با دوره‌های آموزشی بن‌ژیوار، ناخدای کسب و کار خود باشید

با دوره‌های آموزشی بن‌ژیوار، ناخدای کسب و کار خود باشید

به قلم: فهیمه مصدرالامور

اگر در اوضاع اقتصادی این روزها به دنبال رشد مهارت‌های فردی و شغلی خود هستید، تا انتهای این ویدئو و شوروم همراه باشید. مجتمع آموزشی بن‌ژیوار این فرصت را در اختیارتان قرار می‌دهد که سطح دانش و مهارت خود را با دوره‌های آموزشی بالا ببرید و از این یادگیری بتوانید کسب درآمد کنید.

بالسا

در مجتمع آموزشی بن‌ژیوار چه خبر است؟

بُن‌ژیوار یک فضای آموزشی مجهز و دلچسب است که شما می‌توانید مباحثی در حوزه‌ی معماری، معماری داخلی، کسب و کار و توسعه‌ی فردی را دنبال کنید. داشتن کتابخانه‌ی تخصصی و فضایی برای تمرین کارآموزان، همچنین کافه‌ای دلنشین برای گفت‌و‌گو و استراحت از مزایای این مجموعه است.

مجتمع آموزشی بن‌ژیوار

مجتمع بن ژیوار

کافی شاپ مجتمع بن ژیوار

در مجتمع بن ژیوار، آموزش به صورت تخصصی و کاربردی صورت می‌پذیرد. درواقع شما با گذراندن یک دوره‌ی کوتاه مدت، به راحتی برای ورود به فضای کسب و کار آماده می‌شوید.

در مجتمع آموزشی بن‌ژیوار چه خبر است؟

دوره‌های آموزشی بن‌ژیوار شامل چه موضوعاتی است؟

شایان ذکر است دوره‌های مجتمع آموزشی بن‌ژیوار، شامل: دوره‌ی جامع بازسازی، دوره‌ی جامع معماری داخلی، دوره‌ی جامع دکوراسیون داخلی، دوره‌ی جامع نورپردازی، دروه‌ی فنگ‌شویی است. از سوی دیگر پکیج نرم‌افزار اتوکد، ویری، فتوشاپ و دوره‌های آموزشی کاربردی، از امکانات دیگر این مجتمع است.

هدف‌گذاری بن ژیوار

به طور کلی هدف اصلی مجتمع آموزشی بن‌ژیوار، ارائه‌ی خدمات باکیفیت و تاکید جدی بر تولید محتوای اصیل و تطبیق این محتواها با نیازهای شغلی است. بنابراین این خدمات باعث ایجاد کسب و کار سودآور و موفق و تبدیل کارآفرینان به ارزش آفرینان است.

دریافت گواهینامه اعتبار بین‌المللی

دریافت گواهینامه اعتبار بین‌المللی

در پایانِ دوره‌ی آموزشی بن‌ژیوار، شما گواهینامه‌ی مهارت با اعتبار بین‌المللی، همراه با کارت مهارت با کد شناسایی دریافت می‌کنید. لازم به ذکر است که این گواهینامه، معارل چهار سال سابقه‌ی کار نیز محسوب می‌شود.

دوره معماری داخلی بن ژیوار

کلاس های آموزشی مجتمع بن ژیوار

دوره طراخی ویلا بن ژیوار

دوره معماری و بازسازی بن ژیوار

دوره نرم افزار اتوکد و ویری بن ژیوار

جمع‌بندی

در این شوروم‌گردی از چیدانه به معرفی مجتمع آموزشی بن ژیوار و بررسی دوره‌های آموزشی مختلف و مزایای این مجموعه پرداختیم. پس اگر برای رشد کسب و کار و توسعه‌ی فردی و شغلی خود به دنبال مکانی مناسب هستید، پیشنهاد می‌کنم به سایت بن‌ژیوار سری بزنید و در این دوره‌های کاربردی و مفید ثبت‌نام کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه