تبلیغات
چوب و هنر E E رومانته F فارست
امتیاز: 0.2 0 نظر | ثبت نظر

23 دی 1397

لیست لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس، چی بخرم چی نخرم!

 

یکی از مهم ترین و پردغدغه ترین مسائل در رابطه با مقدمات شروع یک زندگی به خرید جهیزیه عروس بر می گردد. باید اعتراف کرد که این موضوع گستردگی زیادی داشته و هدایت آن نیاز به اطلاعات و طبقه بندی کارها دارد. در این مطلب از وب سایت چیدانه تصمیم داریم که به طور خاص به لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس بپردازیم و آن را به طور کامل بررسی کنیم. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: لیست جهیزیه عروس، هر چیزی نخریم!

لیست لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس

لیست لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس

پیش از هر چیز باید گفت که صرف نظر از وسایل برقی مورد نیاز اولیه در برخی دیگر از موارد شما باید به سبک و شیوه زندگی خود نگاه کنید و با خود به این نتیجه برسید که آیا چنین وسیله ای واقعا در زندگی روزمره شما مورد استفاده تان قرار می گیرد یا نه؟

مطلب پیشنهادی: لوازم خانگی آشپزخانه، چگونه بهترین ها را بخریم؟

با توجه به این موضوع در نهایت می گوییم که اگر بخواهیم به طور کلی به یک لیستی از لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه اشاره کنیم می توانیم این موارد را نام ببریم:

خرید یخچال فریزر برای جهیزیه

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: یخچال فریزر

انواع مختلفی از یخچال فریزرها در بازار موجود هستند که چند نوع ساید بای ساید، یخچال فریزر بالا، یخچال فریزر پایین، یخچال درون کابینتی یا توکار، یخچال هتلی( کامپکت)، یخچال در فرانسوی و یخچال دو قلو از رایج ترین ها به شمار می آیند. شما با توجه به بودجه و همینطور شیوه زندگی خود می توانید یکی از این انواع یخچال فریزر را انتخاب نمایید.

مطالب پیشنهادی:

خرید لباسشویی برای جهیزیه

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: لباسشویی

طبیعتا همانطور که انتظار می رود ماشین لباسشویی های موجود در بازار نیز انوع مختلفی دارند که از میان آنها می توان به ماشین لباسشویی در از بالا، ماشین لباسشویی در از جلو و ماشین لباسشویی دو قلو اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین ماشین لباسشویی، کدومشون بهتر لباسامو میشوره؟

خرید ماشین ظرفشویی

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: ظرفشویی

تنوع ماشین های ظرفشویی ای که امروزه در بازار موجود است به شما کمک می کند که بتوانید بر اساس میزان نیاز، بودجه و همینطور فضایی که در منزل خود دارید انتخاب درستی داشته باشید. شما می توانید ماشین ظرفشویی مورد نظر خود را از یکی از انواع ماشین ظرفشویی توکار، رومیزی و یا ایستاده انتخاب نمایید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک ماشین ظرفشویی، چرا بوش حرف اول رو میزنه؟

خرید اجاق گاز برای جهیزیه عروس

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: اجاق گاز

اجاق گازها به طور کلی به چند نوع توکار( صفجه ای)، رومیزی و ایستاده( مبله) تقسیم می شوند و جنس آنها نیز معمولا از استیل، شیشه و سرامیک خواهد بود.

خرید مایکروفر

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: مایکروویو

ممکن است برای خیلی از افراد تفاوت این وسیله با مایکروفر روشن نباشد. به طور کلی می توان گفت که در مایکروفر فرآیند پخت و پز توسط دما و گرما انجام می شود و در مایکرویو این عملیات علاوه بر دما و گرما، اشعه wave نیز دخالت دارد. دستگاه مایکروویو مجهز به گرمکن با اشعه و المنت تابشی از بالا است. به همین دلیل هم هست که امواج مایکروویو می توانند با جذب شدن در مواد دارای آب دمای آنها را بالا ببرند، در نتیجه برای آشپزی و پخت غذا کاربرد پیدا می کنند.

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: مایکروفر

حالا وقت آن می رسد که از مایکروفر بگوییم. این وسیله با ایجاد حرارت و گرما با کمک ریز موج های الکترومغناطیسی باعث به جنبش در آمدن آب و دیگر مولکول های غذا شده که در نتیجه باعث پخت غذا در کمترین زمان ممکن می شود.

مطلب پیشنهادی: فرق مایکروفر با مایکروویو، کدومو بهتره بخریم؟

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: چرخ گوشت

در رابطه با خرید چرخ گوشت باید میزان استفاده خود را در نظر داشته باشید و یادتان باشد که حتما به تعداد چرخ دنده های آن توجه داشته باشید چرا که هر کدام از آنها کارایی خاصی دارند که بر اساس مصرف و نیاز شما کار خواهند کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک چرخ گوشت، اصلا بخریم یا نخریم؟!

خرید غذاساز

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: غذاساز

غذاسازها به طور کلی در سه اندازه اصلی در بازار موجود هستند: بزرگ( full)، متوسط( compact) و کوچک( mini). با این حال قطعات اصلی غذاسازها در تمامی این اندازه ها وجود دارند و تفاوت های آنها در بعضی کارایی ها و آپشن ها خواهد بود.

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: همزن برقی

همزن های برقی در دو دسته طبقه بندی می شوند که یکی از آنها بدون کاسه و یا پارچ مخصوص بوده و دارای دو تیغه است و با حرکت دست در جهت ترکیب مواد سرعت می گیرد. نوع دیگر نیز دارای کاسه ای است که به آن متصل بوده و دیگر هیچ نیازی به حرکت دست شما ندارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک همزن برقی، از صفر تا صد با پرفروش ترین های بازار

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: آرام پز

این احتمال وجود دارد که شما بتوانید به راحتی این وسیله را از لیست ملزومات وسایل برقی آشپزخانه جهیزیه خود حذف کنید، با این حال در صورت تمایل می توانید از آرام پز خود استفاده های بسیاری داشته باشید.

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: پلوپز

در رابطه با خرید پلو پز برای جهیزیه تان باید مسائلی از قبیل ظرفیت پلو پز، چند کاره و یا تک کاره بودن، صفحه نمایش و... را مد نظر خود داشته باشید تا بر اساس نیاز و سبک زندگی خود مدل مناسبی را انتخاب نمایید.

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: سرخ کن

سرخ کن ها انواع مختلفی دارند که از میان آنها می توان به سرخ کن گازی، سرخ کن الکتریکی و سرخ کن بدون روغن( ایرفایر) اشاره کرد.

خرید آبمیوه گیری

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: آب پرتقال گیری برقی

می توان گفت که انواع متفاوتی از دستگاه های آبمیوه گیری و آب مرکبات گیری موجود در بازار باعث شده اند تا شما بتوانید با صرف زمان و انرژی کمتر، آب میوه مورد نظر خود را به راحتی به دست آورید. پس سعی کنید که در هنگام خرید به مسائلی از قبیل کیفیت محصول و همینطور گنجایش ظرف دستگاه نیز توجه لازم را داشته باشید.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید آبمیوه گیری، انتخاب بهترین مارک با یک مقایسه عالی!

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: قهوه ساز

اگر از آن دسته افرادی هستید که به خوردن و نوشیدن قهوه عادت دارند می توانید به سراغ این وسیله بروید. سعی کنید بر اساس نیاز و میزان مصرف خود نوع مناسبی از دستگاه های قهوه ساز را انتخاب نمایید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک چای ساز، یه چای دبش چقدر می ارزه؟

خرید توستر

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: توستر

مسئله مهم در زمان خرید توستر آن است که تفاوت آن را با آون توستر بدانید. توسترها فقط برای گرم کردن و تست کردن نان به کار می روند ولی آون توسترها به جز آن می توانند کارهای دیگری مثل ذوب کردن پنیر، گرم کردن تکه های کوچک غذا و... را نیز به عهده بگیرند.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک آون توستر،‌ همه چیز رو تمام و کمال بدون و بخر!

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: ساندویچ ساز

اگر تصمیم دارید که با توجه به نیاز خود به سراغ خرید ساندویچ ساز برای جهیزیه تان بروید باید فاکتورهایی اعم از تعداد صفحات و خانه ها، روش تمیز کردن، تایمر، تعداد سینی و مصرف انرژی دستگاه را به طور کامل در نظر داشته باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین مارک ساندویچ ساز، کدوم مدل رو بخریم؟

خرید لوازم برقی آشپزخانه

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: بخارپز

بهتر است در زمان خرید دستگاه بخار پز خود معیارهایی از قبیل قیمت، اندازه، زمان سنج، گرم نگه داشتن غذا، تمیز کردن و... را مد نظر قرار دهید.

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: گوشت کوب برقی

گوشت کوب های برقی کارایی های مختلفی دارند که از میان آنها می توان به مخلوط کردن انواع سوپ و اسموتی، خرد کردن میوه و سبزیجات، هم زدن سفیده تخم مرغ، له کردن پیاز و... اشاره کرد.

لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس: تخم مرغ پزی

شاید به نظر برسد که این وسیله آن قدرها هم واجب نباشد، با این حال اگر احساس می کنید به آن نیاز دارید، دست به کار شوید!

برای خرید انواع لوازم برقی آشپزخانه می توانید از پروفایل اهالی فن لوازم و ظروف آشپزخانه دیدن نمایید و با فرشونده یا تولیدکننده موردنظر خود ارتباط بگیرید.

تبلیغات

نویسنده: طلوع حقیقت

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

نشان کردن
  • 36191 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 23 دی 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
آذر فلز پایون آذر فلز پایون
53 نمونه کار

تلفن: 02126141259
آناهید آناهید
6 نمونه کار

تلفن: 02122357610
لوازم خانگی بوش لوازم خانگی بوش
11 نمونه کار

تلفن: 0218582
مهیا پنجره مهیا پنجره
7 نمونه کار

تلفن: 02188882020
گروه طراحی فرحی گروه طراحی فرحی
14 نمونه کار

تلفن: 09122023302
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173