Chidaneh.com placeholder image

بالکن فسقلی خانه تان را زیبا کنید

به قلم: تحریریه چیدانه

بالکن ، پاسیو ، حیاط خلوت : تزئین بالکن ها همانند انتخاب متریال درست و هماهنگ برای نما می تواند بر زیبایی بصری ساختمان شما تاثیر گذار باشد. در این روزهای پر هیاهوی نزدیک به نوروز که مشغول تغییر دکوراسیون داخلی منزلتان هستید بهتر است فکری هم برای بالکن منزلتان بکنید.بالکن ها می توانند معرف اتفاقاتی باشد که در روزهای بهاری قرار است در خانه تان رخ دهد. فرقی نمی کند بالکن خانه شما کوچک باشد یا بزرگ چیدانه برای هر دو نوع این بالکن ها ایده هایی دارد. پس چیدانه را همراهی کنید تا به شما بگوید برای داشتن یک بالکن بهاری به چه چیزهایی احتیاج دارید.

تزئین بالکن ها

سرویس خواب بالسا

استفاده از تک صندلیهای چوبی می تواند فضایی را برای آرامش گرفتن شما محیا کند. فضایی که از دریچه آن بتوانید به منظره ی بهاری بیرون نگاه کنید و از هوای مطبوع بهاری لذت ببرید. برای تزئین این صندلی ها هم می توانید از کوسن ها و رویه های پارچه ای با طرح ها و رنگ های شاد استفاده کنید و اطراف صندلی را پر کنید از گلدان های بهاری.
مطلب پیشنهادی کوسن های کوچک، تغییرات بزرگ در دکوراسیون داخلی

استفاده از شومینه برای طراحی بالکن ها

اگر بالکن های بزرگی دارید علاوه بر صندلی می توانید از شومینه های سیار هم در بالکن های خود استفاده کنید. این شومینه ها قابلیت جابه جایی دارند و شما می توانید از آن ها را در هر گوشه ای از بالکن ها که خواستید استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی : با این شومینه های زیبا زمستان را سر کنید …

تزئین دیوار های بالکن ها با استفاده از گلدان

دیوار های بالکن خود را فراموش نکنید. وقتی تصمیم میگیرید دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهید قطعا دیوار ها برایتان در اولویت هستند ، سعی می کنید با رنگ زدن یا استفاده از کاغذ دیواری در آن ها تغییر ایجاد کنید. پس چرا وقتی این قدر به دیوارهای داخلی اهمیت می دهید از دیوار بالکن خود غافل هستید. برای تزئین دیوار های بالکن می توانید از تعدادی از گلدان های تان استفاده کنید. از همسرتان بخواهید تا بست های فلزی را برایتان روی دیوار نصب کند و بعد از آن گلدان هایتان از این بست ها آویزان کنید. می توانید از رنگ های شاد برای گلدان هایتان استفاده کنید تا رنگ و بوی بهاری بیشتری به خود بگیرند.

مطلب پیشنهادی : نحوه صحیح انتخاب کاغذ دیواری

استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون بالکن  

می توانید رنگ کف بالکن خود را نیز با مبلمان به کار رفته در آن هماهنگ کنید. حتی می توانید جنس کف پوش بالکن خود را نیز تغییر دهید. رنگ گلدان ها ، کف ، رویه صندلی ها و حتی کوسن ها را از یک پالت رنگی انتخاب کنید و گل ها را به گونه ای انتخاب کنید تا رنگ آن ها مکمل رنگ گلدان باشد. این کار طراوت بسیاری را به بالکن شما می بخشد.

مطلب پیشنهادی : ترکیب رنگ های امروزی در دکوراسیون داخلی

استفاده از گلدان سفید روی دیوار طوسی

شما حتی می توانید نرده های بالکن خود را نیز تزئین کنید ، برای انجام این کار کافی است گشتی در فروشگاه های متخصص در این زمینه بزنید و گلدان های خلاقانه ای که به منظور طراحی شده اند را بررسی کنید و تعدادی از آن ها را خریداری کنید و در طراحی دکوراسیون بالکن خود از آن ها استفاده کنید. بهتر است گلدان ها با رنگ نرده ها هماهنگ باشند.
 

آویز های رنگارنگ برای نرده ها

این هم نمونه ی دیگری از گلدان های خلاقانه که به منظور تزئین نرده ها استفاده می شوند. چیدانه پیشنهاد می کند که گلدان ها را رنگارنگ انتخاب کنید و مطابق با رنگ گلدان ها ، رنگ نرده را نیز تغییر دهید.

شما نیز ایده های خود را برای تزئین بهاری بالکن ها در قسمت بحث و گفتگو با چیدانه در میان بگذارید هم چنین بخش اهالی فن چیدانه آماده هستند تا به شما در تغییر دکوراسیون بالکن هایتان کمک کنند.

مطالب مرتبط:تن پوش ایده آل برای کف تراس

10راه برای لذت بردن از فضای بیرونی خانه

چگونه حیاطی زیبا و کاربردی داشته باشیم؟

با گلدان های رنگارنگ بالکن کوچکتان را زیبا کنید

منبع : نوشته شده توسط شمیم آقازاده | گرد آوری شده توسط تحریریه چیدانه  

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه