مبلمان خانه آقای پزشکیان، مردم را در بهت فرو بُرد!

مبلمان خانه آقای پزشکیان، مردم را در بهت فرو بُرد!

محتوای حمایت شده

بیوگرافی و سوابق مسعود پزشکیان رئیس جمهور جدید ایران

کاربری در توئیتر عکس‌هایی از منزل مسعود پزشکیان منتشر کرده است که نشان می‌دهد آقای خاتمی برای تبریک به منزل ایشان رفته است.

کاغذدیواری آیدی

دانستن جزئیاتی از زندگی اشخاص مهم کشور مثل محل زندگی و تصاویری از منزل شخصی آن‌ها، همواره مورد توجه عموم افراد است. مردم دوست دارند چنین اطلاعاتی را راجع به رئیس جمهور جدید بدانند. طبیعی است که با گسترش شبکه‌های اجتماعی، به راحتی می‌توان به این اطلاعات دست پیدا کرد و از جزئیات و سبک زندگی افراد مهم و خاص با‌خبر شد.

با نگاهی به عکس‌های منتشر شده از منزل آقای مسعود پزشکیان، در وهلۀ اول متوجه سادگی و سبک سنتی منزل می‌شویم.

یک دست مبلمان 7 نفره کلاسیک از نوع راحتی که کنار دیوار در سه ضلع فضا چیدمان شده است، میز عسلی‌های چوبی کوچک برای پذیرایی، دو قاب خاتم‌کاری و گلدان‌های کوچک میناکاری گوشه فضا روی میز جلو مبلی، کلیت دکوراسیون فضای پذیرایی را تشکیل می‌دهد. دو فرش ایرانی با طرح یکسان و رنگ قالب قرمز فضای کاملاً سنتی و کلاسیک را نشان می‌دهد. این سبک را از روی رنگ قهوه‌ای پارچه مبل‌ها نیز می‌توان تشخیص داد. پرده‌ها نیز بسیار ساده است با کاملاً با فضا همخوانی دارد.

در کل می‌توان گفت دکوراسیون فضا ساده، بدون طراحی خاصی است و از المان‌های سنتی و اصیل ایرانی استفاده شده است. چیدمانی که تداعی‌کنندۀ سبک کلاسیک و سنتی است.


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه