دکوراسیون شیک و دیدنی خانه کمند امیرسلیمانی + ویدیو

دکوراسیون شیک و دیدنی خانه کمند امیرسلیمانی + ویدیو

به قلم: نرگس مهردادیان

دکوراسیون شیک و دیدنی خانه کمند امیرسلیمانی

نوژا دیزاین

کمند امیر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون در 16 خرداد 1352 در خانواده‌ای هنرمند در تهران متولد شد. پدرش سعید امیرسلیمانی از هنرمندان سرشناس سینما، تلویزوین و تاتر و برادرش سپند امیرسلیمانی هم از بازیگران کشورمان است. او سال‌ها پیش با ورقا عامری، عکاس ساکن امارات، ازدواج کرد و در سال ۱۳۸۰ صاحب یک پسر به نام ایلیا شد. پس از ازدواج، به مدت ۶ سال در اوج شهرت در امارات زندگی کرد و سپس برای ادامه‌ فعالیت هنری به ایران بازگشت. در حال حاضر چند سالی است که از همسرش جدا شده‌ است. اخیرا ویدوئی از دکوراسیون خانه کمند امیرسلیمانی پربازدید شده است.

فرش ذوالانواری

در این مطلب با دکوراسیون شیک منزل خانم بازیگر، سبک دکور و مختصری از زندگی هنری او آشنا خواهید شد. پس در ادامه با ما در چیدانه همراه باشید.

دکوراسیون شیک خانه کمند امیرسلیمانی

خانه خانم بازیگر به سبک مدرن دکور شده، رنگ خنثی طوسی در دکوراسیون به عنوان رنگ غالب به کار رفته که از عناصر اصلی دکوراسیون مدرن محسوب می‌شود. سادگی سبک مدرن در این دکور با پرده‌های حریر ساده، مبلمان راحتی پارچه‌ای بدون چوب و تزیینات خود را نشان می‌دهد. تعدادی از مبلمان به رنگ سبز کم رنگ و کوسن‌ها به رنگ سبز و زرد انتخاب شده تا خنثی بودن رنگ طوسی را بشکند و از خسته کننده شدن فضا جلوگیری کنند.

از طرفی فرش‌های وینتج طوسی سفید، لوستر مدرن فلزی طوسی و تابلوهای هنری مدرن این دکور را تکمیل می‌کند. ترکیب رنگ طوسی روشن و سفید روی دیوارها فضا را روشن‌تر نشان می‌دهند. چوب رنگ روشن میز و صندلی‌های ناهارخوری و پایه مبل‌ها و میز جلو مبلی که به طور ساده و بدون تزیینات به‌کار رفته و پارکت چوبی کرم رنگ کف موجب گرما بخشیدن به این فضای مدرن شده‌اند.

دکوراسیون شیک خانه کمند امیرسلیمانی

زندگی هنری و داستان بازیگری کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی فارغ التحصیل رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1376 است. شروع فعالیت او در تئاتر با بازی در نمایش سنجاب‌ها در سال ١٣٥٩ و در تلویزیون از سال ١٣٦٠ بود. کمند در نوجوانی در سال 1365 با بازی در فیلم ترنج پا به عرصه سینما گذاشت. اما در تلویزیون و با بازی در نقش آذر در مجموعه پدرسالار در سال 1372 بود که به شهرت رسید. کمند امیرسلیمانی در سینما هم موفق بود. او برای بازی قابل قبول و متفاوتش در فیلم قرمز در سال 1377در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مود تقدیر قرار گرفت. همچنین با هنرنمایی‌اش در مجموعه همسایه‌ها در سال 1379 بسیار مورد توجه واقع شد.

کمند امیر سلیمانی به همراه پسر و برادرش

و در آخر

در این مطلب دکوراسیون شیک و دیدنی خانه کمند امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان را مشاهده کردید و با سبک دکوراسیون، ویژگی‌های این سبک در این خانه به‌خصوص و مختصری از زندگی هنری خانم بازیگر آشنا شدید. خانه به سبک مدرن دکور شده و تمام ویژگی‌های این سبک مانند سادگی و رنگ‌های خنثی غالب در طراحی دکوراسیون رعایت شده است. خانه‌ای شیک و مدرن که شما هم می‌توانید برای طراحی دکوراسیون خانه‌تان از آن الگوبرداری کنید.

برای آشنایی با دکوراسیون خانه دیگر بازیگران ایرانی، مطلب دکوراسیون شیک و مدرن خانه ریحانه پارسا در ترکیه +فیلم را از دست ندهید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه