visibility 2002 today 2017/5/22

مبلمان فضای باز، 7 وسیله ضروری برای دکوراسیون حیاط!

طراحی محوطه: با نزدیک شدن فصل تابستان و گرم شدن هوا، اکثر افراد تمایل دارند که از فضای سبز بیرونی و طراوت طبیعت استفاده کنند، اما گاهی گرمای هوا مانع لذت بردن از فضای باز می شود. برای حل این مساله، شرکت های طراحی محوطه و فضای سبز اقداماتی کرده و پیشنهاداتی برای ما ارائه نموده اند. امروز به سراغ یکی از معتبرترین این شرکت ها در حوزه فضای سبز؛ یعنی مجموعه رویال گاردن رفته ایم تا با کمک پیشنهادات و محصولات این شرکت به طراحی مبلمان فضای باز بپردازیم. با چیدانه همراه باشید.

blog post

مبلمان فضای باز

مبلمان فضای باز با میز و صندلی

یکی از اساسی ترین کارها برای مبلمان فضای باز، استفاده از میز و صندلی های مخصوص برای محوطه بیرونی است. انتخاب طرح، مدل و ابعاد آنها کاملا به خواسته و سلیقه ما وابسته است. می توان از میان میز و صندلی های حصیری، چوبی، فلزی، راحتی و ... ست دلخواه خود را انتخاب کرد.

blog post

تخت کنار استخری

مبلمان فضای باز با تخت کنار استخری

یکی دیگر از کارهایی که می توان برای مبلمان فضای باز استفاده کرد، تخت کنار استخری است. تخت کنار استخری، تختی است که در کنار استخر فضای باز قرار بوده و برای استراحت و یا آفتاب گرفتن مورد استفاده قرار می گیرد. رویال گاردن طرح های زیبا و متنوعی را از این تخت ها تولید کرده است.

blog post

آبنمای سنگی در باغ

مبلمان فضای باز با آبنما

زیبایی فضای باز به سرسبزی آن است و درخشش فضای سبز با استفاده از آبنمای فضای باز به اوج خود می رسد. با استفاده از آبنما در فضا باز هم می توان مبلمان فضای باز را زیبا کرد و به تکامل رساند و هم در گرما تابستان، فضا را خنک کرد و از نشستن در محیط لذت برد.

blog post

چمن مصنوعی

مبلمان فضای باز با چمن مصنوعی

چمن مصنوعی در واقع محصولی مانند چمن است که دارای ظاهر و ماهیت خشن تری است، اما با تغییر رنگ کاملا شبیه به چمن های طبیعی است و دارای مزایای زیادی است. استفاده از چمن مصنوعی برای فضاهایی که سبزی طبیعی ندارند مفید بوده و به کمک زیبایی محیط می آید.

blog post

فلاور باکس زمینی

مبلمان فضای باز با فلاور باکس

فضای سبز می تواند شامل بخشی از بالکن، پاسیو و یا حیاط خلوت باشد که به سادگی به گل و گیاه مزین شده باشند، برای این منظور  فلاور باکسها بهترین گزینه محسوب می شوند که می توانند با اشغال کمترین فضای موجود، بیشترین تاثیر را در زیبایی خانه شما داشته باشند فلاور باکس های تولید شده توسط رویال گاردن دارای سه مدل: زمینی، دیواری و آویز هستند که از هر کدامشان می توان برای محیط مخصوص به خود استفاده کرد.

blog post

چراغ های سنگی

مبلمان فضای باز با نورپردازی چراغ سنگی

یکی دیگر از کارهایی که می توان برای مبلمان فضای باز انجام داد، نورپردازی محیط و محوطه است. استفاده از وسایل نورپردازی خلاقانه و زیبا مانند چراغ سنگی یکی از ابزارهایی است که باعث متفاوت شدن فضای باز می شود.

blog post

چتر

مبلمان فضای باز با سایبان و چتر

برای فرار از نور مستقیم آفتاب و گرمای فراوان تابستان، استفاده از سایبان در فضای باز ضروری به نظر می رسد. با کمک طراحی های زیبا و مدرن می توان به طراحی فضای باز متفاوت و خاصی دست یافت. یکی از این نوع سایبان ها، چتر است.

شما می توانید برای دیدن محصولات و پروژه های طراحی محوطه و فضای باز به پروفایل شرکت رویال گاردن در چیدانه بروید و از میان آنها طرح ها و مدل های دلخواه خود را انتخاب کرده و یا از آنها برای طراحی زیبا ایده بگیرید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

- دبیر بخش عکاسان وبسایت چیدانه و مجله منزل - نویسنده و کارشناس تولید محتوا در وبسایت چیدانه - عضو تحریریه مجله منزل - کارشناس حفاظت و مرمت بناهای تاریخی معماری زبانی برای بیان تاریخ است که از طریق این زبان بین المللی، مرزهای تاریخ شکسته می شوند. و ما روایت گران این بخش از تاریخ هستیم...

more_horiz
مطالب پیشنهادی
قبل از خرید مبلمان و لوازم حیاط و فضای باز بخوانید!

قبل از خرید مبلمان و لوازم حیاط و فضای باز بخوانید!

مبل فضای باز فلزی بهتره یا حصیری؟

مبل فضای باز فلزی بهتره یا حصیری؟

مبلمان فضای باز، از تراس کوچک تا ویلای بزرگ

مبلمان فضای باز، از تراس کوچک تا ویلای بزرگ

1398/12/18 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان چوبی هنر خم چوب certificate
مبلمان چوبی هنر خم چوب

مبلمان چوبی هنر خم چوب

آراد استیل پله های مدرن و نرده های شیشه ای certificate
آراد استیل پله های مدرن و نرده های شیشه ای

آراد استیل پله های مدرن و نرده های شیشه ای

گلخانه گیانو certificate
گلخانه گیانو

گلخانه گیانو

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent