با محصولات دکوراتیو این گالری، گره‌ها را باز کنید!

با محصولات دکوراتیو این گالری، گره‌ها را باز کنید!

به قلم: فهیمه مصدرالامور

برای انتخاب اکسسوری هنری و دکوراتیو، نکات مهمی وجود دارد. همواره سلیقه و سبک چیدمان شما می‌تواند در انتخاب این اکسسوری‌ها تاثیرگذار باشد. محصولات دکوراتیو گره گالری در این شوروم از چیدانه، ترکیبی از تنوع و زیبایی را برای دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف پیشنهاد می‌کنند. پس پیشنهاد می‌کنم با این مطلب همراه باشید و ویدئوی آن را تماشا کنید.

مبلمان اداری ارگو

جزییات در محصولات دکوراتیو چه نقشی دارد؟

توجه به جزییات در دکوراسیون منزل، مثل انتخاب اکسسوری و ظروف دکوری، تاثیر شگفتی در جذابیت چیدمان خانه شما دارد. مهم‌ترین نکته در انتخاب اکسسوری‌ها دقت به فرم، ابعاد و اندازه، جنس و رنگ محصولات متناسب با سبک دکوراسیون منزل شماست. رعایت این نکته‌ها باعث می‌شود بیشترین هماهنگی و تعادل در چیدمان منزلتان ایجاد شود.

محصولات دکوراتیو گره گالری

محصولات دکوراتیو گره

نگاهی به سبک‌های مختلف لوازم دکوراتیو گره گالری

به طور کلی اگر سبک چیدمان شما مدرن است، می‌توانید از مدل‌های اکسسوری‌های مدرن گره گالری استفاده کنید. همچنین اگر سبک کلاسیک؛ میزبان چیدمان شماست، محصولات دکوراتیو کلاسیک می‌تواند پاسخ‌گوی نیاز شما باشد. همچنین برای دکوراسیون رنگی، استفاده از ظروف رنگی شیشه‌ای و برای فضای سنتی خانه، ظروف دست‌ساز از بهترین گزینه‌های دکوراتیو هستند.

محصولات دکوراتیو

محصولات دکوری

گره گالری

محصولات دکوراتیو گره گالری

اما وجه تمایز محصولات دکوراتیو گره گالری را می‌توان اکسسوری‌های دکوری دست‌ساز زیبا و حیرت انگیر و تلفیق هنر نوین و هنر سنتی ایرانی دانست. از این محصولات دکوراتیو و منحصربه فرد هم به عنوان ظروف کاربردی و مصرفی و هم دکوری‌های جذاب و خاص می‌توان در چیدمان خانه بهره گرفت.

مطلب پیشنهادی: با سینی دکوراتیو به دکوراسیون منزل نظم دهید!

عکس‌های بیشتر از دست‌سازه ها و لوازم دکوراتیو گره گالری را در ادامه مشاهده کنید:

فنجان مدرن گره گالری

قاشق چنگال سبک مدرن گره گالری

سرویس غذاخوری گالری گره

شمع تزیینی

قرآن عروس گالری گره

جاشمعی های دکوراتیو

سرویس بشقاب ناهارخوری گالری گره

فروشگاه گره گالری

جاسیگاری گره گالری

شمع های دکوراتیو

ظروف مزه گره گالری

کلام آخر

از مزایای ویژه این مجموعه اینکه، گره گالری به نوعی قصد دارد تا از هنرمندان وطنی و دست ساخته‌های آنها حمایت کند و موجب رونق کسب و کار آنها شود. پس اگر شما هم هنرمندید و محصولات دکوری خاص و مشابه تولید می‌کنید و یا قصد خرید از این فروشگاه را دارید؛ به پروفایل محصولات دکوراتیو گره گالری سری بزنید و با نمونه کارهای این برند بیشتر آشنا شوید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه