تبلیغات
F فارست
امتیاز: 3.5 0 نظر | ثبت نظر

28 آذر 1397

طراحی روف گاردن، باغی رویایی روی بام!

امروزه همگام با توسعه شهرنشینی و بلند مرتبه سازی ضرورت توسعه فضای سبز بیش از پیش به نظر میرسد.

اجرای روف گاردن (بام باغ) گزینه ای در دسترس و کوتاه برای ساختمانهایی است که بواسطه بلند مرتبه سازی از حداقل فضای سبز رنج میبرند. شرکت رستاک تجربه 20 ساله اجرای روف گاردن و فضای سبز منازل مسکونی، ویلاها و مجتمع های مسکونی و تجاری را بر دوش میکشد.

در این مدت بر آن بوده ایم تا با به روز کردن خود همراه با تکنولوژی و متریال روز دنیا زیباترین، کارآمدترین و به روز ترین فضای سبز را بر فراز بام شما خلق کنیم تا لذت بخش ترین اوقات فراغت در فضای زندگیتان برای شما پدید آوریم.

طی فرایند اجرای روف گاردن (بام باغ) و همچنین محوطه باز منازل شما به خواسته های شما گوش میدهیم و بر اساس بودجه، الگوی زندگی و خواسته های شما طرحی زیبا و ماندگار را برای شما خلق میکنیم.

دراین فرآیند بر اساس زیر ساختهای موجود در ساختمان شما اعم از سیستم تاسیسات و بویژه زهکش ها، سیستم برق رسانی، آب و ... تکنیک مناسب را برمیگزینیم و همراه با سلایق شما به طراحی فضا میپردازیم. در این راه در گام اول بر اساس سلیقه و بودجه و المانهای مورد نیاز شما اعم از مسیر های عبور، فضاهای نشیمن (نیمکت، آلاچیق و ...) و آبنما و باربکیو و آتشدان و ... اقدام به طراحی دوبعدی و جانمایی المانهای مورد نیاز شما میکنیم.

طراحیپلان دو بعدی پروژه

عکس هوایی پروژه

در گام دوم پس از تایید کارفرما اقدام به تهیه و ارائه تصاویر سه بعدی از فضای شما میکنیم تا فضای خود را قبل از اجرا با ارائه بهتری تجسم نمایید و بتوانید در صورت تمایل تغییرات نهایی را اعمال نمایید.

فضای اجرا شده مشابه تری دی ارائه شده

فضای اجرا شده مشابه نمونه تری دی ارائه شده

عکس هوایی فضای اجرا شده مشابه نمونه تری دی ارائه شده

در گام سوم تهیه نقشه های فاز 2 (نقشه های اجرایی) در دستور کار قرار خواهد گرفت تا فراخور نیاز در اختیار گروه های پیمانکاری قرار گیرد.

در واقع فرایند اجرای یک روف گارف (بام باغ) یا معماری محوطه یک فضای مسکونی، اداری، تجاری از اینجا آغاز خواهد گشت و بر اساس المانهای موجود در طرح و با نظارت حداکثری شرکت رستاک اقدام به تهیه مصالح و استفاده از با تجربه ترین گروه های اجرایی خواهد گشت.

عملیات اجرای پروژه (زیرسازی)

بدیهی است با توجه به کثرت المانها گروه های متعددی نظیر کارگر، بنا، آهنگر، نجار، تیم های تاسیساتی اعم از برق، آب، ایزولاسیون و ... در طول پروژه مشغول به کار خواهد بود.

عملیات اجرای پروژه (چوب)

بنابراین پیش بینی سیستم هایی نظیر نورپردازی، اتوماسیون آبیاری، مه پاش، گرمایشی در طرح قابل پیش بینی بوده و بر اساس نیاز و بودجه کارفرما در طرح لحاظ خواهد گردید.

عملیات اجرای پروژه (چمن مصنوعی)

پس اتمام عملیات عمرانی پروژه شرکت رستاک بر اساس منطقه قرارگیری پروژه بر اساس اقلیم و همچنین سلیقه و بودجه کارفرما اقدام به خاکریزی و کاشت ماندگارترین گیاهان در فضای شما خواهد نمود.

پس از اتمام اجرا (باربکیو)

اجرای بالغ بر 200 پروژه و رضایت حداکثری کارفرمایان در طول این 20 سال گنجینه ای است که به سختی بدست آورده ایم و همیشه در حفظ آن اهتمام داشتته ایم.

پس از اتمام اجرای نیمکت پرگولا

شرکت رستاک لحظات زیبای اوقات فراغت شما در فراز بام های سبز و یا محوطه فضای باز منازلتان را به شما هدیه می کند و بزرگترین سهم از این مشارکت رضایت قلبی و آرامش شماست.

 

 

تبلیغات

نویسنده: طراحی فضای سبز و روف گاردن رستاک

گروه طراحان رستاک در سال 1374 با مشارکت جمعی از دانش آموختگان رشته های طراحی محیط زیست و فضای سبز با هدف طراحی نوین در عرصه معماری منظر و همچنین توسعه فضای سبز تأسیس گردید. امروز پس از قریب 18 سال از بدو تأسیس، این شرکت مفتخر است در کنار اجرای بیش از صدها پروژه در عرصه شهری و به ویژه مجموعه های مسکونی و ویلایی، با طراحی و ساخت منحصر به فرد فلاورباکس های چوبی در سایز و ابعاد مختلف به زیبایی هر چه بیشتر سیمای شهری کمک کند . گروه طراحان رستاک در سال 1384با هدف کمک به بهسازی چهره نماهای شهری شروع به طراحی و ساخت نسل جدیدی از فلاورباکسها از جنس چوب نموده و با توجه به حساسیت و آسیب پذیری چوب در فضاهای باز پس از قریب یک سال مطالعه و انجام تست های گوناگون، موفق به ساخت گلدان و فلاورباکس های چوبی شدیم که از قابلیت ماندگاری در بدترین و سخت ترین شرایط جوی ، برخوردار می باشند. فلاورباکسهای چوبی رستاک در سایزهای مختلف با قابلیت نصب بر روی انواع نرده، دیوار و سکوها و در رنگهای مختلف عرضه می گردند. ساخت ابعاد بزرگتر این فلاور باکسها گزینه ای مناسب و آسان برای طراحی و اجرای روف گاردن (باغ بام ) و همچنین تراس منازل بوده و ضمن ارائه زیبایی، سهولت اجرا را به مخاطبین ما هدیه میکند. بهره گیری از تکنیک برترین برندهای رنگ فضای باز دنیا و همچنین سیلینگ (ایزوله )داخلی با استفاده از متریال نوین عرضه شده در این زمینه در دنیا و همچنین ساخت و مونتاژ دقیق این گلدانها به ما این امکان را داده تا تجربه ای موفق و قابل دفاع در عرصه ساخت فلاورباکسهای چوبی کسب نماییم. فلاورباکسهای چوبی رستاک امروز پس از قریب 10 سال عرضه در نقاط مختلف کشور از عهده تمامی شرایط جوی نامناسب به خوبی بر آمده و به جرات با بهترین برندهای روز دنیا قابل رقابت بوده و حتی دارای برتری است . رضایت 10 ساله مشتریان متعدد ما و معرفی مشتریان جدید به ما مهری بر کیفیت بی بدیل باکسهای چوبی ماست .

نشان کردن
  • 738 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 28 آذر 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
خانه رویایی ایکیا خانه رویایی ایکیا
12 نمونه کار

تلفن: 02155470294
شرکت معماری نوین جاهد شرکت معماری نوین جاهد
6 نمونه کار

تلفن: 09124088809
 کاور فرش زکسیس  کاور فرش زکسیس
6 نمونه کار

تلفن: 02155100794
شرکت توکا شرکت توکا
12 نمونه کار

تلفن: 02188912266
مجسمه مادی آرت مجسمه مادی آرت
11 نمونه کار

تلفن: ۰۹۱۲۰۱۳۴۰۰۵
مبلمان روشنی مبلمان روشنی
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۷۶۲۶۲۷۷۷
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173