visibility 151039 today 1399/7/27

لیست لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس، چی بخرم چی نخرم!

 

یکی از مهم ترین و پردغدغه ترین مسائل در رابطه با مقدمات شروع یک زندگی به خرید جهیزیه عروس بر می گردد. باید اعتراف کرد که این موضوع گستردگی زیادی داشته و هدایت آن نیاز به اطلاعات و طبقه بندی کارها دارد. در این مطلب از وب سایت چیدانه تصمیم داریم که به طور خاص به لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس بپردازیم و آن را به طور کامل بررسی کنیم. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: لیست جهیزیه عروس، هر چیزی نخریم!

لیست لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس

لیست لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس

پیش از هر چیز باید گفت که صرف نظر از وسایل برقی مورد نیاز اولیه در برخی دیگر از موارد شما باید به سبک و شیوه زندگی خود نگاه کنید و با خود به این نتیجه برسید که آیا چنین وسیله ای واقعا در زندگی روزمره شما مورد استفاده تان قرار می گیرد یا نه؟

مطلب پیشنهادی: لوازم خانگی آشپزخانه، چگونه بهترین ها را بخریم؟

با توجه به این موضوع در نهایت می گوییم که اگر بخواهیم به طور کلی به یک لیستی از لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه اشاره کنیم می توانیم این موارد را نام ببریم:

blog post

لوازم برقی آشپزخانه ست سفید

خرید یخچال فریزر برای جهیزیه

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: یخچال فریزر

انواع مختلفی از یخچال فریزرها در بازار موجود هستند که چند نوع ساید بای ساید، یخچال فریزر بالا، یخچال فریزر پایین، یخچال درون کابینتی یا توکار، یخچال هتلی( کامپکت)، یخچال در فرانسوی و یخچال دو قلو از رایج ترین ها به شمار می آیند. شما با توجه به بودجه و همینطور شیوه زندگی خود می توانید یکی از این انواع یخچال فریزر را انتخاب نمایید.

مطالب پیشنهادی:

blog post

لوازم برقی آشپزخانه ست سفید


خرید لباسشویی برای جهیزیه

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: لباسشویی

طبیعتا همانطور که انتظار می رود ماشین لباسشویی های موجود در بازار نیز انوع مختلفی دارند که از میان آنها می توان به ماشین لباسشویی در از بالا، ماشین لباسشویی در از جلو و ماشین لباسشویی دو قلو اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین ماشین لباسشویی، کدومشون بهتر لباسامو میشوره؟

blog post

ماشین ظرفشویی استیل مدل های متنوع

خرید ماشین ظرفشویی

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: ظرفشویی

تنوع ماشین های ظرفشویی ای که امروزه در بازار موجود است به شما کمک می کند که بتوانید بر اساس میزان نیاز، بودجه و همینطور فضایی که در منزل خود دارید انتخاب درستی داشته باشید. شما می توانید ماشین ظرفشویی مورد نظر خود را از یکی از انواع ماشین ظرفشویی توکار، رومیزی و یا ایستاده انتخاب نمایید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک ماشین ظرفشویی، چرا بوش حرف اول رو میزنه؟

خرید اجاق گاز برای جهیزیه عروس

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: اجاق گاز

اجاق گازها به طور کلی به چند نوع توکار( صفجه ای)، رومیزی و ایستاده( مبله) تقسیم می شوند و جنس آنها نیز معمولا از استیل، شیشه و سرامیک خواهد بود.

خرید مایکروفر

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: مایکروویو

ممکن است برای خیلی از افراد تفاوت این وسیله با مایکروفر روشن نباشد. به طور کلی می توان گفت که در مایکروفر فرآیند پخت و پز توسط دما و گرما انجام می شود و در مایکرویو این عملیات علاوه بر دما و گرما، اشعه wave نیز دخالت دارد. دستگاه مایکروویو مجهز به گرمکن با اشعه و المنت تابشی از بالا است. به همین دلیل هم هست که امواج مایکروویو می توانند با جذب شدن در مواد دارای آب دمای آنها را بالا ببرند، در نتیجه برای آشپزی و پخت غذا کاربرد پیدا می کنند.

blog post

سولاردام مشکی جدید

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: مایکروفر

حالا وقت آن می رسد که از مایکروفر بگوییم. این وسیله با ایجاد حرارت و گرما با کمک ریز موج های الکترومغناطیسی باعث به جنبش در آمدن آب و دیگر مولکول های غذا شده که در نتیجه باعث پخت غذا در کمترین زمان ممکن می شود.

مطلب پیشنهادی: فرق مایکروفر با مایکروویو، کدومو بهتره بخریم؟

blog post

چرخ گوشت برقی آشپزخانه مشکی جدید

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: چرخ گوشت

در رابطه با خرید چرخ گوشت باید میزان استفاده خود را در نظر داشته باشید و یادتان باشد که حتما به تعداد چرخ دنده های آن توجه داشته باشید چرا که هر کدام از آنها کارایی خاصی دارند که بر اساس مصرف و نیاز شما کار خواهند کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک چرخ گوشت، اصلا بخریم یا نخریم؟!

خرید غذاساز

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: غذاساز

غذاسازها به طور کلی در سه اندازه اصلی در بازار موجود هستند: بزرگ( full)، متوسط( compact) و کوچک( mini). با این حال قطعات اصلی غذاسازها در تمامی این اندازه ها وجود دارند و تفاوت های آنها در بعضی کارایی ها و آپشن ها خواهد بود.

blog post

لوازم خانگی مدرن برند جدید

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: همزن برقی

همزن های برقی در دو دسته طبقه بندی می شوند که یکی از آنها بدون کاسه و یا پارچ مخصوص بوده و دارای دو تیغه است و با حرکت دست در جهت ترکیب مواد سرعت می گیرد. نوع دیگر نیز دارای کاسه ای است که به آن متصل بوده و دیگر هیچ نیازی به حرکت دست شما ندارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک همزن برقی، از صفر تا صد با پرفروش ترین های بازار

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: آرام پز

این احتمال وجود دارد که شما بتوانید به راحتی این وسیله را از لیست ملزومات وسایل برقی آشپزخانه جهیزیه خود حذف کنید، با این حال در صورت تمایل می توانید از آرام پز خود استفاده های بسیاری داشته باشید.

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: پلوپز

در رابطه با خرید پلو پز برای جهیزیه تان باید مسائلی از قبیل ظرفیت پلو پز، چند کاره و یا تک کاره بودن، صفحه نمایش و... را مد نظر خود داشته باشید تا بر اساس نیاز و سبک زندگی خود مدل مناسبی را انتخاب نمایید.

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: سرخ کن

سرخ کن ها انواع مختلفی دارند که از میان آنها می توان به سرخ کن گازی، سرخ کن الکتریکی و سرخ کن بدون روغن( ایرفایر) اشاره کرد.

blog post

آب هویج گیری مشکی جدید

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: آب پرتقال گیری برقی

می توان گفت که انواع متفاوتی از دستگاه های آبمیوه گیری و آب مرکبات گیری موجود در بازار باعث شده اند تا شما بتوانید با صرف زمان و انرژی کمتر، آب میوه مورد نظر خود را به راحتی به دست آورید. پس سعی کنید که در هنگام خرید به مسائلی از قبیل کیفیت محصول و همینطور گنجایش ظرف دستگاه نیز توجه لازم را داشته باشید.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید آبمیوه گیری، انتخاب بهترین مارک با یک مقایسه عالی!

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: قهوه ساز

اگر از آن دسته افرادی هستید که به خوردن و نوشیدن قهوه عادت دارند می توانید به سراغ این وسیله بروید. سعی کنید بر اساس نیاز و میزان مصرف خود نوع مناسبی از دستگاه های قهوه ساز را انتخاب نمایید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک چای ساز، یه چای دبش چقدر می ارزه؟

خرید توستر

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: توستر

مسئله مهم در زمان خرید توستر آن است که تفاوت آن را با آون توستر بدانید. توسترها فقط برای گرم کردن و تست کردن نان به کار می روند ولی آون توسترها به جز آن می توانند کارهای دیگری مثل ذوب کردن پنیر، گرم کردن تکه های کوچک غذا و... را نیز به عهده بگیرند.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک آون توستر،‌ همه چیز رو تمام و کمال بدون و بخر!

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: ساندویچ ساز

اگر تصمیم دارید که با توجه به نیاز خود به سراغ خرید ساندویچ ساز برای جهیزیه تان بروید باید فاکتورهایی اعم از تعداد صفحات و خانه ها، روش تمیز کردن، تایمر، تعداد سینی و مصرف انرژی دستگاه را به طور کامل در نظر داشته باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک ساندویچ ساز، کدوم مدل رو بخریم؟

خرید لوازم برقی آشپزخانه

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: بخارپز

بهتر است در زمان خرید دستگاه بخارپز خود معیارهایی از قبیل قیمت، اندازه، زمان سنج، گرم نگه داشتن غذا، تمیز کردن و... را مد نظر قرار دهید.

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: گوشت کوب برقی

گوشت کوب های برقی کارایی های مختلفی دارند که از میان آنها می توان به مخلوط کردن انواع سوپ و اسموتی، خرد کردن میوه و سبزیجات، هم زدن سفیده تخم مرغ، له کردن پیاز و... اشاره کرد.

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: تخم مرغ پزی

شاید به نظر برسد که این وسیله آن قدرها هم واجب نباشد، با این حال اگر احساس می کنید به آن نیاز دارید، دست به کار شوید!

برای خرید انواع لوازم برقی آشپزخانه می توانید از پروفایل لوازم خانگی تاج کالا دیدن نمایید و با فرشونده یا تولیدکننده موردنظر خود ارتباط بگیرید.

شما هم می توانید تجربیاتتان را در زمینه خرید جهیزیه با ما به اشتراک بگذارید.

نویسنده:

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
راهنمای خرید جهیزیه، اینطوری انجامش خیلی راحت میشه!

راهنمای خرید جهیزیه، اینطوری انجامش خیلی راحت میشه!

خرید لوازم برقی آشپزخانه، راهنمای کامل برای خرید جهیزیه!

خرید لوازم برقی آشپزخانه، راهنمای کامل برای خرید جهیزیه!

لیست جهیزیه عروس، هر چیزی نخریم!

لیست جهیزیه عروس، هر چیزی نخریم!

1398/10/19 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
رئاگالری certificate
رئاگالری

رئاگالری

سرویس خواب سنا چوب certificate
سرویس خواب سنا چوب

سرویس خواب سنا چوب

مبلمان فضای باز دکو رز certificate
مبلمان فضای باز دکو رز

مبلمان فضای باز دکو رز

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent