فرش ذوالانواری و کمپین بزرگ روز جهانی مادر

فرش ذوالانواری و کمپین بزرگ روز جهانی مادر

به قلم: زینب سرحدی

نوژا دیزاین

ملاک شما برای انتخاب فرش چیست؟ چه برندی را قابل اعتماد و حرفه‌ای می‌دانید؟

سرویس خواب بالسا

 

شرکت فرش ذوالانواری اولین و تنها دارندۀ استاندارد فرش دستبافت سبز ، سالم و ارگانیک در جهان است. مجموعه ذوالانواری در چند سال اخیر با تولید فرش‌هایی بی‌نظیر و متنوع با ۵۰ هزار طرح و بیش از ۳۰۰ رنگ یونیک از جمله برندهای نام‌آشنا در صنعت فرش است. فرش ذوالانواری دوستدار طبیعت است و برای اتاق کودک نیز بسیار مناسب است، زیرا ایجاد آلرژی و حساسیت نمی‌کند. از دیگر مزایا و ویژگی‌های خاص انتخاب فرش از شرکت فرش ذوالانواری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان پرو رایگان فرش در منزل و ارسال رایگان به تمام نقاط ایران
  • امکان ثبت سفارش و بافت فرش براساس سایز، رنگ و طرح مد نظر شما
  • دارای ۳ واحد Qc و کنترل کیفیت تمام فرشهای تولیدی در ۳ مرحله یکبار حین بافت و دو بار پس از بافت
  • دارای پکیج کامل خدمات پس از بافت فرش

تولید فرش سفارشی

یکی از امتیازات خاص و کم‌نظیر فرش ذوالانواری، سفارش فرش براساس سایز، رنگ و طرح دلخواه است. اگر از میان تنوع و گستردگی طرح و نقش‌ فرش‌های موجود، گزینه دلخواه و متناسب با فضای دکوراسیونتان را پیدا نکردید، یا ترجیح می‌دهید فرش را با طرح و ابعاد خاصی و با توجه به رنگ غالب فضای داخلی منزتان سفارش بدهید، می‌توانید این روند هیجان انگیز را بر عهده این مجموعه بگذارید.

خدمات پس از بافت

شرکت ذوالانواری نه تنها فرآیند های طراحی و تولید فرش دستباف، از طراحی گرفته تا تهیه پشم و رنگرزی را انجام می‌دهد، بلکه خدمات پس از بافت از جمله قالیشویی، پرداخت و دارکشی، سردوزی و رفوگری برای تمامی فرش‌های تولیدی را نیز برعهده دارد. نکته جالب توجه این است که در واحد رفوگری، بیش از ۳۰ اقدام برای هر فرش درنظر گرفته شده  است که بسته به نوع فرش و نیازمندی آن انجام می‌شود.

 

کمپین روز جهانی مادر

از فرش های مجموعه ذوالانواری در چیدمان منزل خود عکس بگیرید و تا 23 اردیبهشت 1403 برای این مجموعه ارسال کنید و فرش جایزه بگیرید. چنانچه فرش‌ دیگری نیز به جز فرش های ذوالانواری دارید، بازهم میتوانید در این کمپین شرکت کنید.

شرایط کمپین:

🔹پیج @zollanvari_carpets را حتما فالو کنید.

🔹 پست مربوط به کمپین روز جهانی مادر را لایک و استوری کنید و برای پیج ذوالانواری ارسال کنید.

🔹پنج نفر از دوستانتان را زیر پست تگ کنید.

مهلت ارسال تا ۲۳ اردیبهشت تمدید شد✔️

امیدواریم شما ‌یکی از برندگان فرش‌های زیبای مجموعه ذوالانواری باشید.

 

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه