visibility 2940 today 1397/10/15

طراحی حیاط خانه ایرانی، سرسبزی این حیاط اتفاقی نیست!

زندگی شهری و دغدغه های آن موجب شده تا همه ما فرصت کمتری برای حضور و استفاده از طبیعت داشته باشیم. اهمیت این موضوع از گذشته در سبک معماری ایرانی در منازل مسکونی با طراحی حیاط مرکزی به خوبی قابل مشاهده است و امروز داشتن محوطه ای زیبا به لحاظ معماری و فضای سبز به ما کمک می کند، تا ضمن فراهم کردن آرامش روانی ساعاتی خوش را در کنار خانواده و دوستانمان سپری کنیم.

گروه طراحان رستاک فارغ از اینکه فضای محوطه شما در یک آپارتمان مسکونی و یا یک ساختمان ویلایی است، برآنست تا بدون توجه به ابعاد و مساحت فضای شما با ایجاد منظری زیبا و کارآمد، محیطی دلنشین و فرح بخش را برای شما فراهم سازد.

ما به خواسته ها و ایده هایتان گوش می دهیم تا بهتر بدانیم که از فضای باز محل زندگی خود چه می خواهید و با شنیدن خواسته ها و آشنایی با الگوی زندگیتان ضمن ارایه مشاوره کارشناسانه، در بهینه سازی ایده هایتان به شما یاری می رسانیم. مراحل انجام کار به ترتیب زیر میباشد:

  • مشاوره:

در جلسه مشاوره ضمن آگاهی از خواسته ها و سلایق تان درباره نیازهای شما و المانهای مورد نیاز تان در فضا، نظیر نوع مصالح، شکل مسیرها و یا انواع المانهای محوطه نظیر استخر، برکه، آبنما، آلاچیق، زمین های بازی کودکان، باربیکیو، سیستم های نورپردازی، اتوماسیون آبیاری و یا بهره گیری از المانهای تزیینی نظیر انواع گلدان، مجسمه، گیت و پرگولا مطلع می گردیم تا با بهره گیری از آنچه از شما شنیده ایم، طراحی مناسب با خواسته هایتان را انجام دهیم.

  • طراحی:

امروزه همه ما با کمبود وقت مواجه هستیم، اما اختصاص زمان کافی برای طراحی، سرمایه گذاری در جهت دستیابی به نتیجه مطلوب می باشد.

پس از جلسه مشاوره، کارشناسان ما با بازدید از فضای شما، شرایط مکانی را از لحاظ نوع خاک، شیب و عوارض موجود، نور و کلیه عوامل تاثیرگذارمحدود کننده و مثبت را مورد بررسی قرار می دهند. این بازدید کارشناسانه در کنار آنچه در جلسه مشاوره از شما شنیده ایم به ما کمک میکند تا ضمن در نظر داشتن الگوی زندگی شما، مکان یابی مناسب جهت طراحی المانهای مورد نظر شما نظیر برکه، آبنما، آلاچیق، استخر، باربیکیو، زمین بازی و ... را انجام داده و پلانی نزدیک به سلیقه شما طراحی کنیم.

پس از آن ما شما را به نمایشگاه خود دعوت می کنیم تا شما از نمونه های مختلف مصالح ساختمانی، تجهیزات لازم و المانهای مختلف دیدن کنید و همچنین با بازدید از نمونه کارهای اجرایی گروه طراحان رستاک، ضمن تصمیم گیری در انتخاب سبک معماری و نوع مصالح، تصمیم نهایی خود را در زمینه طراحی به ما اعلام کنید. بعد از بررسی آنچه شما از ما خواسته اید، گروه طراحان رستاک طرح پیشنهادی خود را در اسرع وقت و با توجه به درخواست کارفرما، طراحی خواهند نمود.

blog post

معماری حیاط سبز

blog post

معماری حیاط سبز

نمونه طراحی دوبعدی حیاط ویلا

پس از عقد قرار داد طراحی، طرح متناسب با سلیقه و بودجه کارفرما و با استفاده از نرم افزارهای مناسب به صورت دوبعدی همراه با جزییات اجرا طراحی میگردد و در صورت درخواست کارفرما به صورت سه بعدی قابل ارایه خواهد بود.

blog post

معماری حیاط سبز


نمونه طراحی سه بعدی

blog post

معماری حیاط سبز

نمونه اجرا شده طرح

  • نظارت:

این مرحله با توجه به انتخاب تیم اجرایی از سوی کارفرما یا تیم نظارت، کارشناس فنی ما حداکثر نظارت خود را جهت اجرای بهینه جزییات اجرایی ارایه شده از سوی تیم طراح به کار خواهد گرفت تا ضمن به حداقل رساندن زمان اجرای پروژه کیفیت بهینه اجرای پروژه را در انتها تامین نماید.

blog post

معماری حیاط سبز

در حال اجرا

blog post

معماری حیاط سبز

در حال اجرا

بدیهی است با توجه به انعطاف پذیری پروژه ها درصورت امکان و ابلاغ کارفرما قبل از اتمام فاز اجرایی مرتبط، امکان تغییر وجود خواهد داشت.

بدیهی است درکلیه مراحل نظارت، سعی برآن است تا ضمن اجرای دقیق جزییات ارایه شده، کمترین اتلاف از لحاظ زمانی، مصالح وهمچنین انرژی اعمال گردد تاضمن اجرای مناسب طرح، منافع کارفرما از لحاظ بودجه نیز تامین گردد.

blog post

معماری حیاط سبز


در حال اجرا

blog post

معماری حیاط سبز

در حال اجرا

  • اجرا:

با انتخاب گروه طراحان رستاک هیچ کاری بزرگ و پیچیده نیست. داشتن تیم های مجرب و کارآزموده، با توجه به تنوع المانهای موجود در معماری محوطه، جهت دستیابی سریع و با کیفیت به هدف نهایی طرح موردنظر، امری بدیهی می نماید.

blog post

معماری حیاط سبز

در حال اجرا

blog post

معماری حیاط سبز

پایان کار

گروه طراحان رستاک با بیش از چندین سال تجربه، گروهی از تیم های اجرایی مختلف را در زمینه های مختلف ساختمانی، تاسیسات و ساخت و ساز تجهیزات المانهای دکوراتیو محوطه گرد هم آورده تا ضمن احترام به خواست و سلیقه شما با یکپارچه سازی المان های محیطی با ایجاد فضای دلنشین و مطلوب، فضایی را جهت استفاده جمع های خانوادگی و دوستانه شما فراهم کند.

 

blog post

معماری حیاط سبز

در حال اجرا

blog post

معماری حیاط سبز

پایان کار

  • کاشت:

کاشت گیاه لذت بخش ترین قسمت عملیات اجرا ست که با مشاوره کارشناس محیط زیست ما و بررسی نیاز و نوع خاک و شرایط جوی محوطه شما نوع گیاهان جهت کاشت انتخاب می شوند.

blog post

معماری حیاط سبز

در حال کاشت گیاه

blog post

معماری حیاط سبز

پس از کاشت گیاه

  • پایان کار:

بعد از اتمام عملیات اجرا و کاشت شاهد رضایت کارفرما بوده ایم. بنا بر درخواست کارفرمایان محترم در حفظ و نگهداری فضای سبز آنها یاری رسان بوده ایم.

blog post

معماری حیاط سبز

پایان کار

blog post

معماری حیاط سبز

پایان کار

برای مشاهده سایر پروژه های گروه طراحان رستاک و ارتباط با آن ها می توانید به پروفایل این گروه در اهالی فن چیدانه سر بزنید.

طراحی فضای سبز و روف گاردن رستاک
نویسنده: طراحی فضای سبز و روف گاردن رستاک

گروه طراحان رستاک در سال 1374 با مشارکت جمعی از دانش آموختگان رشته های طراحی محیط زیست و فضای سبز با هدف طراحی نوین در عرصه معماری منظر و همچنین توسعه فضای سبز تأسیس گردید. امروز پس از قریب 18 سال از بدو تأسیس، این شرکت مفتخر است در کنار اجرای بیش از صدها پروژه در عرصه شهری و به ویژه مجموعه های مسکونی و ویلایی، با طراحی و ساخت منحصر به فرد فلاورباکس های چوبی در سایز و ابعاد مختلف به زیبایی هر چه بیشتر سیمای شهری کمک کند . گروه طراحان رستاک در سال 1384با هدف کمک به بهسازی چهره نماهای شهری شروع به طراحی و ساخت نسل جدیدی از فلاورباکسها از جنس چوب نموده و با توجه به حساسیت و آسیب پذیری چوب در فضاهای باز پس از قریب یک سال مطالعه و انجام تست های گوناگون، موفق به ساخت گلدان و فلاورباکس های چوبی شدیم که از قابلیت ماندگاری در بدترین و سخت ترین شرایط جوی ، برخوردار می باشند. فلاورباکسهای چوبی رستاک در سایزهای مختلف با قابلیت نصب بر روی انواع نرده، دیوار و سکوها و در رنگهای مختلف عرضه می گردند. ساخت ابعاد بزرگتر این فلاور باکسها گزینه ای مناسب و آسان برای طراحی و اجرای روف گاردن (باغ بام ) و همچنین تراس منازل بوده و ضمن ارائه زیبایی، سهولت اجرا را به مخاطبین ما هدیه میکند. بهره گیری از تکنیک برترین برندهای رنگ فضای باز دنیا و همچنین سیلینگ (ایزوله )داخلی با استفاده از متریال نوین عرضه شده در این زمینه در دنیا و همچنین ساخت و مونتاژ دقیق این گلدانها به ما این امکان را داده تا تجربه ای موفق و قابل دفاع در عرصه ساخت فلاورباکسهای چوبی کسب نماییم. فلاورباکسهای چوبی رستاک امروز پس از قریب 10 سال عرضه در نقاط مختلف کشور از عهده تمامی شرایط جوی نامناسب به خوبی بر آمده و به جرات با بهترین برندهای روز دنیا قابل رقابت بوده و حتی دارای برتری است . رضایت 10 ساله مشتریان متعدد ما و معرفی مشتریان جدید به ما مهری بر کیفیت بی بدیل باکسهای چوبی ماست .

more_horiz
مطالب پیشنهادی
خرید لوازم و مبلمان فضای باز، چیدمانی برای لذت از فضای بیرونی خانه

خرید لوازم و مبلمان فضای باز، چیدمانی برای لذت از فضای بیرونی خانه

ساخت برکه خانگی، حیاط تان را دلپذیر کنید!

ساخت برکه خانگی، حیاط تان را دلپذیر کنید!

کافه ری را در دل خانه 80 ساله در نوفل لوشاتوی تهران

کافه ری را در دل خانه 80 ساله در نوفل لوشاتوی تهران

کسب و کارها پیشنهادی
سقف و سوله متحرک کیااسکای certificate
سقف و سوله متحرک کیااسکای

سقف و سوله متحرک کیااسکای

پتینه و نقاشی دکوراتیو سبزی certificate
پتینه و نقاشی دکوراتیو سبزی

پتینه و نقاشی دکوراتیو سبزی

کاغذدیواری و لمینیت اردهالی دکو certificate
کاغذدیواری و لمینیت اردهالی دکو

کاغذدیواری و لمینیت اردهالی دکو

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent