Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

آورده های روشنایی تیسرا

مجموعه آورده­ های روشنایی تیسرا در سال 1383 توسط جمعی از مدیران فعال در صنعت روشنایی کشور به منظور ارائه خدمات مهندسی و تأمین کالا به بازارهای صنعتی و تزئینی کشور تأسیس گردید و فعالیت خود را در دو بخش آغاز نمود.
بخش اول شامل تأمین تجهیزات، قطعات و محصولات روشنایی با کاربری فضاهای داخلی و محوطه های بیرونی در زمینه­های تزئینی و صنعتی در سبک­های مختلف از قبیل کلاسیک، مدرن و ... است.
بخش دوم شامل ارائه خدمات طراحی، مشاوره، نصب و اجرای پروژه­های مختلف معماری و ساختمانی است. ارائه این خدمات، در کلیه فازهای پیش­تولید و درزمان تولید و پس از ساخت در کلیه واحدهای مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و محیط­های بیرونی امکان پذیر است.
این شرکت هم اکنون با بهره­ گیری بیش از 30 نفر پرسنل متخصص خود و با همکاری با شرکتهای نامدار اروپایی و بکارگیری فناوری روز صنعت روشنایی جهان، در حال ارائه خدمات به بازارهای مختلف کشور می­باشد.
بهره­ گیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب، آموزش مستمر و سیستم مدیریت کیفیت و سیستم اتوماسیون اداری پیشرفته، این شرکت را قادر ساخته تا با داشتن نمایندگان متعدد در سطح ایران، نقشی مؤثر در پشتیبانی بازار روشنایی کشور ایفا نماید.
کیفیت محصولات لوکس، موجودی انبارها، تحویل به موقع، پشتیبانی فنی / مهندسی و خوشنامی در صنعت روشنایی کشور از خصیصه­ های بارز مجموعه "تیسرا" می باشد.
P.O.BOX #14665 - 586 TEHRAN, IRAN
راه‌های ارتباط مستقیم