دکوراسیون خانه 70 متری، با خلاقیت بی نظیر جوان 29 ساله!

 

آن چه که یک طراحی داخلی و دکوراسیون را خاص و منحصر به فرد می کند تنها به ایده ها و اجرای خوب محدود نمی شود، بلکه این دیتیل ها و جزییات هستند که یک کار را متمایز کرده و در دسته بهترین ها قرار می دهند. آپارتمانی که در این مطلب برای شما در نظر گرفتم دقیقا با همین ویژگی شناخته می شود. طراحی داخلی یک جوان 29 ساله که ظرافت را حتی در پریزهای برق به کار گرفته و تمامی مبلمان را خود طراحی و ساخته است. همیشه بر این اعتقاد بوده و هستم که دیدن نمونه های خوب می تواند به مرور زمان سطح کیفی سلیقه و شناخت ما را از یک کار خوب بالا ببرد. از همین روی تصاویر این آپارتمان را با شما به اشتراک گذاشته و ایده های آن را برایتان توضیح می دهم.

دکوراسیون خانه 70 متری

آپارتمان در یک نگاه

  • مالک خانه : جوان 29 ساله نقاش و طراح داخلی
  • محل سکونت: محله مرکزی کپنهاگ، دانمارک
  • مساحت : 79 متر مربع

مطلب پیشنهادی : امکاناتی بی نظیر فقط در یک خانه 70 متری!

دکوراسیون خانه 70 متری

یک آینه طلای 24 عیار، دیوارهای خام آجری، باغچه کوچک عمودی و میز و صندلی های چوبی روستیک خلاصه ای از آن چه که در این آپارتمان می گذرد، هستند. آقای هانسون این خانه ار در سال 2017 بازسازی کرده و برای تمامی مبلمان و عناصر استفاده شده، آثار دستی به کار گرفته شد. این طراح داخلی به جای جای این خانه فکر کرده و دیتیل های خلاقانه ای را به وجود آورده است.

مطلب پیشنهادی : بازسازی آپارتمان 70 متری، دکوراسیون پاییزی خانه مهشید!

دکوراسیون 70 متری

چیدمان خانه 70 متری

دکوراسیون نشیمن آپارتمان 78 متری

در ابتدا ترکیب رنگ زیبای این فضا همه توجهات را به خود جلب می کند. مبلمان ها از فروشگاه های متفاوت و با قیمت های پایین تهیه شده اند اما به دلیل ترکیب رنگی هماهنگ مانند یک پازل در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. بعد از رنگ طوسی که برای دیوارها، پرده ها و مبل کاناپه تکی انتخاب رنگ چرم صندلی تخم مرغی و مبل چسترفیلد گرمی و هیجان لازم را به فضا وارد می کنند. در کنار این دورنگ، وسایل چوبی و به رنگ طبیعی بسیار جلوه گری می کنند. میز جلومبلی که توسط خود آقای جانسون ساخته شده، با صندوقچه قدیمی یک ست متعادل را در فضای نشیمن خلق کرده اند. اما در سمت راست اتاق و دقیقا بالای مبل چستر قهوه ای، یک سبز زیتونی نقطه کانونی خاصی را به وجود آورده است. پنل چوبی برای گیاهان نیز توسط خود طراح ساخته و رنگ آمیزی شده که ایده ای عالی برای یک باغچه کوچک دیواری را به نمایش می گذارد.

مطلب پیشنهادی : خانه دو خوابه 90 متری، یک دکوراسیون بدون تلویزیون!

چیدمان خانه 70 متری

چیدمان خانه 70 متری

همان طور که در مقدمه نیز اشاره کردم طراح این پروژه اکثر وسایل را خود طراحی و ساخته که در نتیجه شاهد دیتیل ها و جزییات زیادی هستیم. به طور مثال بلندگوهای دو طرف نشیمن، آباژور کنار پنجره و حتی گیتار نصب شده روی دیوار همگی جز همین مورد هستند. 

مطلب پیشنهادی :  دکوراسیون زرد و پاییزی خانه 80 متری در اهواز + ویدئو

بازسازی خانه 70 متری

دکوراسیون آپارتمان 70 متری

چیدمان آپارتمان 70 متری

جزییات در طراحی خانه 78 متری

از جزییات دیگری که با ظرافت زیاد در طراحی داخلی این آپارتمان 78 متری به کار رفته می توان به دیوارهای قدیمی آن اشاره داشت. با ریختن گچ های رویی دیوار، آجرهای قدیمی و اصلی خانه خود را نشان داده و طراح تصمیم بر آن گرفت تا این زیبایی را با حالت خالص و بکر خود نگه دارد. برای ایجاد فضای ذخیره سازی، صندوقچه قدیمی در کنار نشیمن جای گرفت تا علاوه بر ایفای نقش به عنوان یک عنصر دکوراتیو، کاربردی نیز باشد. گیتار بسیار قدیمی و گلدان سنتی یک قاب خاص را به وجود آورده اند و در نهایت باغ عمودی که قبل تر توضیح داده شد.

مطلب پیشنهادی : ایده های ناب در طراحی یک خانه 80 متری

دکوراسیون غذاخوری

دکوراسیون ناهارخوری

طراحی سالن غذاخوری

اتاق ناهار خوری نیز دارای یک باغ عمودی است که در آن گیاهان در قفسه های مسی رشد می کنند. در مرکز این باغ، یک صفحه مسی با طرح حکاکی شده نقشه جهان قرار گرفته که گیاهان اطراف آن را احاطه کرده اند. این کار که توسط خود طراح انجام شده با دقت بالا و در نظر گرفتن تمامی حالات مانند زنگ زدگی و خوردگی مس اجرا شده است. دیوار پشت این باغچه کوچک، با همان رنگ سبز استفاده شده در نشیمن رنگ آمیزی شده که تضاد بسیار زیبایی را در کنار رنگ مسی خلق کرده است. صندلی های چرمی میز غذاخوری در سادگی تمام انتخاب شده اند و البته میز غذاخوری که با همکاری پدر آقای هانسون طراحی و ساخته شده است. فضای جالبی که برای هیزم ها در نظر گرفته شده در کنار بخاری حس گرمی خوبی را به وجود آورده است. البته برای زیر بخاری یک صفحه برنجی قرار داده شده است.

مطلب پیشنهادی : بازسازی آپارتمان 80 متری، خانم طراح سنگ تمام گذاشت!

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

طراحی اتاق خواب در خانه 78 متری

کمدهایی که برای اتاق خواب استفاده شده اند، در واقع کابینت های آشپرخانه ایکیا هستند که هماهنگ با درب و قرنیزها، به رنگ خاکستری رنگ آمیزه شده اند. در کنار سادگی تمامی وسایل و حتی سرویس خواب، جنس مخملی تخت حس لوکس تری را در فضا ایجاد می کند. همان ترکیب رنگ طوسی، مسی و قهوه ای موجود در فضاهای دیگر خانه را نیز به خوبی می توانیم در اتاق خواب ببینیم.

مطلب پیشنهادی : قبل و بعد از بازسازی یک آپارتمان 95 متری

دکوراسیون آشپزخانه در خانه 70 متری

طراحی دیوار آجری

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه طلایی

در انتهای سالن نشیمن، یک آشپزخانه مستطیل شکل قرار گرفته که مانند دیگر فضاهای زندگی، با رنگ و نور گرم و راه حل های هوشمندانه طراحی شده است. کابنیت های خاکستری ایکیا در کنار میزهای قهوه ای قرار گرفته اند و در انتهای آشپزخانه، مانند نشیمن، دیوار اصلی خانه به همان شکل و رنگ حفظ شد. یکی از دیتیل های بسیار شگفت آور موجود در آشپزخانه شیر طلایی کمیاب در دانمارک است. آینه استفاده شده در زیر ویترین فضای آشپزخانه را بزرگ تر از آن چه که هست نشان می دهد که در کنار صفحه برنجی داخل ویترین جلوه ای خاص خلق کرده است.

مطلب پیشنهادی: طراحی داخلی آپارتمان 80 متری برای یک معمار

دکوراسیون حمام کوچک

دکوراسیون آپارتمان 70 متری

دکوراسیون سرویس بهداشتی

طراحی حمام کوچک خانه 78 متری

در نهایت به حمام و سرویس بهداشتی کوچک خانه می رسیم که با کاشی های طرح چوب خود به سبک روستیک کل آپارتمان کمک می کند. سقف در حمام با رنگ طلایی آزادانه اسپری شد و با رنگ آمیزی کرم رنگ حس کوچک بودن را از بین برد.

مطلب پیشنهادی : 

منبع : houzz.fr

گلنار
نویسنده: گلنار

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون خانه 70 متری، با خلاقیت بی نظیر جوان 29 ساله!

دکوراسیون خانه 70 متری، با خلاقیت بی نظیر جوان 29 ساله!

طراحی داخلی آپارتمان 75 متری، با ترکیب رنگی خنثی

طراحی داخلی آپارتمان 75 متری، با ترکیب رنگی خنثی

بازسازی ساختمان ایرانی، قبل و بعد خانه 29 نقطه نظر

بازسازی ساختمان ایرانی، قبل و بعد خانه 29 نقطه نظر

1399/10/23 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
مبل ایماژ certificate
مبل ایماژ

مبل ایماژ

طراحی و اجرا سینمای خصوصی خانگی | دروم certificate
طراحی و اجرا سینمای خصوصی خانگی | دروم

طراحی و اجرا سینمای خصوصی خانگی | دروم

مبلمان کارنیکا certificate
مبلمان کارنیکا

مبلمان کارنیکا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent