بدون تخفیف بازسازی نکن!

بدون تخفیف بازسازی نکن!

به قلم: سمانه زارعی

نوژا دیزاین

وقتی میشه با 100 میلیون تخفیف بازسازی کرد چرا تخفیف نگیریم؟! هیچ کس نمی‌تواند اهمیت میزان بودجه در بازسازی را انکار کند. برای همه ما مهم است که با به صرفه‌ترین قیمت و در عین حال با کیفیت مناسب، کار بازسازی فضای کار یا خانه را انجام دهیم. پس چه پیشنهادی بهتر از تخفیف 100 میلیونی؟ اگر شما هم به دنبال این فرصت عالی هستید در این مطلب همراه با گروه معماری نیلین باشید و متن را تا انتها بخوانید.

سرویس خواب بالسا

 

مراحل بازسازی ساختمان، قبل از اقدام آگاه باشید.

اگر فکر می‌کنید از فضای دکوراسیون خانه یا محل کارتان خسته شده‌اید و یا نیاز به فضاهای جدید و مجزایی دارید، بازسازی ساختمان یک راهکار عالی برای شماست. ولی قبل از اقدام به هرکاری، بهتر است با مراحل بازسازی آشنا شوید.

نیازهای‌تان را لیست کنید:

اگر قرار باشد کار بازسازی را به یک گروه متخصص بسپارید، اول باید بدانید که خودتان دقیقا چه می‌خواهید. رنگ دکوراسیون دلزده‌تان کرده؟ دوست دارید آشپزخانه‌ پرنورتر و دلبازتر شود؟ یک اتاق مجزا به عنوان اتاق کار لازم دارید؟ کفسازی و یا سقف پذیرایی نیاز به مرمت و بازسازی دارد؟ همه این موارد را لیست کنید.

با یک شرکت معتبر در ارتباط باشید:

با یک گروه متخصص در زمینه بازسازی ارتباط بگیرید. اولین کاری که یک طراح برای انجام درخواست‌های شما نیاز دارد، بازدید از ساختمان است. در این مرحله می‌توانید راجع به اولویت‌های بازسازی ساختمان با طراح صحبت کنید.

تخمین هزینه‌ها:

طراح و معمار بعد از اینکه بخش‌های مدنظر شما را در طراحی در نظر گرفتند، می‌توانند طرحی سه بعدی برایتان آماده کنند و طبق طرح، هزینه‌های کار بازسازی را به شما ارائه دهند.

نهایی شدن طرح بازسازی ساختمان و هزینه‌ها:

با داشتن طرح سه بعدی راحت تر می‌توانید راجع به تغییرات ایجاد شده در فضا نظر بدهید. طراح می‌تواند طرح را طبق نظر شما تغییر دهد. در این مرحله در مورد نوع تغییرات، متریال به کار رفته و میزان هزینه‌ها به توافق برسید.

شروع بازسازی:

حالا زمان شروع بازسازی ساختمان است. در ابتدا با تخریب بخش‌هایی که قرار است حذف شود شروع می‌شود. بهتر است در مورد مدت زمان انجام کار با پیمانکار صحبت کنید تا برنامه ریزی لازم را داشته باشید.

انجام کارهای بنایی:

در ابتدا کارهای سفت‌کاری و بنایی که در لایه‌هایی زیرین لازم است؛ مانند تعمیر و تعویض لوله‌کشی و تاسیسات مختلف انجام می‌شود.

نازک کاری و اجرای دکوراسیون داخلی:

کارهای نهایی ساختمان مربوط به نازک کاری‌هاست. اجرای کابینت‌ها، رنگ کردن دیوارها، نصب کفپوش و.. از جمله کارهای نهایی در بازسازی هستند.

