Chidaneh.com placeholder image

ایده های خنک تابستانی برای دکوراسیون منزل شما

به قلم: تحریریه چیدانه

ترفندهای دکوراسیون: بالاخره روزهای گرم تابستانی هم از راه رسیدند. آیا برای پذیرایی از این روزهای گرم آماده هستید؟ شما می توانید با ایجاد چند تغییر کوچک دکوراسیون منزل خودتان را برای استقبال از تابستان آماده کنید. پس بیایید با هم دست به کار شویم و مانند یک میزبان خوب خود را برای آمدن روزهای گرم تابستانی آماده کنیم. در این مطلب چیدانه برای شما ایده های  برای خنک تر جلوه دادن دکوراسیون منزل تان را جمع آوری کرده است. پس با چیدانه همراه باشید تا در کنار هم این ایده ها را در دکوراسیون داخلی خانه مان پیاده کنیم. 

نوژا دیزاین

سرویس خواب بالسا

کوسن هایی با رنگ و طرح تابستانی برای دکوراسیون منزل 

اگر می خواهید که این تغییرات را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ایجاد کنید فقط کافی است به عنصرهای تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون داخلی منزل تان مثل کوسن ها توجه کنید. فقط کافی است تا برای کوسن هایتان پارچه هایی جدید با طرح ها و رنگ های تابستانی تهیه کنید. 

رنگ زرد جلوه بخش دکوراسیون منزل شما

با رنگ زرد خورشید تابستان را به خانه خود بیاورید. رنگ زرد می تواند معجزه دکوراسیون داخلی منزل شما باشد. شور و هیجانی که این رنگ به فضاهای  داخلی خانه شما می بخشد بی حد و اندازه است. اگر می خواهید از رنگ های دیگری نیز در کنار آن استفاده کنید، می توانید به رنگ آبی و تجربه ی آرامش بخش آن در طراحی داخلی فکر کنید. تضاد هیجان رنگ زرد و آرامش رنگ آبی در دکوراسیون منزل بسیار دیدنی و جذاب است.

 

تزئین دکوراسیون ورودی های خانه را فراموش نکنید

ورودی ها را می توانید با یگ گلدان پز از گل های زیبا تزئین کنید. بهتر است گل های داخل این گلدان را جوری انتخاب کنید که رنگ های آن یادآور تابستان و انرژی و حرارت این روز ها باشد. مثل گل هایی که رنگ نارنجی دارند. داشتن ایده هایی خلاقانه برای ورودی هایی خیره کننده می تواند به شما کمک کند تا از همان بدو ورود به خانه با حال و هوای تابستان روبه رو شوید.

پادری هایی به شکل میوه های تابستانی برای دکوراسیون منزل

به پادری هایی که در تصویر بالا می بینید کمی دقت کنید. خیلی جالب است که وقتی مهمان هایتان به پشت در خانه شما می رسند با چنین استقبال جالبی رو به رو شوند و خانه ای به خنکی بستنی در تابستان را تجربه نمایند.

استفاده از رنگ های خنک برای دکوراسیون منزل

اگر می خواهید خنکی بیشتری را در فصل تابستان مهمان خانه های خود کنید می توانید از تنالیته های رنگ آبی فیروزه ای استفاده کنید، این رنگ علاوه بر جذابیت ذاتی خود، شما را به یاد دریا می اندازد و همین نکته باعث می شود تا فصل تابستان این فضا، فضای مورد علاقه تان باشد. برای تکمیل این خنکی می توانید از پرده های حریر با رنگ های روشن استفاده کنید. حتما از اهمیت پرده در دکوراسیون داخلی باخبر هستید.

نقش تابلوهای زیبا در خنکی دکوراسیون منزل شما

همان طور که گفتیم ترکیب رنگ های مختلف آبی فیروزه ای می تواند به ایجاد حس خنکی در فضا کمک کند، شما می توانید این رنگ را در هر کدام از وسائل و لوازم های شیک دکوریخانه خود مورد استفاده قرار دهید، به عکس بالا نگاه کنید تا بدانید چگونه از رنگ آبی در خانه خود استفاده کنید.

خنکی دکوراسیون منزل را با رنگ سبز نعنایی تجربه کنید

تجربه خوردن آدامس نعنایی و حس خنکی خوبی که به ما می دهد را همه ما داریم، پس بیایید از همین ترفند برای خنک شدن دکوراسیون منزل مان در فصل تابستان استفاده کنیم. به طور مثال از روتختی هایی با رنگ مینت یا همان رنگ سبز نعنایی خودمان استفاده کنید و خوابی خنک را در فصل تابستان داشته باشید. برای این که نتیجه بهتری بگیرید می توانید نگاهی به کاربرد رنگ سبز در طراحی داخلی بیاندازید.

تابستان، تراس، دکوراسیون آبی رنگ

فصل تابستان فرصتی را فراهم می کند تا از فضای تراس ها و بالکن ها بیشتر استفاده کنیم و گرمای تابستان را در لابه لای درختان و گیاهان روی تراس و بالکن خانه مخفی کنیم. اگر می خواهید بعد از ظهر های خنک تری را تجربه کنید از تنالیته های رنگ آبی برایدکوراسیون فضای تراس و بالکن تان استفاده کنید. چیدانه به شما پیشنهاد می کند تا نگاهی به این ۶ پالت رنگی خنک برای اواخر تابستان بیاندازید.

بعد ازانجام همه این تغییرات می توانید خودتان را به یک نوشیدنی خنک تابستانی دعوت کنید، برای این که نوشیدنی خنک تابستانی تان دلچسب تر باشد می توانید از مطلب تزیین لیوان های نوشیدنی که قبلا چیدانه برای شما تهیه کرده است استفاده کنید. 

اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی یا تغییر دکوراسیون خانه خود هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن چیدانه مراجعه کنید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. مناسب ترین افراد را با توجه به بودجه و نیاز هایتان در اهالی فن چیدانه بیابید.

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
nafas_72 در تاریخ 03 مرداد 1394
بسیار عالی بود

ثبت دیدگاه