امتیاز: 0.1 0 نظر | ثبت نظر

2 مرداد 1398

20 عکس دکوراسیون منزل، سلیقه ایرانی ها را دست کم نگیرید!

نشیمن و پذیرایی: برای داشتن خانه ای امن و آرام، باید با کمال دقت به دکوراسیون داخلی منزل توجه کردi و برای هرچه بهتر شدن آن تلاش نمود. گاهی انتخاب نوع دکوراسیون از میان ایده های فراوان بسیار سخت می شود. امروز می خواهیم در چیدانه به کمک حل مشکل سختیِ انتخاب برویم؛ به همین منظور به سراغ خانه هایی رفتیم که در تهران و شهرهای مختلف ایران قرار دارند و با سبک ها و مدل های مختلفی دکور شده اند. با ما باشید تا با دیدن 20 عکس دکوراسیون منزل، با طراحی های جدید آشنا شویم.

عکس دکوراسیون منزل با فرش ایرانی

ما ایرانی ها از دیرباز تا کنون برای خانه های خود از فرش و گلیم و زیرانداز استفاده می کردیم. شاید به همین دلیل باشد که امروزه با آمدن سبک های دکوراسیونی مختلف، ما هنوز هم از فرش در دکوراسیون منزل خود استفاده می کنیم.


باید به این نکته توجه داشته باشید که فرش تنها شامل فرش های دستباف ابریشمی یا تبریزی نیست که به دلیل قیمت های بسیار زیاد قابل تهیه و خریداری نباشد، بلکه انواع گلیم، گبه و فرش های نقاط مختلف ایران زیبایی خاص خود را داشته و می توانند جذابیت فضای شما را دو چندان کنند.

مطلب پیشنهادی : فرش در دکوراسیون منزل،11 قانون که باید بدانید!

عکس دکوراسیون منزل مدرن و معاصر

یکی از سبک هایی که امروزه در بسیاری از خانه های ایرانی دیده می شود، تلفیقی از سبک معاصر و مدرن است. معمولا در این خانه ها یا از رنگ های سفید و سرد استفاده می شود و یا از رنگ های شاد و گرم. در ادامه تعدادی عکس دکوراسیون منزل مدرن و معاصر را می بینیم.

علاوه بر ترکیب رنگی های گفته شده، آن چه که در این خانه ها خودنمایی می کند استفاده از المان ها و عناصر بسیار خاص در دکوراسیون است که فضای کاملا امروزی و مدرن به خانه می بخشد. تابلوهای نقاشی به سبک مدرن، میز یا صندلی با طراحی خاص یا حتی آشپزخانه های جزیره ای می توانند از جمله این عناصر در دکوراسیون معاصر باشند.

مطلب پیشنهادی : دکوراسیون به سبک مدرن یا معاصر؟

عکس دکوراسیون منزل کلاسیک

با وجود سبک های مختلف و ایده های نو، اما هنوز هستند کسانی که مشتاقانه به دنبال دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک هستند. در این سبک از رنگ های زرد و استخوانی و طلایی استفاده می شود و همه وسایل دکوراسیونی رنگ و بوی لوکس و کلاسیک دارد.

مطلب پیشنهادی : مدل چیدمان منزل، 11 خانه ایرانی به سبک کلاسیک!

 

شما خوانندگان محترم می توانید برای دیدن تصاویر بیشتر از خانه های ایرانی، به بخش تورهای خانه گردی مراجعه کنید و عکس ها و گزارش های خانه های ایرانی مختلف را ببینید و بخوانید.

مطالب پیشنهادی :

 

تبلیغات

نویسنده: معین قوی

- دبیر بخش عکاسان وبسایت چیدانه و مجله منزل - نویسنده و کارشناس تولید محتوا در وبسایت چیدانه - عضو تحریریه مجله منزل - کارشناس حفاظت و مرمت بناهای تاریخی معماری زبانی برای بیان تاریخ است که از طریق این زبان بین المللی، مرزهای تاریخ شکسته می شوند. و ما روایت گران این بخش از تاریخ هستیم...

نشان کردن
  • 87116 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 2 مرداد 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
چمن مصنوعی چمنزار چمن مصنوعی چمنزار
33 نمونه کار

تلفن: 02157732
 كابينت آشپزخانه آكاژو  كابينت آشپزخانه آكاژو
14 نمونه کار

تلفن: 09124362924
سازه های نمکی آناهیت سازه های نمکی آناهیت
1 نمونه کار

تلفن: 021۸۸۴۷۹۳۲۲
مبلمان طلایی مبلمان طلایی
14 نمونه کار

تلفن: 021۵۵٢۵۴٢٧٢
مبلمان نارسیس روشان مبلمان نارسیس روشان
2 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۴۴۴۰۰۲۶۲
دکوراسیون چوبی ماسو دکوراسیون چوبی ماسو
15 نمونه کار

تلفن: 09199900671
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173