 

بازسازی ساختمان؛ چگونه اقتصادی عمل کنیم؟

دلایل مختلفی مانند؛ افزایش هزینه خرید خانه، کاهش کیفیت ساخت، وابسته بودن به محل زندگی و.. باعث شده است افراد به جای تغییر خانه، به فکر بازسازی و مرمت خانه باشند. اولین قدم برای این تصمیم، بررسی هزینه‌ها و در نظر گرفتن میزان بودجه‌ای است که افراد برای بازسازی در نظر می‌گیرند. چگونه می‌شود با هزینه به صرفه و اقتصادی‌تر کار بازسازی را پیش ببریم؟ ایده‌های مختلفی برای این کار وجود دارد.

  • بازسازی خانه به صورت مرحله به مرحله: هزینه‌های بالای بازسازی باعث می‌شود شما نمی‌توانید با هزینه کم همه بخش‌های خانه را بازسازی کنید، پس از قسمت‌هایی که در اولویت هستند شروع کنید. با تامین بودجه بیشتر، سراغ بخش دیگر بروید.
  • بازسازی ساختمان به شکل اقساطی: پرداخت قسط راهکار اغلب افراد برای خرید کالاها و انجام خدمات مختلف است. شما می‌توانید از شرایط اقساطی مجموعه معماری نیلین برای بازسازی ساختمان استفاده کنید.
  • انجام کار بازسازی توسط افراد غیر متخصص!: این راهکار شاید صرفا هزینه شما را در نگاه اول کمتر کند ولی مشکلات بعد از بازسازی ناشی از همکاری با شرکت های نامعتبر بعدا برایتان هزینه بر خواهد بود و شما را متحمل هزینه‌های اضافی خواهد کرد.

 

بازسازی ساختمان با تخفیف، یک تیر و دو نشان!

از خیلی‌ها این جمله را شنیده‌ایم که حاضرم هزینه کنم ولی از کیفیت کار مطمئن باشم. حالا تصور کنید اگر کار بازسازی و یا ساخت ساختمان را به کسی بسپارید که هم در این کار متخصص است و هم برای پروژه شما تخفیف در نظر بگیرد، این یعنی با یک تیر دونشان! گروه معماری نیلین بن کارت 5 درصدی تا سقف 100 میلیون برای بازسازی ساختمان در نظر گرفته است که کار شما را راحت می‌کند. با استفاده از بن کارت نیلین شما می‌توانید از خدمات طراحی، ساخت و بازسازی بهره‌مند شوید.

 

بازسازی ساختمان، کار را به کاردان بسپارید.

حالا که با مراحل بازسازی ساختمان آشنا شدید و تصمیم به بازسازی ساختمان گرفته‌اید، باید یک شرکت معتبر و متخصص در این زمینه را پیدا کنید. سوال کلیدی این است که کار بازسازی ساختمان را به چه کسی بسپاریم. کمی جستجو و بررسی نمونه کارهای هر شرکت، بررسی تخصص هر شرکت و همچنین صحبت راجع به میزان هزینه‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین متخصص برای بازسازی را انتخاب کنید. گروه معماری نیلین یکی از شرکت‌های متخصص در این زمینه است؛ چند دلیل که چرا این گروه را برای بازسازی انتخاب کنید در زیر آمده است:

  • ارائه بن کارت 5 درصدی تا سقف 100 میلیون برای بازسازی
  • 5 سال خدمات پس از فروش رایگان در نیلین
  • هزینه‌های پایین متریال به علت تامین کننده بودن نیلین
  • کاهش هزینه‌های اجرت و دستمزد بواسطه بهره‌گیری از مجریان منصف و متخصص
  • ارائه تسهیلات و امکان پرداخت قسطی

کلام آخر:

در این مطلب با گروه معماری نیلین همراه بودیم و راجع به بازسازی با تخفیف صحبت کردیم. اگر شما هم به دنبال چنین موقعیتی هستید، با گروه معماری نیلین در ارتباط باشید و کار طراحی، ساخت و بازسازی ساختمان را به آنها بسپارید تا با خیال راحت خانه‌ای نو داشته باشید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه