خانواده شاهرخ استخری در لوکس ترین هتل استانبول ترکیه! + عکس

خانواده شاهرخ استخری در لوکس ترین هتل استانبول ترکیه! + عکس

به قلم: محمد مالمیر

همسر شاهرخ استخری در اینستاگرام با انتشار عکسی نشان داد که همراه با خانواده به یکی از بهترین هتل استانبول برای گذراندن تعطیلات تابستانی رفته است. سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری به ۳ زبان زنده دنیا مسلط است و یکی از بهترین مترجمان زبان فرانسوی و انگلیسی است.

قالیشویی ادیب

خانواده شاهرخ استخری در لوکس ترین هتل استانبول ترکیه

همسر شاهرخ استخری کیست؟

سپیده بزمی پور این روزها در حال ترجمه کتب فرانسوی است. امیر بزمی پور پدر سپیده بزمی پور است که وی یکی از بهترین نقاشان رنگ روغن می باشد و مستند ساز معروف ایرانی است که اکنون با مادر سپیده در بلژیک زندگی می کند.

همچنین سپیده یک برادر بزرگتر از خودش به اسم سعید دارد. سعید بزمی پور برادر سپیده اکنون ۳۳ ساله شده است و صاحب یکی از بهترین برندهای لوازم آرایشی در تهران است در سال ۱۳۸۰ خانم بزمی پور همراه با پدر و مادر و برادرش تصمیم به مهاجرت به کشور بلژیک را گرفتند و در سال ۲۰۰۲ میلادی در شهر بروکسل ساکن شدند و برای تحصیل در دبیرستان و دانشگاه ثبت نام کرد.

اسم دختران شاهرخ استخری

پناه و نبات استخری فرزندان شاهرخ استخری هستند. پناه استخری دختر اول شاهرخ استخری در سال ۱۳۹۲ به دنیا آمد. وی در یکی از مصاحبه های خود گفته است: بزرگترین نقطه ضعفم در حال حاضر دخترم «پناه» است. آینده و اتفاقاتی که ممکن است برای او بیفتد، باعث ترس و نگرانی من است. همه تلاشم این است که همه چیز برای او به خوبی فراهم باشد. نبات استخری دختر دوم شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور در آبان ماه ۱۳۹۷ به دنیا آمد و خانواده ۳ نفره استخری رابه یک خانواده گرم ۴ نفره تبدیل کرد.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
فرنوش در تاریخ 26 شهریور 1402
تو این اوضاع بددد اقتصادی.. آقای استخری خسه نشدی از این همه فخرفروشی و ب نمایش گذاشتن لحظه لحظه زندگیت

ثبت دیدگاه