از متخصصین این دسته کمک بگیرید
معماری و بازسازی
از متخصصین این دسته کمک بگیرید
معماری و بازسازی
0 نظر | ثبت نظر
نظرات
نیلپر E
خانمان
آقای فرش
چکاد بام سبز شهر
1398/12/17

میز جلو مبلی مدرن، برای هال و پذیرایی کوچک میز شیشه‌ ای بخر

می‌خواهی برای خرید میز جلو مبلی مدرن اقدام کنی تا منزل‌ات حال و هوای خانه‌های ژورنال‌های حرفه‌ای دکوراسیون را بگیرد؟ بسیاری از ما ساکن آپارتمان‌های کوچکی هستیم که مبلمان به زور در هال و پذیرایی‌اش جا شده و حالا اگر میز وسط مبلی یا عسلی‌ها هم بزرگ و تیره باشد دیگر فضا خیلی کوچک به نظر می‌رسد. مژده اینکه در سبک دکوراسیون سال2020، میز شیشه‌ای و شیشه خم‌ مدرن، در بسیاری از نماهای دکوراسیون داخلی دیده می‌شود. انواع میز پذیرایی شیشه‌ای، شیشه عسلی و حتی میز کار شیشه‌ای، بازار مدرن دوستان و حتی طرفداران سبک تلفیقی را به خود اختصاص داده‌اند. دوست دارید با سبک میز جلو مبلی مدرن شیشه‌ای آشنا شوید و برای خرید آن فوت‌و‌فن‌های کلیدی را یاد بگیرید؟ پس این مطلب را تا انتها بخوانید.

میز جلو مبلی مدرن الآن چی مده؟

در حال حاضر میزهای جلو مبلی مدرن، پایه‌های کج و رنگ‌های ملچ و سفید دارند اما به دلیل کمبود فضا در آپارتمان‌های امروزی، استفاده از میز شیشه‌ای خم هم خیلی کاربرد پیدا کرده است.


شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

تصاویر میز جلو مبلی جدید در خانه‌های 2020

در انواع مجلات دکوراسیون سعی شده که از سبک‌های جدید مبل استفاده شود و این میزهای شیشه‌ای زیبا از آنها عقب نمانده‌‌اند.


شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

جلو مبلی شیک چه ویژگی‌هایی دارد؟

میز شیشه ای خم یکی از جلوه های بی نظیر استفاده از شیشه های فرم داده شد در مراحل پخت است. شیشه های خم زیبایی بینظیری دارند چرا که به همراه شفافیت، فرم‌های خاصی در آنها اجر می‌شود  که جلوه صد چندانی به آن می‌دهد. این اشکال در دکوراسیون داخلی و فضاهای ساختمانی قابلیت‌های زیادی را به طراحان می‌دهند.

میزهای شیشه ای با توجه به نمای متفاوت و خاص خیلی زود در بین مشتریان گرامی محبوبیت پیدا کرد و در ۳ سال گذشته که این نوع میزها در طرح های مختلفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شد به یکی از پر فروش ترین محصولات تولیدی تبدیل شد .یکی از میزهای شیشه ای که هم در ساختمان مسکونی و هم در ساختمان های اداری و تجاری کاربرد دارد میز شیشه ای جلو مبلی است ، همه ی ما قبل از اینکه میزهای تمام شیشه ای تولید شود به نوعی به دیدن میزهای چوبی که روی ان شیشه قرار می گیرد عادت کرده بودیم اما تولید میزهای شیشه ای تغییر و تحول قابل توجهی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق افتاد .نه تنها در ایران بلکه در کشورهای توسعه یافته اروپایی و آسیایی هم میز شیشه ای جلو مبلی و سایر میزهای شیشه ای مانند میز شیشه ای ناهارخوری ، میز شیشه ای عسلی و میز شیشه ای تلویزیون جهت طراحی مدرن دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد .

مراحل ساخت میز شیشه ای خم بدین گونه است که شیشه پس از پخت زمانی که هنوز سرد نشده است به وسیله اعمال فشار به آنها به شکل مورد نظر خم می‌شود. شیشه خم یک حالت آرامشی را در ببینده ایجاد می کند به همین علت استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است. میز خم شیشه ای شکل مدرنی را به دکوراسیون خانه و دفتر شما می‌دهد.


شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

نظرت برای میز جلو مبلی شیشه ای چیه؟

میز شیشه ای خم یکی از انواع شیشه‌های دکوراتیو هستند که در فضاهای روشن و بزرگ جلوه جذابی در دکوراسیون ایجاد می‌کنند. علاوه بر آن این میزهای شفاف در فضاهای کوچک می‌تواند به بزرگ تر جلوه دادن فضا کمک زیادی نمایند. این میزها به گونه‌ای هستند که ظاهرا فضایی را اشغال نکرده اند و فضای اختصاص یافته به آنها در نگاه اول به چشم نخواهد آمد. میزهای خم شیشه ای در ابعاد و اشکال گوناگون مطابق با نیاز مشتریان تهیه می‌شود و به دلیل سکوریت شدن، از مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت برخوردار هستند. در صورت شکستن، شیشه آن ها به شکل دانه‌های ریزی با لبه‌های صاف که آسیب رسان نیستند خرد می‌شود.

نحوه تولید میز شیشه ای جلو مبلی

در گام نخست طرح میز شیشه ای باید تعیین گردد لذا می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه کرده و میز شیشه ای مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا اگر طرح خاصی را مد نظر داشته از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال کنید در مرحله ی دوم از تولید میز شیشه ای جلو مبلی با توجه به طرح میز و ابعاد آن ضخامت شیشه ها مشخص خواهد شد توجه داشته باشید که تعیین ضخامت شیشه بسیار مهم است چرا که در صورت انتخاب اشتباه ممکن است حوادث خطرناکی رخ دهد . 

پس از اینکه ضخامت شیشه ی میز شیشه ای جلو مبلی مشخص شد شیشه را توسط دستگاه CNC برش می دهیم و با دستگاه دیاموند لبه های شیشه را ابزار می زنیم ، ابزار دیاموند مدرن ترین ابزار صنعت شیشه جهت تزیین دور آن محسوب می شود ، در مرحله سوم دو گزینه پیش و رو داریم اگر بخواهیم میز شیشه ای جلو مبلی خم تولید کنیم باید قالب فلزی طرح مورد نظر ساخته شده سپس شیشه را به همراه قالب وارد کوره می کنیم تا اینکه شیشه  به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 


شیشه خم اطلس
میز تلوزیون شیشه خم

اگر میز شیشه ای جلو مبلی ساده را بخواهیم تولید کنیم باید از روش UV برای چسباندن شیشه ها به یکدیگر استفاده کنیم به طوری که اثری از چسب روی شیشه وجود نداشته باشد ، در این مرحله هریک از پایه های شیشه ای از روش UV کردن به صفحه ی شیشه ای میز جلو مبلی متصل خواهند شد .لازم به ذکر است که برای تولید میز شیشه ای بهتر است که شیشه ها به سکوریت تبدیل شوند البته در هنگام تولید میز شیشه ای جلو مبلی خم شیشه به دلیل وارد شدن به کوره به حالت نیمه سکوریت تبدیل خواهد شد اما برای تولید میز شیشه ای ساده باید شیشه ها به سکوریت تبدیل شوند .

 سکوریت کردن شیشه ی میز شیشه ای جلو مبلی موجب مقاومت بیشتر شیشه و کاهش خطرات احتمالی خواهد شد لذا در صورت شکستن شیشه در هنگام اثابت ضربه بسیار شدید شیشه پودر خواهد شد و مانند شیشه خام و ساده خطری نخواهد داشت .


شیشه خم اطلس
میز آرایش دکوراتیو شیشه ایی

شیشه خم اطلس
میز آرایش دکوراتیو شیشه ایی

میز جلو مبلی شیشه خم پرفروش است؟

استفاده از شیشه به عنوان متریالی برای ساخت ابزار از 6000 سال قبل آغاز شده است. این متریال دوست داشتنی پیش از ظهور کوره‌های پیشرفته فرآیند سختی برای تولید داشت در نتیجه فقط برای ساخت اشیا ظریف تزییناتی به کار برده می‌شد. از شیشه‌ها تا اوایل قرون وسطی استفاده چشمگیری نمی شد اما در حدود قرن 10 میلادی ظهور کوره‌های تخصصی ساخت شیشه باعث افزایش استفاده از آن در جنبه‌های مختلف زندگی انسان گردید.با پیشرفت صنعت شیشه سازی و روی کار آمدن انواع شیشه، استفاده از این متریال گسترش چشمگیری یافته است، به گونه ای که امروزه شیشه متریال اصلی ساخت بسیاری از ابزار و ظروفی که انسان با آن سروکار دارد می‌باشد.


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

مدل‌های میز جلو مبلی مدرن شیشه‌ای کاربردی‌اند؟

استفاده از شیشه به عنوان متریال اصلی در ساخت میز شیشه ای بسیار رایج است. میزهای شیشه ای در دونوع وجود دارند میزهای تمام شیشه و میزهای ترکیبی که از شیشه و فلزات برای ساخت میز استفاده می‌شود. در میزهای ترکیبی شیشه و فلز به طور کل از فلزات به عنوان پایه ای برای قرار دادن شیشه استفاده می‌شود. میزهای تمام شیشه بیشتر از شیشه خم استفاده می‌شود و به میز خم شیشه ای شناخته می‌شوند که در طرح‌ها و اشکال مختلفی وجود دارند.


شیشه خم اطلس
میز عسلی دکوراتیو شیشه ایی

انواع میز شیشه ای جلو مبلی

 1. میز جلو مبلی شیشه ای مستطیلی
 2. میز جلو مبلی شیشه ای مربعی
 3. میز جلو مبلی شیشه ای خم
 4. میز شیشه ای جلو مبلی گرد
 5. میز جلو مبلی شیشه ای شش ضلعی
 6. میز جلو مبلی شیشه ای طرح خاص
 7. میز شیشه ای جلو مبلی رنگی

با توجه به تولید انواع شیشه های رنگی ساده و لاکوبل در صنایع شیشه و آینه کولیوند می توان میز های شیشه ای را در هر رنگی تولید کرد برای اینکار ابتدا شیشه را توسط دستگاه چاپ رنگ خواهیم کرد سپس فرآیند تولید میز شیشه ای صورت می گیرد.

لازم به ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر میز شیشه ای جلو مبلی ، میز شیشه ای اداری و میز شیشه ای ناهارخوری را در ابعاد مختلفی تولید می کند ، میرهای شیشه ای اشاره شده برخلاف میز شیشه ای جلو مبلی دارای ابعاد بزرگی هستند به همین دلیل برای تولید آن ها باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد.

میز شیشه ای جلو مبلی طرح دار: میزهای شیشه ای طرح دار با قالب های فلزی طرح دار تولید می شوند به طوری که قالب فلزی دقیقا مشابه طرحی که مد نظر است تولید می شود سپس شیشه به همراه قالب وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا خواهد شد.

میز شیشه ای جلو مبلی کریستال: همانطور که در مقاله های دیگری هم شرح داده شد شیشه کریستال به دلیل شفافیت بسیار زیاد و درخشندگی شیشه برای اجرای پروژه های تزیینی مناسب است ، تولید میز شیشه ای با شیشه کریستال نمای زیبا و جذابی را ایجاد خواهد کرد ، برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی معمولا از شیشه های کریستال ۱۲ میل و ۱۵ میل استفاده می شود چنانچه ابعاد میز بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه ۲۰ میل کریستال بکار برد.


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

میز شیشه ای جلو مبلی با پایه فلزی: در ساختمان هایی که میزهای شیشه ای روی سرامیک قرار خواهد گرفت باید از پایه های فلزی استیل استفاده کرد در این صورت لبه های شیشه داخل پایه قرار گرفته و آسیبی به شیشه وارد نخواهد شد.

میز شیشه ای جلو مبلی اسیدکاری شده : طرح جدیدی از میزهای شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت برش برچسب الگو و پمپ های فشار قوی استفاده می شود.

میز شیشه ای جلو مبلی حکاکی شده:  با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی میز شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد.


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

با خرید میز عسلی شیشه ای فضایت را زیاد کن

میز شیشه ای خم رنگی ساده و یک رو نما ( شیشه لاکوبل رنگی ) : برای تولید میز شیشه ای خم می توان از شیشه یک رو نما و دو رو نما استفاده کرد به طوری که ابتدا شیشه را به رنگ دلخواه در می اورند و سپس جهت خم روانه کوره می شوند.شیشه خم رنگی ساده و دودی بیشترین کاربرد را در بین این نوع میز دارند و اغلب میزهای شیشه ای خم رنگی با از این نوع شیشه های رنگی تولید می شوند.

میز شیشه ای خم میز لمینت : برای تولید میز های شیشه ای خم در ابعاد بزرگ از شیشه لمینت استفاده می کنند به طوری که دو شیشه در ابعاد یکسان در ابعاد یکسان به حالت هم تبدیل می شوند و سپس توسط لایه PVC به هم متصل می شوند. برای تولید میز های خم ناهار خوری حتما باید از شیشه لمینت استفاده کرد چرا که ابعاد شیشه بزرگ بوده و وسایل روی ان نیز سنگین هستند.

میز شیشه ای خم کریستال : با توجه به اینکه میز شیشه خم تماما از جنس شیشه تشکیل می شود بهتر است شیشه را از کریستال و یا اکسترا کلیر تولید نمود تا شفافیت ان به علت افزایش ضخامت کاهش نیابد و ضمن اینکه پس از خارج کردن میز خم از کوره به دلیل حرارت بالا مقداری کدر خواهند شد.

میز شیشه ای خم کنسول : نوع دیگری از میزهای شیشه که در دکوراسیون مدرن کاربرد دارند ، اجرای میز کنسول شیشه ای نمای داخلی ساختمان را بسیار زیباتر می کند و ارتفا این میزها معم,لا بیشتر از سایر میز های خم می باشد اما عرض انها بسیار کم است.

میز شیشه خم سکوریت : برای تولید میز های خم در ابعاد بزرگ باید جنس شیشه ی ان سکوریت باشد تا در برابر ضربه و فشار مقاومت کند و در صورت شکسته شدن پودر شوند.


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

قیمت میز عسلی شیشه ای سه تیکه چنده؟

بستگی به اندازه و زوایا دارد که می توانید با مراجعه به وبسایت شیشه خم اطلس از ریز قیمت ها مطلع شوید.

زاویه میزهای شیشه ای خم

به طور کلی این میزها را می توان در زاویه های مختلفی تولید کرد که زوایای 45 و 90 از پرکاربردترین زوایا هستند که برای هر کدام می بایست قالب فلزی ساخته شود. زاویه میز یکی از عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت این میزها است چرا که برای زوایای غیر از این دو نیازمند تولید قالب مخصوص هستند.


شیشه خم اطلس
میز عسلی دکوراتیو شیشه ایی


شیشه خم اطلس
میز عسلی دکوراتیو شیشه ایی


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

قیمت میز جلو مبلی شیشه ای چند در می‌یاد؟

مطمئنا کارشناسان می توانند بهتر کمکتان کنند ولی از بین 100 هزار تات 1 میلیون حساب کنید.


شیشه خم اطلس
میز آرایش دکوراتیو شیشه ایی

شیشه خم اطلس
میز آرایش دکوراتیو شیشه ایی

میز جلو مبلی ارزان با جنس شیشه مرغوب

همان طور که در تصاویر میبینید مرغوبترین شیشه سکوریت برای این میزها استفاده شده است.


شیشه خم اطلس
میز عسلی دکوراتیو شیشه ایی


شیشه خم اطلس
میز تلوزیون شیشه خم

خرید میز کار شیشه ای برای خانه یا شرکت

لازم نیست در بازار مبلمان کلی راه بروید مدل  میز شیشه ای را انتخاب کنید کارشناسان شیشه خم اطلس خودشان برای تان طراحی و نکات سفارشی را انجام میدهند.


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

قیمت میز شیشه ای اداری چفدر است؟

درباره میز اداری هم بسته به تعداد سفارش و سایز می توانید از 200 هزار تومان به بالا میزها را محاسبه کنید.


شیشه خم اطلس
انواع میز کار و اداری شیشه ایی

انتهای میز شیشه‌ای به کجا خم میشود؟

بعد از بررسی انواع میز جلو مبلی مدرن که بازار سال 2020 را پر کرده، فهمیدیم این جنس میز می‌تواند برای هال و پذیرایی کوچک مناسب باشد و متراژ خانه را زیاد اشغال نکند. این میزهای نشکن را می‌توانید در دفترکارتان با کم‌ترین هزینه، به کار برید و حس خوب یک اتاق کار مرتب و تر و تمیز را به روح و روان‌تان ببخشید. به نظر شما از انواع میز شیشه‌ای دیگر درکدام بخش‌های خانه یا محل کار می‌توان استفاده کرد؟ سری به اینستاگرام چیدانه یامنزل‌مگ بزنید و برای ما نظر بدهید تا کمی با هم گفتگو کنیم. 
اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در زمینه‌ میزهای مدرن داشته باشید، این مطالب ما تقدیم به شما:

مطالب پیشنهادی:

تزئین میز غذا برای مهمان به سبک هتل 5 ستاره 

صندوقچه قدیمی در دکوراسیون مدرن امروزی

میز و کمدهای آیینه ای هنوز مد است؟

نویسنده : یاسمین ثریا
نویسنده چیدانه-ژورنالیست(نویسنده آزاد)-کارشناس ارشد صنایع غذایی(فعالیت آزاد)-هنرجوی طراحی داخلی و دکوراسیون
کسب پیشنهادی

مطالب پیشنهادی
از متخصصین این دسته کمک بگیرید
معماری و بازسازی
از متخصصین این دسته کمک بگیرید
معماری و بازسازی
1398/12/17

میز جلو مبلی مدرن، برای هال و پذیرایی کوچک میز شیشه‌ ای بخر

می‌خواهی برای خرید میز جلو مبلی مدرن اقدام کنی تا منزل‌ات حال و هوای خانه‌های ژورنال‌های حرفه‌ای دکوراسیون را بگیرد؟ بسیاری از ما ساکن آپارتمان‌های کوچکی هستیم که مبلمان به زور در هال و پذیرایی‌اش جا شده و حالا اگر میز وسط مبلی یا عسلی‌ها هم بزرگ و تیره باشد دیگر فضا خیلی کوچک به نظر می‌رسد. مژده اینکه در سبک دکوراسیون سال2020، میز شیشه‌ای و شیشه خم‌ مدرن، در بسیاری از نماهای دکوراسیون داخلی دیده می‌شود. انواع میز پذیرایی شیشه‌ای، شیشه عسلی و حتی میز کار شیشه‌ای، بازار مدرن دوستان و حتی طرفداران سبک تلفیقی را به خود اختصاص داده‌اند. دوست دارید با سبک میز جلو مبلی مدرن شیشه‌ای آشنا شوید و برای خرید آن فوت‌و‌فن‌های کلیدی را یاد بگیرید؟ پس این مطلب را تا انتها بخوانید.

میز جلو مبلی مدرن الآن چی مده؟

در حال حاضر میزهای جلو مبلی مدرن، پایه‌های کج و رنگ‌های ملچ و سفید دارند اما به دلیل کمبود فضا در آپارتمان‌های امروزی، استفاده از میز شیشه‌ای خم هم خیلی کاربرد پیدا کرده است.


شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

تصاویر میز جلو مبلی جدید در خانه‌های 2020

در انواع مجلات دکوراسیون سعی شده که از سبک‌های جدید مبل استفاده شود و این میزهای شیشه‌ای زیبا از آنها عقب نمانده‌‌اند.


شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

جلو مبلی شیک چه ویژگی‌هایی دارد؟

میز شیشه ای خم یکی از جلوه های بی نظیر استفاده از شیشه های فرم داده شد در مراحل پخت است. شیشه های خم زیبایی بینظیری دارند چرا که به همراه شفافیت، فرم‌های خاصی در آنها اجر می‌شود  که جلوه صد چندانی به آن می‌دهد. این اشکال در دکوراسیون داخلی و فضاهای ساختمانی قابلیت‌های زیادی را به طراحان می‌دهند.

میزهای شیشه ای با توجه به نمای متفاوت و خاص خیلی زود در بین مشتریان گرامی محبوبیت پیدا کرد و در ۳ سال گذشته که این نوع میزها در طرح های مختلفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شد به یکی از پر فروش ترین محصولات تولیدی تبدیل شد .یکی از میزهای شیشه ای که هم در ساختمان مسکونی و هم در ساختمان های اداری و تجاری کاربرد دارد میز شیشه ای جلو مبلی است ، همه ی ما قبل از اینکه میزهای تمام شیشه ای تولید شود به نوعی به دیدن میزهای چوبی که روی ان شیشه قرار می گیرد عادت کرده بودیم اما تولید میزهای شیشه ای تغییر و تحول قابل توجهی در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق افتاد .نه تنها در ایران بلکه در کشورهای توسعه یافته اروپایی و آسیایی هم میز شیشه ای جلو مبلی و سایر میزهای شیشه ای مانند میز شیشه ای ناهارخوری ، میز شیشه ای عسلی و میز شیشه ای تلویزیون جهت طراحی مدرن دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد .

مراحل ساخت میز شیشه ای خم بدین گونه است که شیشه پس از پخت زمانی که هنوز سرد نشده است به وسیله اعمال فشار به آنها به شکل مورد نظر خم می‌شود. شیشه خم یک حالت آرامشی را در ببینده ایجاد می کند به همین علت استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است. میز خم شیشه ای شکل مدرنی را به دکوراسیون خانه و دفتر شما می‌دهد.


شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی

نظرت برای میز جلو مبلی شیشه ای چیه؟

میز شیشه ای خم یکی از انواع شیشه‌های دکوراتیو هستند که در فضاهای روشن و بزرگ جلوه جذابی در دکوراسیون ایجاد می‌کنند. علاوه بر آن این میزهای شفاف در فضاهای کوچک می‌تواند به بزرگ تر جلوه دادن فضا کمک زیادی نمایند. این میزها به گونه‌ای هستند که ظاهرا فضایی را اشغال نکرده اند و فضای اختصاص یافته به آنها در نگاه اول به چشم نخواهد آمد. میزهای خم شیشه ای در ابعاد و اشکال گوناگون مطابق با نیاز مشتریان تهیه می‌شود و به دلیل سکوریت شدن، از مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت برخوردار هستند. در صورت شکستن، شیشه آن ها به شکل دانه‌های ریزی با لبه‌های صاف که آسیب رسان نیستند خرد می‌شود.

نحوه تولید میز شیشه ای جلو مبلی

در گام نخست طرح میز شیشه ای باید تعیین گردد لذا می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه کرده و میز شیشه ای مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا اگر طرح خاصی را مد نظر داشته از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال کنید در مرحله ی دوم از تولید میز شیشه ای جلو مبلی با توجه به طرح میز و ابعاد آن ضخامت شیشه ها مشخص خواهد شد توجه داشته باشید که تعیین ضخامت شیشه بسیار مهم است چرا که در صورت انتخاب اشتباه ممکن است حوادث خطرناکی رخ دهد . 

پس از اینکه ضخامت شیشه ی میز شیشه ای جلو مبلی مشخص شد شیشه را توسط دستگاه CNC برش می دهیم و با دستگاه دیاموند لبه های شیشه را ابزار می زنیم ، ابزار دیاموند مدرن ترین ابزار صنعت شیشه جهت تزیین دور آن محسوب می شود ، در مرحله سوم دو گزینه پیش و رو داریم اگر بخواهیم میز شیشه ای جلو مبلی خم تولید کنیم باید قالب فلزی طرح مورد نظر ساخته شده سپس شیشه را به همراه قالب وارد کوره می کنیم تا اینکه شیشه  به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 


شیشه خم اطلس
میز تلوزیون شیشه خم

اگر میز شیشه ای جلو مبلی ساده را بخواهیم تولید کنیم باید از روش UV برای چسباندن شیشه ها به یکدیگر استفاده کنیم به طوری که اثری از چسب روی شیشه وجود نداشته باشد ، در این مرحله هریک از پایه های شیشه ای از روش UV کردن به صفحه ی شیشه ای میز جلو مبلی متصل خواهند شد .لازم به ذکر است که برای تولید میز شیشه ای بهتر است که شیشه ها به سکوریت تبدیل شوند البته در هنگام تولید میز شیشه ای جلو مبلی خم شیشه به دلیل وارد شدن به کوره به حالت نیمه سکوریت تبدیل خواهد شد اما برای تولید میز شیشه ای ساده باید شیشه ها به سکوریت تبدیل شوند .

 سکوریت کردن شیشه ی میز شیشه ای جلو مبلی موجب مقاومت بیشتر شیشه و کاهش خطرات احتمالی خواهد شد لذا در صورت شکستن شیشه در هنگام اثابت ضربه بسیار شدید شیشه پودر خواهد شد و مانند شیشه خام و ساده خطری نخواهد داشت .


شیشه خم اطلس
میز آرایش دکوراتیو شیشه ایی

شیشه خم اطلس
میز آرایش دکوراتیو شیشه ایی

میز جلو مبلی شیشه خم پرفروش است؟

استفاده از شیشه به عنوان متریالی برای ساخت ابزار از 6000 سال قبل آغاز شده است. این متریال دوست داشتنی پیش از ظهور کوره‌های پیشرفته فرآیند سختی برای تولید داشت در نتیجه فقط برای ساخت اشیا ظریف تزییناتی به کار برده می‌شد. از شیشه‌ها تا اوایل قرون وسطی استفاده چشمگیری نمی شد اما در حدود قرن 10 میلادی ظهور کوره‌های تخصصی ساخت شیشه باعث افزایش استفاده از آن در جنبه‌های مختلف زندگی انسان گردید.با پیشرفت صنعت شیشه سازی و روی کار آمدن انواع شیشه، استفاده از این متریال گسترش چشمگیری یافته است، به گونه ای که امروزه شیشه متریال اصلی ساخت بسیاری از ابزار و ظروفی که انسان با آن سروکار دارد می‌باشد.


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

مدل‌های میز جلو مبلی مدرن شیشه‌ای کاربردی‌اند؟

استفاده از شیشه به عنوان متریال اصلی در ساخت میز شیشه ای بسیار رایج است. میزهای شیشه ای در دونوع وجود دارند میزهای تمام شیشه و میزهای ترکیبی که از شیشه و فلزات برای ساخت میز استفاده می‌شود. در میزهای ترکیبی شیشه و فلز به طور کل از فلزات به عنوان پایه ای برای قرار دادن شیشه استفاده می‌شود. میزهای تمام شیشه بیشتر از شیشه خم استفاده می‌شود و به میز خم شیشه ای شناخته می‌شوند که در طرح‌ها و اشکال مختلفی وجود دارند.


شیشه خم اطلس
میز عسلی دکوراتیو شیشه ایی

انواع میز شیشه ای جلو مبلی

 1. میز جلو مبلی شیشه ای مستطیلی
 2. میز جلو مبلی شیشه ای مربعی
 3. میز جلو مبلی شیشه ای خم
 4. میز شیشه ای جلو مبلی گرد
 5. میز جلو مبلی شیشه ای شش ضلعی
 6. میز جلو مبلی شیشه ای طرح خاص
 7. میز شیشه ای جلو مبلی رنگی

با توجه به تولید انواع شیشه های رنگی ساده و لاکوبل در صنایع شیشه و آینه کولیوند می توان میز های شیشه ای را در هر رنگی تولید کرد برای اینکار ابتدا شیشه را توسط دستگاه چاپ رنگ خواهیم کرد سپس فرآیند تولید میز شیشه ای صورت می گیرد.

لازم به ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر میز شیشه ای جلو مبلی ، میز شیشه ای اداری و میز شیشه ای ناهارخوری را در ابعاد مختلفی تولید می کند ، میرهای شیشه ای اشاره شده برخلاف میز شیشه ای جلو مبلی دارای ابعاد بزرگی هستند به همین دلیل برای تولید آن ها باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد.

میز شیشه ای جلو مبلی طرح دار: میزهای شیشه ای طرح دار با قالب های فلزی طرح دار تولید می شوند به طوری که قالب فلزی دقیقا مشابه طرحی که مد نظر است تولید می شود سپس شیشه به همراه قالب وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا خواهد شد.

میز شیشه ای جلو مبلی کریستال: همانطور که در مقاله های دیگری هم شرح داده شد شیشه کریستال به دلیل شفافیت بسیار زیاد و درخشندگی شیشه برای اجرای پروژه های تزیینی مناسب است ، تولید میز شیشه ای با شیشه کریستال نمای زیبا و جذابی را ایجاد خواهد کرد ، برای تولید میز شیشه ای جلو مبلی معمولا از شیشه های کریستال ۱۲ میل و ۱۵ میل استفاده می شود چنانچه ابعاد میز بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه ۲۰ میل کریستال بکار برد.


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

میز شیشه ای جلو مبلی با پایه فلزی: در ساختمان هایی که میزهای شیشه ای روی سرامیک قرار خواهد گرفت باید از پایه های فلزی استیل استفاده کرد در این صورت لبه های شیشه داخل پایه قرار گرفته و آسیبی به شیشه وارد نخواهد شد.

میز شیشه ای جلو مبلی اسیدکاری شده : طرح جدیدی از میزهای شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت برش برچسب الگو و پمپ های فشار قوی استفاده می شود.

میز شیشه ای جلو مبلی حکاکی شده:  با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی میز شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد.


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

با خرید میز عسلی شیشه ای فضایت را زیاد کن

میز شیشه ای خم رنگی ساده و یک رو نما ( شیشه لاکوبل رنگی ) : برای تولید میز شیشه ای خم می توان از شیشه یک رو نما و دو رو نما استفاده کرد به طوری که ابتدا شیشه را به رنگ دلخواه در می اورند و سپس جهت خم روانه کوره می شوند.شیشه خم رنگی ساده و دودی بیشترین کاربرد را در بین این نوع میز دارند و اغلب میزهای شیشه ای خم رنگی با از این نوع شیشه های رنگی تولید می شوند.

میز شیشه ای خم میز لمینت : برای تولید میز های شیشه ای خم در ابعاد بزرگ از شیشه لمینت استفاده می کنند به طوری که دو شیشه در ابعاد یکسان در ابعاد یکسان به حالت هم تبدیل می شوند و سپس توسط لایه PVC به هم متصل می شوند. برای تولید میز های خم ناهار خوری حتما باید از شیشه لمینت استفاده کرد چرا که ابعاد شیشه بزرگ بوده و وسایل روی ان نیز سنگین هستند.

میز شیشه ای خم کریستال : با توجه به اینکه میز شیشه خم تماما از جنس شیشه تشکیل می شود بهتر است شیشه را از کریستال و یا اکسترا کلیر تولید نمود تا شفافیت ان به علت افزایش ضخامت کاهش نیابد و ضمن اینکه پس از خارج کردن میز خم از کوره به دلیل حرارت بالا مقداری کدر خواهند شد.

میز شیشه ای خم کنسول : نوع دیگری از میزهای شیشه که در دکوراسیون مدرن کاربرد دارند ، اجرای میز کنسول شیشه ای نمای داخلی ساختمان را بسیار زیباتر می کند و ارتفا این میزها معم,لا بیشتر از سایر میز های خم می باشد اما عرض انها بسیار کم است.

میز شیشه خم سکوریت : برای تولید میز های خم در ابعاد بزرگ باید جنس شیشه ی ان سکوریت باشد تا در برابر ضربه و فشار مقاومت کند و در صورت شکسته شدن پودر شوند.


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

قیمت میز عسلی شیشه ای سه تیکه چنده؟

بستگی به اندازه و زوایا دارد که می توانید با مراجعه به وبسایت شیشه خم اطلس از ریز قیمت ها مطلع شوید.

زاویه میزهای شیشه ای خم

به طور کلی این میزها را می توان در زاویه های مختلفی تولید کرد که زوایای 45 و 90 از پرکاربردترین زوایا هستند که برای هر کدام می بایست قالب فلزی ساخته شود. زاویه میز یکی از عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت این میزها است چرا که برای زوایای غیر از این دو نیازمند تولید قالب مخصوص هستند.


شیشه خم اطلس
میز عسلی دکوراتیو شیشه ایی


شیشه خم اطلس
میز عسلی دکوراتیو شیشه ایی


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

قیمت میز جلو مبلی شیشه ای چند در می‌یاد؟

مطمئنا کارشناسان می توانند بهتر کمکتان کنند ولی از بین 100 هزار تات 1 میلیون حساب کنید.


شیشه خم اطلس
میز آرایش دکوراتیو شیشه ایی

شیشه خم اطلس
میز آرایش دکوراتیو شیشه ایی

میز جلو مبلی ارزان با جنس شیشه مرغوب

همان طور که در تصاویر میبینید مرغوبترین شیشه سکوریت برای این میزها استفاده شده است.


شیشه خم اطلس
میز عسلی دکوراتیو شیشه ایی


شیشه خم اطلس
میز تلوزیون شیشه خم

خرید میز کار شیشه ای برای خانه یا شرکت

لازم نیست در بازار مبلمان کلی راه بروید مدل  میز شیشه ای را انتخاب کنید کارشناسان شیشه خم اطلس خودشان برای تان طراحی و نکات سفارشی را انجام میدهند.


شیشه خم اطلس
میز جلو مبلی و عسلی شیشه ایی مدرن

قیمت میز شیشه ای اداری چفدر است؟

درباره میز اداری هم بسته به تعداد سفارش و سایز می توانید از 200 هزار تومان به بالا میزها را محاسبه کنید.


شیشه خم اطلس
انواع میز کار و اداری شیشه ایی

انتهای میز شیشه‌ای به کجا خم میشود؟

بعد از بررسی انواع میز جلو مبلی مدرن که بازار سال 2020 را پر کرده، فهمیدیم این جنس میز می‌تواند برای هال و پذیرایی کوچک مناسب باشد و متراژ خانه را زیاد اشغال نکند. این میزهای نشکن را می‌توانید در دفترکارتان با کم‌ترین هزینه، به کار برید و حس خوب یک اتاق کار مرتب و تر و تمیز را به روح و روان‌تان ببخشید. به نظر شما از انواع میز شیشه‌ای دیگر درکدام بخش‌های خانه یا محل کار می‌توان استفاده کرد؟ سری به اینستاگرام چیدانه یامنزل‌مگ بزنید و برای ما نظر بدهید تا کمی با هم گفتگو کنیم. 
اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در زمینه‌ میزهای مدرن داشته باشید، این مطالب ما تقدیم به شما:

مطالب پیشنهادی:

تزئین میز غذا برای مهمان به سبک هتل 5 ستاره 

صندوقچه قدیمی در دکوراسیون مدرن امروزی

میز و کمدهای آیینه ای هنوز مد است؟


...
نویسنده : یاسمین ثریا
نویسنده چیدانه-ژورنالیست(نویسنده آزاد)-کارشناس ارشد صنایع غذایی(فعالیت آزاد)-هنرجوی طراحی داخلی و دکوراسیون
مبلمان رویال
کسب و کارهای پیشنهادی

مطالب پیشنهادی

0 نظر |
نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید   وارد  سایت شوید

مبلیران پرشین استاندارد
پرشین استاندارد چوب و هنر
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
logo-samandehi

چیدانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال شرکت های معرفی شده ندارد. قبل از اقدام به خرید کالا یا خدمات اطمینان کافی را حاصل نمایید.

کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به چیدانه است و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر وب سایت چیدانه حتی با ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

Copyright 2020. Chidaneh.com. All Rights Reserved

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

چیدانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال شرکت های معرفی شده ندارد. قبل از اقدام به خرید کالا یا خدمات اطمینان کافی را حاصل نمایید.


کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به چیدانه است و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر وب سایت چیدانه حتی با ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

Copyright 2020. Chidaneh.com. All Rights Reserved

چکاد بام سبز شهر