visibility 5799 today 2017/5/29

انواع فلاور باکس، تزیین حیاط های بدون باغچه!

مبلمان: در دنیای مدرن و صنعتی امروزی، بسیاری از اتفاقات گذشته دستخوش تغییر و تحول شده اند. برخی از این تغییرات مثبت و سازنده بود، اما برخی از آنها ضربه زیادی به سبک زندگی انسان ها زده است و باعث شده است برای جلوگیری از بدتر شدن اوضاع چاره ای بیندیشیم. یکی از تغییرات ناخوشایند، کوچک شدن فضای خانه ها و به حداقل رسیدن فضای سبز محل زندگی است. شرکت های متخصص این امر بیکار ننشستند و برای مقابله با این معضل، راهکارهای ویژه و محصولاتی خاص ارائه کرده اند. امروز به سراغ یکی از شرکت های معتبر این حوزه؛ یعنی شرکت گرین باکس رفتیم تا یکی از محصولات مهم و کاربردی این حوزه به نام فلاور باکس را معرفی کنیم. با چیدانه همراه باشید تا با خود این محصول و نقش فلاورباکس در طراحی فضای سبز آشنا شویم.

blog post

فلاور باکس آویزی

فلاور باکس چیست؟

فلاور باکس واژه ای انگلیسی به معنای جعبه گل است که داخل آن را خاک می ریزند و برای کاشت و پرورش گل و گیاه و درختچه از آن استفاده می کنند. از آنجایی که فضاهای باز مانند حیاط و پاسیو و بالکن و حتی بام سبز با کمبود باغچه و خاک مواجه هستند؛ لذا فلاور باکس گزینه ای بسیار مطلوب و مناسب برای جایگزینی باغچه است و امروزه به کمک ما آمده است.

blog post

فلاور باکس آویزی در فضای باز

انواع فلاور باکس

تنوع و گستردگی فلاور باکس ها باعث شده است تا دارای تنوع زیادی به لحاظ ابعاد و جنس و نوع کاربری باشند. به گفته شرکت گرین باکس که متخصص این محصولات است، فلاور باکس ها به لحاظ کاربری به 3 دسته زیر تقسیم می شوند:

  • فلاور باکس زمینی
  • فلاور باکس دیواری
  • فلاورباکس آویزی

blog post

فلاورباکس زمینی

فلاور باکس زمینی

یکی از متداول ترین و پر کاربردترین انوع فلاور باکس، فلاور باکس زمینی است. این نوع فلاور باکس ها بر روی زمین یا روی نیمکت های مختلف و یا حتی روی تاقچه های فضای باز قرار می گیرند و داخل آنها را با گل و گیاه پر می کنند. حضور این نوع فلاور باکس در محیط علاوه بر کاربردی بودنش، کمک زیادی به زیبایی فضای باز می کند.

blog post

فلاورباکس دیواری

فلاور باکس دیواری

یکی دیگر از انواع فلاور باکس که به کمک طراحی فضای باز آمده است و کمک زیادی به زیبایی محیط کرده است، فلاور باکس دیواری است. یکی از محصولات شرکت گرین باکس فلاور باکس دیواری است که این نوع فلاور باکس در ابعاد مختلف بر روی بدنه دیوار بیرونی نصب شده و کمک زیادی به طراحی محیط بیرونی می کند. معمولا این نوع فلاور باکس یا بر روی شبکه های چوبی متصل به دیوار نصب شده و یا زیر پنجره نصب می شود.

blog post

فلاور باکس آویزی

فلاور باکس آویزی

بسیاری از ما در نمای بیرونی خانه، آپارتمان و بر روی نرده های تراس، شاهد قرارگیری گلدان هایی بوده ایم. این گلدان ها، همان فلاور باکس آویزی است که بر روی نرده ها و لبه های دیوار قرار گرفته و به صورت آویزان دیده می شوند. این نوع فلاور باکس زیبایی خاص خود را دارد و برای استفاده در بالکن و پاسیو و بسیاری جاهای دیگر مناسب است.

blog post

فلاور باکس آویزی گروه طراحان رستاک

شما خوانندگان عزیز و محترم می توانید برای ارتباط با این شرکت و دیدن نمونه محصولات و نمونه کارهای اجرایی، به پروفایل شرکت گرین باکس در چیدانه مراجعه کنید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

- دبیر بخش عکاسان وبسایت چیدانه و مجله منزل - نویسنده و کارشناس تولید محتوا در وبسایت چیدانه - عضو تحریریه مجله منزل - کارشناس حفاظت و مرمت بناهای تاریخی معماری زبانی برای بیان تاریخ است که از طریق این زبان بین المللی، مرزهای تاریخ شکسته می شوند. و ما روایت گران این بخش از تاریخ هستیم...

more_horiz
مطالب پیشنهادی
باغ مشارکتی؛ حیاط تان را با همسایه ها شریک شوید!

باغ مشارکتی؛ حیاط تان را با همسایه ها شریک شوید!

انواع گلدان برای تراس، کدام یک انتخاب مناسبی است؟

انواع گلدان برای تراس، کدام یک انتخاب مناسبی است؟

انواع فلاور باکس، تزیین حیاط های بدون باغچه!

انواع فلاور باکس، تزیین حیاط های بدون باغچه!

کسب و کارها پیشنهادی
اکسترا certificate
اکسترا

اکسترا

مبل هوپاد certificate
مبل هوپاد

مبل هوپاد

ساج آسا certificate
ساج آسا

ساج آسا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent