شیشه بین کابینتی، شیک ترین دیوارپوش آشپزخانه!

آشپزخانه: فضای بین کابینت های زمینی و دیواری اگر خالی رها شود؛ می تواند آزار دهنده باشد، اما می توان با ترفندهای دکوراسیونی زیادی آن ها را پر کرد و به آن ها جلوه ای خاص و نو بخشید. یکی از متریال هایی که می توانند ر کننده این فضای خالی باشد شیشه های رنگی هستند. حضور آن ها می تواند کل دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان را تحت تاثیر قرار دهد و باعث شود که حس خوبی در آشپزخانه تان داشته باشید. گروه شیشه و آینه جی گلس یکی از آن گروه هایی است که در امر و زمینه اجرای شیشه های رنگی برای فضای بین کابینت مهارت زیادی دارد، پس با ما همراه باشید تا با هم نمونه هایی از اجرای این شیشه های رنگی را ببینیم و بعد راجع بهشان تصمیم بگیریم. 

blog post

شیشه های بین کابینتی جی گلس

1. شیشه بین کابینتی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه 

این شیشه های رنگی دارای انواع و اقسام رنگ بندی ها هستند و این طیف رنگ بندی ها این امکان را به شما می دهند که رنگ های مورد علاقه تان را به دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان بیاورید. به طور مثال در عکس بالا که یکی از پروژه های اجرا شده گروه شیشه و آینه جی گلاس را نشان می دهد می توانید ببینید که از رنگ سبز استفاده شده است و ترکیب آن با کابینت های سفید اشپزخانه بسیار هم زیبا و چشم نواز شده است. 

2. جنس شیشه های بین کابینتی

معمولا شیشه های بین کابینتی از انواع شیشه های نشکن تولید می شوند و در برابر هر گونه ضربه احتمالی مقاوم و پایدار هستند. در ضمن این شیشه ها ضد حرارت نیز هستند و شما می توانید با خیال راحت از آن ها در فضای بین کابینت های تان استفاده کنید. 

blog post

شیشه های رنگی مدرن بین کابینتی

3. شیشه های بین کابینتی و سطوح روی کابینت 

البته این شیشه های بین کابینتی را می توان برای سطح روی کابینت ها نیز استفاده کرد. با این کار شما می توانید قابی از رنگ مورد علاقه تان را به دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان اضافه کنید، دقیقا مانند اتفاقی که در عکس بالا افتاده استت. 

4. انواع رنگ بندی های شیشه های بین کابینتی 

شیشه هایی که در طراحی فضای بین کابینتی استفاده می شود، دارای انواع و اقسام رنگ ها هستند که اگر با ادامه مطلب با ما همراه باشید تعدادی از آن ها را با هم بررسی می کنیم. 

5. رنگ قرمز برای شیشه های بین کابینتی آشپزخانه 

رنگ قرمز رنگی پر حرارت و پر شور و نشاط است. چنین رنگ هایی اشتها آدم را برای غذا خوردن بیشتر می کند و همچنین رنگ هایی مانند رنگ قرمز انرژی آدم را برای انجام سریع تر کارها بیشتر می کند، پس خوب است که اگر می خواهید به دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان انرژی تزریق کنید از این رنگ برای شیشه های بین کابینتی استفاده کنید. 

6. رنگ خردلی برای شیشه بین کابینت در آشپزخانه 

به گفته کارشناسان گروه شیشه و آینه جی گلاس اگر در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان از چوب و ام دی اف استفاده شده است، بهترین کار برای ایجاد هماهنگی مابین اجزای آشپزخانه این است که شیشه های بین کابینتی را از رنگ خردلی انتخاب کنید تا ست بودن رنگ آن ها و دیگر متریال استفاده شده بیشتر به چشم بیاید، در ضمن این رنگ جذاب همنشینی خوبی با رنگ هایی مانند سفید دارد و شما از این نکته هم می توانید استفاده کنید. 

7. شیشه بین کابینتی آبی رنگ برای آشپزخانه 

اگر خواهان القای آرامش به دکوراسیون داخلی آشپزخانه های تان هستید، باید به فکر رنگ آبی برای شیشه های بین کابینتی باشید. شیشه های آبی رنگ علا.ه بر آرامش می توانند جلوه ای خاص و منحصر به فرد به آشپزخانه شما ببخشند. 

برای دیدن نمونه کار های بیشتر و هم چنین به دست آوردن اطلاعات تماس این گروه می توانید به پروفایل اهالی فن گروه شیشه و آینه جی گلاس در وبسایت چیدانه مراجعه نمایید. 

نویسنده: شمیم آقازاده| تحریریه چیدانه 

نویسنده:

more_horiz
مطالب پیشنهادی
انتخاب طرح کابینت آشپزخانه ، بهترین مدل ها برای خانه های ایرانی ! (قسمت2)

انتخاب طرح کابینت آشپزخانه ، بهترین مدل ها برای خانه های ایرانی ! (قسمت2)

انواع دیوارپوش منزل، بهترین انتخاب دکوراسیون شما

انواع دیوارپوش منزل، بهترین انتخاب دکوراسیون شما

دیوارپوش بین کابینتی، تغییر ارزان دکوراسیون آشپزخانه!

دیوارپوش بین کابینتی، تغییر ارزان دکوراسیون آشپزخانه!

کسب و کارها پیشنهادی
گره و مبلمان آل یاسین certificate
گره و مبلمان آل یاسین

گره و مبلمان آل یاسین

شرکت تولیدی مبلمان سیب certificate
شرکت تولیدی مبلمان سیب

شرکت تولیدی مبلمان سیب

شرکت  معماری پرسیاه طرح پردازان certificate
شرکت  معماری پرسیاه طرح پردازان

شرکت معماری پرسیاه طرح پردازان

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent