دختر مونیکا بلوچی هرروز زیباتر از مادرش می‌شود!

دختر مونیکا بلوچی هرروز زیباتر از مادرش می‌شود!

به قلم: تحریریه چیدانه

استایل دوا کسل

chidaneh ad banner

به نظر می‌رسد دختر بزرگ مونیکا بلوچی، از ازدواج دومش با ونسان کسل فرانسوی، نسخه‌ای از مونیکا باشد، البته نه فقط از نظر زیبایی بلکه مسیری که برای زندگی انتخاب کرده است. دوا که در زیبایی مهلک مادرش سهیم است، راه خود را در صحنه مد ادامه می‌دهد. مونیکا زمانی سفیر عطرِ برند Dolce & Gabbana بود و امروز هم دِوا در هفته‌های مد، لباس‌های همین برند را می‌پوشد.

برای نمونه، او در هفته مد میلان سر و صدای زیادی به پا کرد. دوا یک لباس مجلسی براق از دولچه و گابانا پوشیده بود و موهای فر و چشم‌هایی با آرایش گربه‌ای او را روی سن درخشان‌تر از همیشه کرده بود.

استایل دوا کسل

دوا بارها روی جلد معروف‌ترین مجله مد در دنیا، «ووگ» رفته است، یکبارش برای جواهرات کارتیه تبلیغ کرد و نشان داد از همین ابتدای راه تنها با برندهای درجه یک همکاری می‌کند.

استایل دوا کسل

بار دیگر هم پیراهنی پاییزی و بلند با کفش‌های نوک گرد و البته شلواری دم پا و پارچه‌ای در همان تم رنگ پیراهنش پوشیده بود که طراحی استایلی خاص و خلاقانه را نشان می‌داد.

استایل دوا کسل

اگر دوست دارید درباره استایل لباس پوشیدن این دختر زیبای دورگه بیشتر بدانید، پس به خواندن مطلب ادامه دهید. همچنین با کلیک بر روی لینک چهره ‌ها می‌توانید از سایر اخبار مربپتبط با سلبریتی‌ها در چیدانه مطلع شوید.

رژه رفتن با لباس‌های Dolce & Gabbana

همان طور که بالاتر هم گفتیم، دِوا یکی از مدل دولچه و گابانا است. گذشته از لباس‌هایی که برای هفته‌های مد و عکاسی از مدل لباس‌های این برند می‌پوشد؛ او کلا این برند را دوست دارد، خصوصا پیراهن‌های با پارچه‌های سبک و ساحلی.

استایل دوا کسل

البته دوا این لباس را در تبلیغ عطر زنانه دولچه گابانا با رایحه گل رز -دولچه رز- پوشیده بود که نُت شیرین سیب سبز و ماندارین را دارد.

استایل دوا کسل

ستاره‌ای در لباس‌های Christian Dior

دوا در شوی برند کریستن دیور پاریس در ماه قبل یک پیراهن با طراحی خطی سفید و مشکی و جوراب‌های توری -که شاید فکر می‌کردید از رده مد خارج شده اند- پوشیده بود و یک کیف باکسی به دست داشت. این مدل لباس رسمی اما کاملا دخترانه است.

استایل دوا کسل

مدل موهایش را هم شبیه «آدری هپبورن» درست کرده بودند که بر زیبایی کلاسیک او اضافه کرده بود.

استایل دوا کسل

درخشیدن در سادگی و قابی سیاه و سفید

دوا برخلاف بازی در صحنه مد، در زندگی روزمره‌اش بسیار عادی و ساده لباس می‌پوشید. به نظر می‌رسد ترکیب رنگ سیاه و سفید و یا سیاه یک دست، از اولین انتخاب‌های او باشند.

استایل دوا کسل

دوا که پدر و مادرش را دو عامل بسیار مهم برای آشنایی خودش با دنیای مدلینگ می‌داند، طرفدار پارچه‌های ظریف و نازک است. رنگ‌های پاستلی، مخصوصا سبز و نارنجی بارها توسط او امتحان شده و نمره قبولی گرفته‌اند. رنگ‌هایی شاد اما نه پر سر و صدا که سن و سال نمی‌شناسند.

استایل دوا کسل

ترکیب رنگ سفید -که بیشتر هم بلوز و شومیز‌های او را شامل می‌شود- با لباس‌های دیگر، یکی از ویژگی‌های دوا در سبک لباس پوشیدنش است. فرقی هم نمی‌کند، کت و شلوار باشد و یا پیراهن و بلوز شلوار!

استایل دوا کسل

دستمال گردنت را فراموش نکن!

یکی از مواردی که دِوا خیلی وقت‌ها به واسطه آن، خودش را متفاوت‌تر نشان می‌دهد، دستمال گردن‌هایی است می‌بندد.

استایل دوا کسل

دوا با یک متر و ۷۵ سانت قد، گردن بلندی هم دارد که فرصت و امتیاز بستن دستمال گردن را به او می‌دهد. دستمال‌ گردن‌هایی با طرح کلاسیک و جنس پارچه براق با لباس رسمی.

استایل دوا کسل

دختری مینیمال از مادری مینیمال

یکی از ویژگی‌های استایل مونیکا که همیشه رعایت می‌کرد و اصلا از ویژگی بیرون آمده و به سبک لباس پوشیدنش تبدیل شده بود، مینیمالیستی بودن، بود! همین مورد را هم دوا رعایت می‌کند.

استایل دوا کسل

اگر ویژگی‌های این سبک را فراموش کرده اید، باید برایتان بگوییم، در سبک مینیمالیستی همه چیز در نهایت سادگی است، از طرح پارچه گرفته تا دوخت و در اصل از حس و حال ژاپنی‌ها الهام گرفته است.

ستاره کهکشانِ استقلال

نهایتا اینکه دوا با اینکه از ابتدای تولدش در کانون توجهات خانوادگی و اجتماعی بوده، اما تا به امروز هیچ نشانی از اینکه دیوانه‌وار به دنبال کسب توجه باشد -مشکلی که افراد دیگر شبیه به او دارند- نشان نداده است.

استایل دوا کسل

او به طور شگفت‌انگیزی فردیتی مستقل از پدر و مادرش دارد و بسیار کم در مصاحبه‌ها شرکت کرده است، که  این می‌تواند نشان از بلوغ او و فرصت دادن به خودش باشد تا زمانی که در حرفه‌اش، تثبیت شود.

استایل دوا کسل

منبع: چی بپوشم

مطالب مرتبط:

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه