Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com placeholder image

فرش ماشینی

به نام خدا
فروشگاه فرش ماشینی (گالری فرش زارعی) که در زمینه ی فروش فرش های ماشینی (هزارشانه ، هفتصدشانه، پانصدشانه)، تابلو فرش، قالیچه، کناره، روفرشی، فرش فانتزی، فرش اتاق کودک و فرش مهدکودک ها و وسایل مورد نیاز برای نگهداری فرش در منطقه ی بازار تهران دارای سابقه ی طولانیست هم اکنون برای رفاه حال خریداران اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی کرده است.
مسافت‌های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد و از همه مهمتر کمبود وقت سبب می‌شوند که امروزه خرید الکترونیکی به یکی از ابزارهای لازم و ضروری برای هر بنگاه اقتصادی درآید. فروشگاه آنلاین فرش زارعی، با هدف ایجاد و تسهیل ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان کالا ایجاد گردیده است.

اطمینان از برند و اصالت شرکت تولیدکننده فرش نیز یکی دیگر از عواملیست که ما آن را به شما اطمینان میدهیم. تمامی فرش های موجود در فروشگاه فرش ماشینی کاملا اصل و اورجینال است.

همچنین تمامی فرش های فروشگاه فرش ماشینی به همراه دوسال بیمه فرش (برای اولین بار در ایران بیمه مخصوص فرش ماشینی از فروشگاه فرش ماشینی ارائه شده است) به شما عزیزان ارائه میشود.
فروشگاه فرش ماشینی تهران - خیابان مصطفی خمینی - پلاک 223
راه‌های ارتباط مستقیم
فروشگاه فرش ماشینی تهران - خیابان مصطفی خمینی - پلاک 223