چطور قابلمه‌ها را در کابینت جا بدهیم؟

به قلم: سمانه زارعی

چند کابینت و این همه ظرف! باید فکری برایشان کنید. چطور می‌توانید قابلمه‌های مختلف را داخل کابینت آشپزخانه جای بدهید. نظم دهنده‌های مختلفی برای قرار دادن ظروف متنوع داخل کابینت وجود دارد. یکی از وسایل پرکاربرد آشپزخانه، قابلمه‌ها هستند. روش‌های مختلفی برای نظم دادن به آنها وجود دارد. در این مطلب برخی از وسایل آشپزخانه کاربردی در این مورد را ببینید و از آن ایده بگیرید.

سرویس خواب بالسا

 

راهکارهایی برای نظم دهی به قابلمه‌ها در آشپزخانه

وقتی قابلمه‌ها را داخل هم می‌چینید و در کابینت می‌گذارید، هر بار برای برداشتن یکی از آنها، همه کابینت را بیرون میریزید! و این کار زمان و انرژی زیادی از شما می‌گیرد. برای نظم دادن به قابلمه راهکارهای مختلفی وجود دارد:

  • چیدمان قابلمه در کابینت: یک کابینت بزرگ را برای قرار دادن قابلمه‌ها در نظر بگیرید.
  • درهای قابلمه را جدا کنید: اگر می‌بینید درهای قابلمه باعث می‌شود قابلمه داخل کابینت و کشو جا نشود، درها را از جداگانه و در جای دیگری بگذارید.
  • یک آویز برای قابلمه طراحی کنید: فضای آویزان کردن ماهی تابه و یا قابلمه‌ها می2تواند داخل یک کابینت و یا بیرون از کابینت باشد.
  • از نظم‌دهنده‌ها استفاده کنید: نظم دهنده‌های داخل کابینت کمک زیادی به قرارگیری قابلمه‌ها داخل کابینت می‌کنند.

 

مدل‌های نظم دهنده برای داخل کابینت

چند نمونه نظم دهنده ظروف و قابلمه داخل کابینت را ببینید.

 

کابینتی برای قابلمه‌ها

با توجه به تعداد و اندازه قابلمه‌ها بهترین مدل نظم دهنده داخل کابینت را انتخاب کنید. بعضی از مدل‌های نظم دهنده‌ها، جایی برای قرار دادن در قابلمه هم دارند. در ادامه فیلمی از یک مدل نظم‌دهنده چند طبقه نشان داده شده است که در آن بخش‌هایی برای قرارگیری در قابلمه در نظر گرفته شده است.

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه