visibility 2041 today 1394/3/7

خانه ارباب حلقه ها در کنار بنسای کوچک شما!

خانه شگفت‌انگیز هابیت در ارباب حلقه ها از داستان‌های او آغاز شد. داستان‌هایی که مملو از اعمال حماسی و جادویی قهرمانان، جادوگران، جن‌ها، پریان، و دیگر شخصیت‌های پر راز و رمز است و بارها منبع الهامی برای هنرمندان از تمام مدیوم‌های مختلف برای خلق آثار هنری شده‌اند. از نویسندگان گرفته تا نقاشان، طراحان، و حتی معمارانی که خانه‌هایی شبیه خانه‌های هابیت ساخته‌اند، تخیل خود را با استفاده از این داستان گسترش داده‌اند.

این پدیده که متعلق به جریان و جنبش فانتزی است بسیار گسترش یافته است و اکنون وارد فازها و فضاهای جدیدتر و بزرگ‌تری شده است. گریس گویس (Chris Guise)، که هم هنرمند است و هم عاشق گیاه بونسای نیز از داستان تخیلی تالکین الهام گرفته است و یک اثر هنری با نام Bag End Bonsai Trayscape خلق کرده است. این اثر هنری شگفت‌انگیز تفسیر مجددی (در یک مقیاس بسیار کوچک) است از خانه بیلبو باگینز (Bilbo Baggins)، فرودو باگینز (Frodo Baggins)، و ساموایز گامگی (Samwise Gamgee) [از شخصیت‌های داستان تخیلی ارباب حلقه ها].  
 

خود هنرمند گام به گام به ما توضیح می‌دهد که چگونه موفق شده است قطعه‌های مختلف این اثر هنری زنده را در کنار هم قرار دهد: «پس از مدتی که این درخت بونسای را خریده تصمیم گرفته که با استفاده از ماده‌ای ریشه‌های آن را تقویت کند. پس از این کار این درخت را به مدت دوسال رها کرده و پس از این مدت متوجه شده که ریشه‌های درخت به طرز زیبایی رشد کرده‌اند. با دیدن این صحنه تصمیم گرفته که پیرامون ریشه‌های آن را گسترش دهد و به نوعی آن را امتداد دهد.

با استفاده از ابزار و مواد مختلف این کار را انجام دادم و سعی کردم آن را شبیه خانه‌های هابیت کنم.» سپس، پنجره‌ها و درها و هم‌چنین نمای آجری، فنس، و تپه به این مجموعه اضافه شدند. این هنرمند 80 ساعت به صورت فشرده کار کرده است تا در نهایت به این اثر هنری زیبا که یادآور داستان‌های تخیلی تالکین است دست یابد.
شاید شما هم با ایده های خلاقانه تان بتوانید به بن سای کوچک خود جلوه ای تازه و متفاوت اضافه کنید. ایده های خلاقانه خود را در قسمت ایده های شما با دوستان چیدانه در میان بگذارید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: freshome | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

 

مژگان احمدی
نویسنده: مژگان احمدی

عضو تحریریه چیدانه| یه مهندس نرم افزار که به دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت بسیار علاقه منده. تا حالا در زمینه های برنامه نویسی، طراحی سایت و سئو، تولید محتوا و رپورتاژ آگهی فعال بودم. به جز این کار مدلسازی معماری و رندر هم انجام میدم. در حال حاضر افتخار همکاری با تحریریه چیدانه رو دارم و کارم تولید محتوای سئو شده و نوشتن رپورتاژ آگهیه.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
بنسای فیکوس، نگهداری آسان برای عاشقان درختچه های مینیاتوری!

بنسای فیکوس، نگهداری آسان برای عاشقان درختچه های مینیاتوری!

خانه ارباب حلقه ها در کنار بنسای کوچک شما!

خانه ارباب حلقه ها در کنار بنسای کوچک شما!

خانه هابیت ها در ارباب حلقه ها، در نیویورک به واقعیت تبدیل شد!

خانه هابیت ها در ارباب حلقه ها، در نیویورک به واقعیت تبدیل شد!

کسب و کارها پیشنهادی
میز و صندلی گلدسیت certificate
میز و صندلی گلدسیت

میز و صندلی گلدسیت

عایق ساختمانی تهران نانو certificate
عایق ساختمانی تهران نانو

عایق ساختمانی تهران نانو

 شرکت ساختمان سازی، ویلا سازی، طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی رنویت آرک certificate
 شرکت ساختمان سازی، ویلا سازی، طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی رنویت آرک

شرکت ساختمان سازی، ویلا سازی، طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی رنویت آرک

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent