نهایت هنر ایرانی در نمایشگاه فرش دستباف تهران

نهایت هنر ایرانی در نمایشگاه فرش دستباف تهران

 

سرویس خواب بالسا

فرش یکی از مهم‌ترین صنایع و هنرهای ایرانی است. با اینکه این صنعت فراز و فرود زیادی در طول تاریخ داشته، و فرش‌های ماشینی در بسیاری از خانه‌ها، جای فرش‌های دستباف را گرفته‌اند. ولی هنوز هم ارزش این هنر، در بین مردم حفظ شده است. نمایشگاه فرش دستباف یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌هایی است که هرساله در تهران برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه فرش

در نمایشگاه فرش دستباف انوع فرش‌های دستباف مناطق مختلف ایران، در ابعاد مختلف و انواع؛ قالی، قالیچه، گلیم و تابلو فرش ارائه شده است. نمایشگاه فرش تهران، فرصتی برای تولیدکنندگان فرش است تا بتوانند محصولات خود را عرضه کنند. در این فضا، با سلیقه و تقاضای جامعه بیشتر آشنا می‌شوند. از طرف دیگر مردم می‌توانند محصولات متنوع در زمینه فرش را در یک فضای نمایشگاهی ببینند و فرش مورد نظر خود را خریداری کنند.

سی امین نمایشگاه فرش دستباف تهران

این نمایشگاه به صورت بین‌المللی بوده و با حضور 25 تولیدکننده داخلی و خارجی برگزار شده است. تبادلات بین‌المللی در زمینه فرش، در بهبود اقتصاد این صنعت موثر خواهد بود. نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف تهران از تاریخ 1 شهریور الی 7 شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

در نمایشگاه فرش دستباف تهران می‌توانید به غرفه شرکت‌های بزرگ فرش سر بزنید. در غرفه‌ی فرش تارنگ، در سالن میلاد؛ انواع فرش دستباف؛ اصفهان، نائین، کرمان و قشقایی و بختیاری را از نزدیک ببینید.

همچنین به غرفه پدر گبه جهان، یعنی فرش ذوالانواری سر بزنید و انواع فرش دستباف اصیل ایرانی را در این غرفه ببینید. سالن خلیج فارس، طبقه همکف، غرفه 15 آدرس غرفه‌ی این مجموعه است.

 

منبع تصاویر: موج نیوز


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه