Chidaneh.com placeholder image

خانه لوکس لیندسی لوهان در لوس آنجلس

به قلم: تحریریه چیدانه
چهره ها: لیندسی لوهان یک بازیگر بااستعداد است. او در شهر نیویورک به دنیا آمده است و فعالیت خود را در دنیای هنر از سه سالگی آغاز کرده است. او در بیش از 60 تبلیغ تلویزیونی بازی کرده است و برای بازی در فیلم‌های حقه والدین، جمعه عجیب و غریب، و دختران خسیس به شهرت رسید.
 
خانه لوکس لیندسی لوهان در لوس آنجلس
او اخیرا به خانه‌ای در منطقه ساحلی در ونیس در لوس‌آنجلس نقل مکان کرده است. اگرچه این مکان فقط یک اقامتگاه موقت برای اوست اما ویژگی‌های بسیار جذابی دارد.
 
خانه لوکس لیندسی لوهان در لوس آنجلس
این ملک 1000 متر مربع مساحت دارد و دارای سه طبقه، 4 اتاق‌خواب، 3 حمام، یک سوئیت بزرگ، یک بالکن، و یک تراس در پشت بام است.
 
بیایید از اتاق نشیمن شروع کنیم. این اتاق بسیار بزرگ و گرم است و دارای وسایل بسیار زیبایی است:‌ یک قالیچه پرزدار سفید، یک کاناپه سفید، دو صندلی به شدت راحت، و یک میز شیشه‌ای با پایه‌های فلزی.
 
این قسمت خانه که ارتفاعش به اندازه سه طبقه خانه است دارای پنجره‌های سرتاسری است که باعث ورود نور طبیعی به خانه می‌شود. یک‌سوم دیوار از سنگ‌های مرمر سیاه پوشیده شده است و در مرکز آن یک شومینه زیبا قرار دارد. درهای شیشه‌ای رو به تراس بزرگ باز می‌شوند. دیوار دیگر این فضا با تابلوهای نقاشی بزرگ رنگی پوشیده شده است که به این اتاق ظاهری قدرتمند و شاد می‌دهد.
 
خانه لوکس لیندسی لوهان در لوس آنجلس
آشپزخانه بسیار بزرگ و مجهز است. کنتراست میان کفپوش‌های مرمری به رنگ کرم با مبلمان چوبی به رنگ قهوه‌ای تیره و یخچال و اجاق گاز فلزی بسیار جذاب و زیباست.
 
تمام اجزای این خانه لوکس و مجلل هستند. اتاق‌خواب اصلی حسی گرم‌تر از دیگر اتاق‌های این خانه دارد. همان طرح موجود در اتاق نشیمن یعنی دیوارهای مرمری سیاه رنگ با شومینه‌ای در وسط آن را در این فضا نیز می‌بینیم. در وسط این اتاق یک تخت‌خواب بزرگ قرار دارد و در نزدیکی آن یک قالیچه پرزدار سفیدرنگ وجود دارد. و بالکن درون این اتاق منظره فوق‌العاده زیبایی دارد.
 
خانه لوکس لیندسی لوهان در لوس آنجلس
بگذارید نگاهی هم به حمام اصلی بکنیم. کفپوش‌های مرمری سفیدرنگ با وان زیبا فضای جذاب و آرامش‌بخشی را ایجاد کرده‌اند. چند قفسه چوبی با چندین شمع این فضا را کامل کرده‌اند. لیندسی لوهان ماهانه 7000 دلار بابت اجاره این خانه لوکس می‌پردازد. 
 
 
منبع: celebhomes | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

سرویس خواب بالسا

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
roham در تاریخ 29 تیر 1393
اتاق نشیمن که ب بالکن چوبی هم را داشت خیلی زیبا بود اما من متوجه دلیل وجود این صندلی در راه پله نشدم شاید باید عکس کامل تر می بود
ستی در تاریخ 29 تیر 1393
سلیقه لیندسی رو دوست دارم
reza faeli در تاریخ 03 شهریور 1394
سلام لیندسی عزیز عالی بود

ثبت دیدگاه