visibility 5866 today 1393/8/28

اگر برای دو فرزندتان یک اتاق خواب مشترک دارید...

اتاق کودک: طراح روسی النا اسکوتوا (Elena Skutova) فضای بسیار خاصی را در این اتاق پسرانه نسبتا کوچک خلق کرده است. این اتاق برای دو برادر طراحی شده و دارای عناصر بسیاری است که از طبیعت الهام گرفته شده‌اند.

تخت‌خواب دو طبقه که از چوب سفید ساخته شده است به شکل یک درخت طراحی شده که دارای یک پشت بام و یک نردبان است. تخت‌خواب پایینی در جهت مخالف تخت‌خواب بالایی چرخیده است تا ارتفاع بین این دو تخت‌خواب کاهش یابد.

از نظر استفاده از مواد و مصالح، در طراحی این اتاق مانند یک فضای صنعتی رفتار شده است و این مسئله در دیوارهای آجری برجسته و دستگیره‌های بزرگ فلزی مبلمان اتاق مشهود است.

رنگ‌ها خاکی و کاملا مردانه هستند و سقف تنها سطح سفید رنگ این اتاق است.

رنگ‌های تیره‌تر و نورپردازی پراکنده، فضایی دنج ایجاد کرده است. میز تحریر و ساختار فضاهای نگهدارنده نیز از چوب سفید ساخته شده‌اند و در مقابل یک زمینه آجری قرار گرفته‌اند.

ارتباط دیگر این اتاق با طبیعت استفاده از قالیچه چرمی با رنگ‌های خنثی است. دیوار مقابل تخت‌خواب به رنگ سیاه درآمده است و ترکیبی از واژه‌ها و اشیا مانند گچ بر تخته‌سیاه مدرسه حک شده‌اند.

طرح تخته‌های چوبی که دارای رنگ‌های مختلفی هستند و به صورت تصادفی در کنار هم چیده شده‌اند بر روی درها، کمد، و جزئیات موجود بر روی آینه تکرار شده است.

بخشی از سقف دارای یک سقف کاذب است که از الوار ساخته شده و هم‌چون فیلتری در برابر نورهایی که از چارچوب سقف خارج می‌شوند عمل می‌کند. دو چراغ آویز صنعتی که از سقف آویزان شده‌اند، جذابیت فضا را دوچندان کرده‌اند.

دیواری که در اتاق در آن قرار گرفته است شبیه یک تخته‌سیاه و یادآور روزهای مدرسه است. طراحی‌ها و نوشته‌های مختلف گچی کل این تخته‌سیاه را اشغال کرده‌اند. تابلوهای عکس از افراد خانواده نیز بر روی این دیوار نصب شده است.

 

برای دیدن عکس های دکوراسیون اتاق کودک می توانید به اینجا مراجعه کنید.

به ما بگویید: شما برای اتاق مشترک کودکانتان از چه ایده هایی استفاده کردید؟ ما دوست داریم عکس آنها را ببینیم.

 منبع: trendir | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون اتاق برای مدرسه، خانه های ایرانی برای روزهای کرونایی!

دکوراسیون اتاق برای مدرسه، خانه های ایرانی برای روزهای کرونایی!

سرویس خواب کودک جدید، ترکیب آرامش و زیبایی در اتاق کودکت

سرویس خواب کودک جدید، ترکیب آرامش و زیبایی در اتاق کودکت

دکوراسیون اتاق خواب مشترک کودک و والدین، کنار هم ولی جدا از هم!

دکوراسیون اتاق خواب مشترک کودک و والدین، کنار هم ولی جدا از هم!

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان و پارچه و کاغذ دیواری الیزه certificate
مبلمان و پارچه و کاغذ دیواری الیزه

مبلمان و پارچه و کاغذ دیواری الیزه

باغ گل فدک certificate
باغ گل فدک

باغ گل فدک

پیراهن مبل باتیست certificate
پیراهن مبل باتیست

پیراهن مبل باتیست

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent