visibility 54679 today 1399/11/29

دکوراسیون داخلی منزل در تهران، 6 منزل منتخب تور های خانه گردی

شاید به معجزه رنگ روشن در دکوراسیون داخلی خانه پی نبرده باشید! رنگ سفید و دیگر رنگهای روشن و ملایم فضای خانه را دلبازتر و بزرگتر می کنند و روشنی خانه را هم افزایش می دهند. در بسیاری از خانه های امروزی و خصوصا در دکوراسیون داخلی تهران، سعی می شود فضای داخلی را به گونه ای چیدمان کنند که بتواند شلوغی فضلی خارجی خانه را تا حدی کاهش دهد و فضا را تلطیف کند. در این مطلب هم می خواهیم تعدادی از همین نمونه های دکوراسیون داخلی در تهران را از سری تور های خانه گردی چیدانه با هم ببینیم. 

blog post

عکاسی منزل مسکونی جنت آباد جنوبی 2

دکوراسیون بازسازی شده در تهران 

 • تعداد افراد ساکن: 3 نفر
 • موقعیت شهر: تهران/ محله: جنت آباد جنوبی
 • متراژ فضا: 104 متر مربع

blog post

عکاسی منزل مسکونی جنت آباد جنوبی 2

 

مستی و فرشید، برایمان گفتند که ما فضای داخلی خانه مان در تهران را به محیطی تبدیل کردیم که به سبک مورد علاقه مان نزدیکتر باشد و با انتخاب سبک مدرن و مینیمال، امکان استفاده بهینه از فضای خانه را برای دورهمی های صمیمانه مان و مهمتر از همه فضای بازتر برای دختر دو سال و هشت ماهه مان آتریسا خانم، ایجاد کردیم. ما قصد داشتیم از شلوغی بیخود در دکوراسیون داخلی کم کنیم و نتیجه اش احساس خوبی است که با انجام دادن بسیاری از کارها توسط خودمان داریم.

 مطالب بیشتر: آموزش طراحی معماری و دکوراسیون داخلی، همین امروز شروع کنید.

blog post

عکاسی منزل مسکونی اوین

  

نوسازی دکوراسیون داخلی آپارتمانی در تهران

 • تعداد افراد ساکن: 2 نفر
 • موقعیت شهر: تهران/ محله: اوین- درکه
 • متراژ فضا: 90 مترمربع

blog post

عکاسی منزل مسکونی اوین

 
هنگام خرید منزل در تهران توجه ما به زیبایی خانه نبود بلکه در نظر داشتیم خانه ای باشد که بتوانیم دکوراسیون داخلی آن را طبق سلیقه و خواست خودمان زیباتر کنیم. پنجره غربی خانه به روی بام همسایه باز می شود که با وجود قرارگرفتن کولرها و تاسیسات ساختمان مجاور دید نازیبایی به فضای آشپزخانه و نشیمن داده بود. اما در دوردست تپه های سبز اوین خودنمایی می کرد، بنابراین پشت پنجره فضایی طاقچه مانند برای قرار دادن گلدانهای بزرگی از یاس هلندی و گل کاغذی طراحی شد که دید مزاحم بسته شد و با حضور سبزی گلدانها و گیاهان گلدار، زیبایی خاصی در فضا بوجود آمد و گویی ما پشت پنجره در طبقه پنجم آپارتمان یک حیاط کاذب و سرسبز داریم و منظره نامناسب بام همسایه را از بین بردیم.

مطالب بیشتر: خانه بازسازی شده در تهران، نمونه هایی از تورهای خانه گردی!

blog post

عکاسی منزل آقا و خانم علیشعار

 
 

دکوراسیون داخلی بنفش و سفید در تهران

 • تعداد افراد ساکن: 2 نفر
 • موقعیت شهر: تهران/ محله: گیشا
 • متراژ فضا: 95 متر مربع

blog post

عکاسی منزل آقا و خانم علیشعار

 

ما فکر می کنیم دنیا و زندگی هر شخصی با یک سری از رنگ‌ها معنا پیدا می کند و دنیای هر آدمی بر اساس شخصیت، روحیات و افکارش یک رنگ غالب دارد که آن رنگ حال او را بهتر می کند. جهان بدون رنگ یا سیاه و سفید جهانی مرده و افسرده است که هیچ انرژی در آن وجود ندارد. از نظر من، ما با شناخت روحیات خود و اعضای خانواده مان و انتخاب رنگ های مناسب در فضای داخلی منزل مان در تهران، فضایی زیباتر و آرامش بخش تر خواهیم داشت. من همیشه عاشق رنگ‌ها بودم و هستم و اما خب رنگ بنفش حس و حال بسیار خاصی به من می دهد که شاید به خاطر خاصیت پر رمز و راز این رنگ هست و یا شاید هم به خاطر حس قدرت و استقلال بنفش است که من تا این حد از دیدنش لذت می برم.

blog post

خانه ی یوسف آباد

  

دکوراسیون داخلی در تهران به سبک اسکاندیناوی

 • موقعیت: تهران/ یوسف آباد
 • متراژ: 100 متر مربع
 • رنگ مکمل: کرم، سبز و قرمز
 • ویژگی خاص: روشنایی و سادگی
   

blog post

خانه ی یوسف آباد

  

با توجه به اینکه من مترجم هستم، مجبورم زمان زیادی را  در خانه بگذرانم. به این منظور سعی کردم خانه را طوری طراحی کنم که خسته کننده نباشد. انتخاب سبک اسکاندیناوی برای دکوراسیون داخلی منزل ام در تهران، به دلیل این بود که این سبک بر پایه‌ رنگ سفید است و مبلمان‌ به رنگ خاکستری و طرح چوب را در دل خود جای می دهد. من هم سعی کردم بیشتر خانه را سفید در نظر بگیرم.

blog post

دکوراسیون منزل زوج جوان تهرانی

 

رنگ خنثی در دکوراسیون داخلی منزل در تهران

 • تعداد افراد ساکن: 2 نفر
 • موقعیت: تهران، بنی هاشم
 • متراژ فضا: 110 متر مربع

blog post

دکوراسیون منزل زوج جوان تهرانی

 
ما سعی کردیم که در طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود استفاده درست و به‌ جایی از مبلمان و دکوری‌ ها در عین رعایت اعتدال، داشته باشیم. در روند طراحی دکوراسیون منزل خود در تهران از چیدمان ‌های مشخص و تفکیک ‌شده و تزئینات داخلی، دکوری‌ ها و مبلمان جزئی ‌تری استفاده کردیم که پیوند و انسجام فضاها را حفظ می کنند. برای مثال می ‌توان از دو استند گل چوبی بین فضای نشیمن و غذاخوری، مجموعه تابلوهای روی دیوار تلویزیون، دکوری‌ های دیواری فلزی و مینیمال و عناصر دیگر نام برد که بدون ایجاد سردرگمی در مکان ‌هایی صحیح جایگذاری شده اند.

blog post

دکوراسیون مینیمال نشیمن با تابلو

 

طراحی دکوراسیون داخلی مینیمال در تهران

استفاده از طراحی مینیمال خانه برای افرادی که سادگی و خلوتی خانه را به شلوغی و استفاده از وسایل پر نقش و نگار ترجیح می دهند بهترین انتخاب است. در کنار این انتخاب رنگ مناسب برای سبک مینیمال خانه نیز موضوعی است که نمی توان به همین سادگی ها از کنار آن گذشت.

blog post

رنگ سفید در طراحی داخلی

 

به طور کلی می توانیم بگوییم که بارزترین ویژگی دکوراسیون خانه ما در تهران این است که به هر بخش از قسمت‌های این خانه 95 متری که وارد می‌شوید شاهد هماهنگی کامل المان های مختلف خواهید بود. از نور و روشنایی گرفته تا مبلمان، رنگ‌ها و لوازم دکوری و... که هرکدام به اندازه خود در فضاها نقش بازی می‌کنند. رنگ زردی که پرچم‌دار خانه ما به حساب می آید، بیش از حد اغراق نشده و سعی کردیم به شکلی هوشمندانه از آن استفاده کنیم تا نقش خود را در خانه مان به زیبایی تمام بازی می‌کند و در عین حال به حوزه عناصر دیگر نیز تجاوز نکند. علاوه بر اینکه به رنگ زرد علاقه بسیاری داریم، سعی کردیم که با انتخاب این رنگ در روشن تر شدن فضا نیز موثر باشیم.
 
 

شما هم می توانید تصاویر زیبای خود از دکوراسیون داخلی منازلتان را برای ما ارسال کنید تا برای تور خانه گردی به سراغتان بیاییم؛ تلگرام چیدانه را به یاد داشته باشید: 09388547140

مطالب پیشنهادی:

نویسنده:

کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست- دانشگاه تهران معماری داخلی- پردیس هنرهای زیبا عضو تیم تحریریه چیدانه و مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
بازسازی خانه 100 متری، خانه جذاب مهدیه و کیارش

بازسازی خانه 100 متری، خانه جذاب مهدیه و کیارش

دکوراسیون خانه یک خوابه، خانه دنج مریم

دکوراسیون خانه یک خوابه، خانه دنج مریم

دکوراسیون منزل عروس، چه سبکی بهتره؟

دکوراسیون منزل عروس، چه سبکی بهتره؟

کسب و کارها پیشنهادی
تولیدی ساعت ارس certificate
تولیدی ساعت ارس

تولیدی ساعت ارس

دکوراسیون داخلی ایده نو certificate
دکوراسیون داخلی ایده نو

دکوراسیون داخلی ایده نو

میکروسمنت هایکا certificate
میکروسمنت هایکا

میکروسمنت هایکا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent