طراحی مبلمان برند نوآ؛ ست دلنشین رنگ پارچه و چوب

طراحی مبلمان برند نوآ؛ ست دلنشین رنگ پارچه و چوب

به قلم: فهیمه مصدرالامور

مبلمان، بخش مهمی از هر خانه است که قطعا برای وجود آن اغلب افراد حساسیت زیادی دارند. در این شوروم از چیدانه با طراحی مبلمان برند نوآ، می‌توانید رنگ‌های متنوع و خاص مبلمان را مشاهده کنید. پیشنهاد می‌کنم این مطلب را از دست ندهید.

آرویج

شوروم برند نوآ، طراحی مبلمان

استفاده از رنگ‌های روشن در هر فضای و نقطه‌ای از خانه که به کار بروند، باعث به وجود آمدن یک دکوراسیون دل‌باز و زیبا می‌شوند. یکی از ترندهای جدید برای طراحی داخلی، استفاده از مبل‌های روشن برای یک ست مبلمان است. برای مثال رنگ‌هایی مثل سفید، کرم و لیمویی رنگ‌های پرطرفداری هستند. اما گاهی اوقات ست کردن این رنگ‌ها با دکوراسیون منزل، ممکن است سخت باشد. برای اینکه بتوانید فضای پویایی داشته باشید، از تاثیرگذارترین راه‌ها، استفاده از دیوارها است. به عنوان مثال؛ برای مبلمان با رنگ پارچه کرمی، با دیواری چند درجه تیره‌تر از خودش به رنگ آبی می‌توان استفاده کرد. یا مثلا رنگ طوسی در طراحی مبلمان می‌تواند ست جذابی باشد.

یکی از ویژگی‌های خاص مبلمان نوآ، ست بودن رنگ پارچه مبلمان با رنگ چوب آنهاست. برند نوآ سعی می‌کند با استفاده از چوب راش که کیفیتی ثابت‌شده دارد؛ هماهنگی بی‌نظیری را ایجاد کند. پارچه‌های استفاده‌شده در مبلمان نوآ، همگی ترک هستند. تمامی محصولات فروشگاه نوآ سه سال ضمانت دارند و شما می‌توانید خرید خود را هم به صورت آنلاین و هم حضوری انجام دهید.

شوروم برند نوآ

طراحی مبلمان

طراحی مبلمان نوا

میز ناهارخوری نوآ

میز ناهارخوری

فروشگاه مبلمان نوآ

طراحی مبلمان فروشگاه نوآ

جمع‌بندی

طراحی مبلمان و ست کردن مبل با لوازم و دکوراسیون خانه، از کارهای جذاب چیدمان به حساب می‌آید. برند مبلمان نوآ، انتخاب را برای شما راحت کرده تا از ست بودن پایه‌های مبل و پارچه آن خیالتان راحت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید از این مجموعه به سایت مبلمان نوآ، مراجعه نمایید.

مطلب پیشنهادی: انواع مبلمان + آشنایی با 15 سبک مبلمان

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه