Chidaneh.com placeholder image
Chidaneh.com submit order image
Chidaneh.com placeholder image

diamond طراحی فضای سبز و روف گاردن رستاک

02122194977
راه‌های ارتباطی
گروه طراحان رستاک در سال 1374 با مشارکت جمعی از دانش آموختگان رشته‌های طراحی محیط زیست و فضای سبز با هدف طراحی نوین در عرصه معماری منظر و همچنین توسعه فضای سبز تأسیس گردید.
امروز پس از قریب 18سال از بدو تأسیس، این شرکت مفتخر است در کنار اجرای بیش از صدها پروژه در عرصه شهری و به ویژه مجموعه‌های مسکونی و ویلایی، با طراحی و ساخت منحصر به فرد فلاورباکس‌های چوبی در سایز و ابعاد مختلف به زیبایی هر چه بیشتر سیمای شهری کمک کند.
گروه طراحان رستاک در سال 1384 با هدف کمک به بهسازی چهره نماهای شهری شروع به طراحی و ساخت نسل جدیدی از فلاورباکس‌ها از جنس چوب نموده و با توجه به حساسیت و آسیب پذیری چوب در فضاهای باز پس از قریب یک سال مطالعه و انجام تست‌های گوناگون، موفق به ساخت گلدان و فلاورباکس‌های چوبی شدیم که از قابلیت ماندگاری در بدترین و سخت ترین شرایط جوی، برخوردار می‌باشند.
فلاورباکس‌های چوبی رستاک در سایزهای مختلف با قابلیت نصب بر روی انواع نرده، دیوار و سکوها و در رنگ‌های مختلف عرضه می‌کردند.
ساخت ابعاد بزرگتر این فلاور باکس‌ها گزینه‌ای مناسب و آسان برای طراحی و اجرای روف گاردن (باغ بام) و همچنین تراس منازل بوده و ضمن ارائه زیبایی، سهولت اجرا را به مخاطبین ما هدیه می‌کند.
بهره گیری از تکنیک برترین برندهای رنگ فضای باز دنیا و همچنین سیلینگ (ایزوله) داخلی با استفاده از متریال نوین عرضه شده در این زمینه در دنیا و همچنین ساخت و مونتاژ دقیق این گلدان‌ها به ما این امکان را داده تا تجربه‌ای موفق و قابل دفاع در عرصه ساخت فلاورباکس‌های چوبی کسب نماییم.
فلاورباکس‌های چوبی رستاک امروز پس از قریب 10سال عرضه در نقاط مختلف کشور از عهده تمامی شرایط جوی نامناسب به خوبی بر آمده و به جرات با بهترین برندهای روز دنیا قابل رقابت بوده و حتی دارای برتری است.
رضایت 10ساله مشتریان متعدد ما و معرفی مشتریان جدید به ما مهری بر کیفیت بی بدیل باکس‌های چوبی ماست.
11 آلبوم تصویر
1
گزارش ویدیویی
آدرس
بلوار ارتش، بلوار حمیدرضا مژدی، خیابان هاشمی، کوچه پژمان، پلاک8، زنگB
شماره‌های تماس

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه