visibility 9698 today 1399/9/15

جایزه معمار 99، برندگان بیستمین دوره

بنا بر اعلام دبیرخانه جایزه معمار ۹۹؛ داوری پروژه‌های راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی بیستمین دوره «جایزه معمار» در روزهای ۵ و ۶ مهر ماه ۹۹ انجام شد. از میان ۴۹ پروژه راه یافته به مرحله نیمه نهایی، ۲۳ پروژه به فینال راه یافتند و از میان آنها ۱۲ پروژه به عنوان برنده توسط داوران انتخاب شدند.

معیارهای داوری جایزه معمار 99

  • خلاقیت و نوآوری در طراحی و نوآوری در کاربرد مصالح و فناوری ساختمان
  • مواجهه خلاقانه با مشکلات خاص پروژه از‌جمله: محدودیت‌های اقتصادی، شرایط خاص سایت از‌ نظر ابعاد و اندازه‌ها،‌ ضوابط و رویه‌های قانونی (به‌ویژه در شهرها)، دشواری‌های فنی و…
  • دقت و نوآوری در طراحی جزئیات
  • توجه به محیط پیرامونی و شرایط اقلیمی،‌ ارزش‌های زیست‌محیطی و تعهدات اجتماعی
  • قضاوت نهایی در‌مورد هر پروژه نه از ‌طریق مشخص کردن امتیاز آن در هر‌کدام از موارد فوق و معدل‌گیری از امتیازات، که با قضاوت درباره تمامیت آن صورت گرفته است

اسامی هیئت داوران: (به ترتیب حروف الفبا)

  • سیروس باور
  • رضا حبیب‌زاده
  • محمد عرب
  • کامبیز مشتاق گوهری
  • نشید نبیان

در نهایت مورخ ۱۰ مهر ۹۹ نفرات برتر به شرح زیر اعلام گردیدند:

مطالب بیشتر: جایزه معمار 98، بهترین ها مشخص شدند!

برندگان گروه مسکونی (تک واحدی):

  • رتبه اول: خانه پیشوا 
  • دفتر معماری: علی حقیقی

  • رتبه دوم: ویلا مادی، گیلاوند
  • دفتر معماری دیدا: مسعود حاتمی

  • رتبه سوم: خانه نهال
  • استودیو معماری ایوان: امیر افغان

برندگان گروه مسکونی (آپارتمانی):

  • رتبه اول: مسکونی آپارتمانی پاکت
  • موقعیت: اصفهان
  • معماران: معماران رویداد، زهرا آرمند، مصطفی امیدبخش

  • رتبه دوم: آپارتمان مسکونی ۱۶ دقیقه،
  • موقعیت: مشهد
  • دفتر معماری: استودیو معماری پی، حسین ابراهیم زاده

  • رتبه سوم: عمارت نظر
  • موقعیت: اصفهان
  • دفتر معماری: دفتر معماری میان، ابوذر صالحی، مهشید کریمی

برندگان گروه بازسازی:

  • رتبه اول: بازسازی عمارت جان
  • موقعیت: دماوند
  • دفتر معماری: دفتر معماری همکاران تهران علیرضا طهمورثی

  • رتبه دوم: بازسازی ویلای امجد
  • معمار: حسین نمازی

  • رتبه سوم: آرت رزیدنسی سه ‌بر
  • معماران: محسن خزدوز، ادیب ایروانی، حسین پنجه پور

برندگان گروه عمومی:

  • رتبه اول: پروژه اداری و نمایشگاه کارخانه آپتوس
  • موقعیت: کرج
  • معمار: هومن بالازاده

  • رتبه دوم: اقامتگاه ماجرا
  • موقعیت: جزیره هرمز
  • معماران: طراحان و بناکنندگان زاو، محمدرضا قدوسی، فاطمه رضایی فخر آستانه، گلناز بهرامی، سروش مجیدی

  • رتبه سوم: بوتیک هتل سنگ سیاه
  • موقعیت: شیراز
  • معماران: علی سوداگران، نازنین کازرونیان، محمدامین نجابت

 

مطالب پیشنهادی:

منبع : memarmagazine

ساناز بهبودی*
نویسنده: ساناز بهبودی*

نویسنده و کارشناس تولید محتوا در تیم تحریریه چیدانه، فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشکده معماری و شهرسازی سوره و دانشجوی ارشد طراحی شهری، علاقه‌مند به فعالیت در حیطه طراحی معماری و طراحی داخلی آشنا به امور کامپیوتری و نرم افزارهای معماری مسلط به زبان انگلیسی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
جایزه معمار 99، برندگان بیستمین دوره

جایزه معمار 99، برندگان بیستمین دوره

طراحی اقامتگاه بوم گردی، ماجرای حضور هرمز 2

طراحی اقامتگاه بوم گردی، ماجرای حضور هرمز 2

1399/10/16 ادامه مطلب
 معماری بوتیک هتل سنگ سیاه

معماری بوتیک هتل سنگ سیاه

کسب و کارها پیشنهادی
دکوراسیون کسری certificate
دکوراسیون کسری

دکوراسیون کسری

گروه معماری حامد حسینی certificate
گروه معماری حامد حسینی

گروه معماری حامد حسینی

سینک گرانیتی اتریس certificate
سینک گرانیتی اتریس

سینک گرانیتی اتریس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent