Chidaneh.com placeholder image

تصاویری باورنکردنی از خانه‌های زیبای سلبریتی‌ها

تصور کنید به خلاق‌ترین افراد جهان بودجه نامحدودی برای تزئین خانه رویاهایشان داده‌اید؟ این تقریباً چیزی است که ما اینجا داریم! این سلبریتی‌ها همگی از صنایع خلاق مختلف مانند فیلم، مد و موسیقی آمده‌اند و شعله‌ور شدن آنها برای طراحی در خانه‌هایشان مشهود است.

جالب است که نگاهی به داخل خانه هر کسی بیندازید تا ببینید که چگونه شخصیت آنها در دکور منعکس می‌شود، اما از آنجایی که این ستاره‌ها میلیونر هستند، ابزاری برای تحقق وحشیانه‌ترین رویاهای خود دارند. بیایید نگاهی به داخل برخی از زیباترین خانه‌های سلبریتی بیاندازیم و با سبک شخصی صاحبان نخبه آنها آشنا شویم. با ما همراه باشید.

گروه معماری اشکان اذانی

ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت 

جیدا پینکت اسمیت خود و ویل را افرادی خاکی و روستایی توصیف کرد. آنها می‌خواستند یک خانه خانوادگی آرام و متشکل از قطعات طبیعی و دست‌ساز ایجاد کنند. آنها از طیف وسیعی از تأثیرات فرهنگی از جمله فارسی، مراکشی، اسپانیایی و آمریکای جنوب غربی استفاده کردند.

آنها در خانه ساحلی خود در هاوایی، از مناظر خیره‌کننده و طبیعی اطراف خود با سقف‌های بلند، پنجره‌ها و درهای شیشه‌ای بزرگ و ایوان‌های پیچیده و راحت استفاده کردند.

کریسی تیگن و جان لجند

خانه زیبای کریسی تیگن و جان لجند در کالیفرنیا عناصر شرقی را با سادگی مدرن ترکیب می‌کند.

اتاق خواب اصلی با یک فرش ایرانی غول پیکر در تضاد با سقف سنگی تندیس تزئین شده است. آنها عاشق فضاهای باز هستند و از نور طبیعی و مناظر خیره‌کننده بهره می‌برند.

سبک تیگن شامل عناصر تیره و روستیک است اما با ظاهری بسیار تمیز و شیک. این حمام خیره‌کننده دارای روشویی شناور و وان سنگی مستقل است.

جنیفر آنیستون 

جنیفر آنیستون دوست دارد از مهمانان در خانه پذیرایی کند، بنابراین چیدمان و طراحی همه چیز به راحت‌ترین شکل ممکن پیش رفته است. آنیستون یک بار گفت که می‌خواهد خانه‌اش مانند یک آغوش بزرگ برای اطرافیانش باشد.

او زمانی در این خانه که در بورلی هیلز واقع شده با برد پیت مشترکا زندگی می‌کرد. این خانه طراحی باز و زیبایی دارد و مملو از چوب‌های گرم، فرش‌های پرزدار و عناصر آسیایی است.

کریس جنر 

کریس جنر سبک زندگی و خانواده بسیار شلوغی دارد. خانه او در کالیفرنیا طوری طراحی شده که بهشتی آرام و دور از هرج و مرج باشد. 

اتاق خواب دنج او، ذوقش را برای هنر مدرن نشان می‌دهد. جنر همچنین دوست دارد خانه‌اش را با گل‌ها و گیاهان بی‌شمار تزئین کند.

سیندی کرافورد 

سیندی کرافورد، سوپرمدل سابق، زندگی خود را در دنیای مد گذرانده است،و این مطمئناً در مورد دکوراسیون خانه او نیز صدق می‌کند. کرافورد گفته که او هیچ سبک خاصی را پیشنهاد نمی‌کند اما تمام تلاش خود را می‌کند تا به میراث خانه و طراحی‌های پیرامون ویژگی های اصلی احترام بگذارد. او دوست دارد آن را با گل و گیاهان فصلی متناسب با مکان تغییر دهد.

کرافورد می‌گوید که آشپزخانه قلب خانه اوست، بنابراین همه چیز به کارایی بستگی دارد. قطعا فقط برای نمایش نیست! او در خانه اش در بورلی هیلز یک آشپزخانه بزرگ با پلان باز دارد که فضای کافی برای پیشخوان دارد. مستقیماً به اتاق غذاخوری و نشیمن منتهی می‌شود، بنابراین برای سرگرمی عالی است. 

جسیکا آلبا 

جسیکا آلبا، بازیگر و مؤسس شرکت هونس، وقتی نوبت به برنامه ریزی دکورش می رسد، از تابلوهای پینترست استفاده می‌کند. هنگامی که خانه خانوادگی خود در لس آنجلس را چیدمان می‌کرد، تصمیم گرفت با سبک فرانسوی دنیای قدیم همراه شود، اما همچنین می‌خواست که در آن نکاتی از یک آپارتمان شیک پاریسی داشته باشد.

او با رنگ‌های بی‌صدا و مجلل مانند کرم و خاکستری کم‌رنگ و با انواع مختلف مبلمان چوبی، چرم و روکش های مخملی ارتباط خوبی برقرار می‌کند.


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه