گیفت شب یلدا، شب چله چی هدیه بدیم؟

گیفت شب یلدا، شب چله چی هدیه بدیم؟

به قلم: سمانه زارعی

شب یلدا یکی از جشن‌های ایرانیان است که خانواده‌ها از چند روز قبل برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند. یکی از کارهای جالب هدیه دادن است. گیفت شب یلدا، هدیه‌ای کوچک برای مهمانان و یا فقط برای کودکان است. به شب یلدا نزدیک شده‌ایم و احتمالا به فکر تهیه هدیه یا گیفت‌هایی برای مهمانان و دوستان خود هستید. در این مطلب انواع ایده‌های گیفت‌های یلدایی را ببینید.

اسکای اسکرپر
گیفت حبابی شب یلدا

گیفت شب یلدا، درست کنم یا حاضری بخرم؟

قرار است شب یلدا، شبی به یاد ماندنی باشد. حالا اگر یک یادگاری کوچک هم بگیریم بسیار جذاب‌تر می‌شود. هدیه‌های کوچک شب چله را می‌توانید به صورت حاضری از فروشگاه‌های مختلف اینترنتی و یا حضوری بخرید. و یا اگر زمان کافی و علاقه به ساخت گیفت دارید، آنها را با هنر و خلاقیت شب یلدایی بسازید. این هدیه‌ها در برنامه‌های گروهی  در ادامه ایده‌های مختلفی از گیفت شب یلدا را ببینید و ایده بگیرید.

 

پیکسل هندوانه ای نمدی
تزیین پول با نمد

گیفت شب یلدا با نمد

هدیه‌های هم شکل و کوچکی که در شب چله بعضی از افراد به مهمانان و یا کودکان می‌دهند، هدیه‌هایی هستند که ظاهری متناسب با عناصر شب یلدا مانند انار، هندوانه یا آجیل دارند. گیفت شب یلدا می‌تواند بسیار ساده باشد و خودتان به راحتی آن را بسازید. یکی از متداول‌ترین ایده‌های ساخت گیفت شب یلدا، استفاده از نمد است. هدیه‌هایی شبیه به انار و هندوانه که می‌تواند به صورتی کاربردی طراحی شود. مانند طراحی دستبندهای زیبا، تل و کش سر و یا کلاه‌هایی برای کودکان. این فکر هزینه زیادی هم نخواهد داشت.

مطلب پیشنهادی: سفره ی شب یلدا چه چیزهایی باید داشته باشد؟

 

گیفت طرح هندوانه شب یلدا
گیفت تزئین مداد با نمد طرح انار و هندوانه
تزئین تل سر یلدایی برای کودکان
گوشواره طرح یلدایی
گیفت شب یلدا، کراوات طرح انار
گیفت شب یلدا با انار خشک کوچک

کلام آخر:

گیفت شب یلدا را می‌توانید برای مهمانان شب یلدا و یا کودکان تهیه کنید. با استفاده از وسایل ساده و ارزان قیمت انواع مختلفی از گیفت‌ها را بسازید. در این مطلب نمونه‌هایی از هدیه شب یلدا را ببینید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه