Chidaneh.com placeholder image

راه حل های فنگ‌شویی برای انتخاب تخت‌خواب مناسب

به قلم: تحریریه چیدانه

اتاق خواب: تخت‌خواب شاید مهم‌ترین قطعه از مبلمان در خانه باشد. در فنگ‌شویی نیز به تخت‌خواب اهمیت زیادی داده می‌شود. آیا می‌دانید که چگونه باید براساس تعالیم فنگ‌شویی تخت‌خواب خود را انتخاب کنید؟ چه تخت‌خوابی از نظر فنگ‌شویی تخت‌خواب مناسب و خوبی است؟ در این مطلب می‌خواهیم به این سوال‌ها پاسخ بدهیم.

این مطلب را به دقت بخوانید، نکات آن را یادداشت کنید، و هنگام خرید به این نکات توجه کنید.
 

اسکای اسکرپر

فنگ شویی

1. سبک و مواد تخت‌خواب

تشخیص ابعاد تخت‌خوابی که به آن نیاز دارید کار ساده‌ای است، اما در مورد سبک تخت‌خواب چه؟ و موادی که تخت‌خواب از آن ساخته شده است؟ آیا باید یک تخت‌خواب چوبی بخرید؟ نظرتان در مورد تخت‌خوابی زیبا با تخته پشتی آهنی چیست؟

طبیعی است که در میان گزینه‌های مختلف کمی سردرگم شوید. با این حال، فنگ‌شویی انتخاب تخت‌خواب مناسب را ساده می‌کند: بهترین ماده برای تخت‌خواب چوب است.

 

فنگ شویی

   هر سبک تخت‌خوابی را می‌توانید انتخاب کنید، فقط این تخت‌خواب باید فضای کافی در زیر خود برای تنفس داشته باشد. به همین خاطر براساس فنگ‌شویی تخت‌خواب‌هایی که در فضای زیرین خود کشو دارند و یا ارتفاع آن‌ها بسیار کم است تخت‌خواب‌های خوبی نیستند.

فنگ شویی

2. تخته پشتی تخت‌خواب

براساس فنگ‌شویی تخت‌خواب شما حتما باید دارای تخته پشتی مناسبی باشد. بهترین تخته‌های پشتی از نظر فنگ‌شویی آن‌هایی هستند که مستحکم‌اند و از چوب ساخته شده‌اند. تخت‌خواب‌هایی که دارای تخته پشتی آهنی هستند را انتخاب نکنید، مگر این‌که دلتان برای روزهای خوب گذشته در بیمارستان تنگ شده باشد (شوخی بدی بود).

برای دیدن عکس های دکوراسیون اتاق خواب به اینجا سر بزنید.

فنگ شویی

3.تشک تخت‌خواب و رنگ روتختی

تشک‌های متنوعی در بازار وجود دارند. سعی کنید هوشمندانه تشکی را انتخاب کنید که بهترین خواب و بیش‌ترین آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد. هر چه در شب خواب بهتری داشته باشید، در طول روز پرانرژی‌تر و سرحال‌تر خواهید بود. تشک دسته‌دوم نخرید، این کار با تعالیم فنگ‌شویی در تضاد  است. بهترین پارچه ها برای روتختی، آن‌هایی هستند که به پوست شما آسیب نزنند و با پالت رنگی اتاق‌خواب شما در هماهنگی باشند.

به ما بگویید: می توانید سوالات خود را برای انتخاب و خرید لوازم در بحث و گفتگو چیدانه مطرح کنید.

منبع: fungshui.about | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
فریما در تاریخ 09 شهریور 1393
نکات جالبی بود ولی ۀخه تختایی که کشو دارن خوشگل نیستن

ثبت دیدگاه