طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سن سیرو با فضای باز

 

زمانی که صحبت از رستوران به میان می آید، در واقع به فضایی اشاره می کنیم که فرصت یک دورهمی بدون دغدغه را برای افراد فراهم می کند. این فضا، مجموعه ای از خدمات را شامل می شود که غذای استاندارد یکی از آن ها است. علاوه بر کیفیتِ غذا، از اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی در جذب مشتری هم نباید غافل شد. نکتۀ مهمی که در این مطلب قصد داریم با راهنمایی مبلمان جهانتاب به آن بپردازیم.

blog post

مبلمان رستوران

   

اولین قدم طراحی رستوران

اولین و اصلی ترین گام در طراحی دکوراسیون داخلی یک رستوران، انتخاب یک سبک است. این سبک می تواند مدرن یا سنتی باشد که مدیر رستوران با در نظر گرفتن مکان، متراژ، سبک غذاها و ویژگی های مشتریان، آن را مشخص می کند. بعد از آن نوبت گام بعدی است.

blog post

مبلمان رستوران

از معجزۀ رنگ ها غافل نشو!

نکتۀ مهم دیگر انتخاب رنگ در طراحی رستوران است. بازی با رنگ ها و آگاهی از تأثیرات روانشناختی آن ها، در القاء حسِ رضایت به مشتری نقش مهمی ایفا می کند. برای مثال، رنگ زرد، به افراد احساسِ رضایت و خشنودی می بخشد و باعث می شود همین احساس را به غذایی که خورده اند هم داشته باشند.

blog post

مبلمان رستوران

مبلمانِ کاربردی رستوران

نکتۀ مهم بعدی در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران، انتخاب میز، صندلی و مبلمانی با کارآیی کافی است. به عقیدۀ مبلمان جهانتاب، این انتخاب بر اساس ابعاد و متراژ فضا و همچنین با در نظر گرفتنِ سبک کلی دکوراسیون انجام می شود.

مبلمانی که نشیمنِ راحت مشتری را تأمین کند و علاوه بر آن ظرفیتِ پذیرش را در ساعات شلوغی بالا ببرد، از جمله نکاتی هستند که باید در انتخاب مبلمان مورد توجه قرار گیرند.

blog post

مبلمان رستوران

طبیعتِ الهام بخش در طراحی رستوران

به گفتۀ مبلمان جهانتاب، یکی از موارد الهام بخش در طراحی دکوراسیون رستوران، اقلیم و منطقه ای است که رستوران در آن واقع شده است. برای نمونه در طراحی این رستورانِ ایتالیایی که در قلب طبیعت قرار گرفته و دارای فضای باز هم هست، انتخاب رنگ ها براساس طبیعت صورت گرفته است.

همانطور که در تصویر هم قابلِ مشاهده است، رنگِ سبزِ مبلمانِ فضای باز با محیط اطراف هماهنگی زیبایی ایجاد کرده است.

blog post

مبلمان رستوران

طراحی رستوران به سبکِ مدیترانه

به کار بردن هوشمندانۀ اِلِمان های سبکِ انتخابی، تأثیر زیادی در معرفی رویکرد آن رستوران به مشتری ها دارد. اگر به تصاویر این رستورانِ ایتالیایی دقت کنید، تأثیر رنگ های خنثی در کنار رنگ های مدیترانه ای را در القاء حس و حالِ سبکِ ایتالیایی می بینید.

علاوه بر آن، استفاده از صندلی های لهستانی و مبلمان با پایه چوبی، در القاء این حس بی تأثیر نبوده اند. طراح با این انتخاب، هم رویکرد رستوران را به نمایش گذاشته و هم راحتی مشتری را در فضای داخل رستوران تأمین کرده است.

یکی از گروه های پیشنهادی چیدانه که در زمینۀ طراحی و تولیدِ انواع مبلمان فعالیت دارند، مبلمان جهانتاب است. با سر زدن به پروفایل این گروه در وب سایت چیدانه، علاوه بر کسبِ اطلاعاتِ تماس، از نمونه کارهای بیشتر نیز دیدن کنید.

نویسنده: صبا صوفی

مبلمان جهانتاب
نویسنده: مبلمان جهانتاب

کارخانه جهانتاب با شروع فعالیت خود از سال 1353 جزء پیشروان اصلی تولید میز و صندلی در ایران بوده که در طول این 40 سال فعالیت،سابقه تولید انواع میز و صندلی های آمفی تئاتری،اداری،غذاخوری،کارگاهی،بیمارستانی و اپن بار را در کارنامه خود دارد. هم اکنون افتخار ما رویت میز و صندلی های ساخت کارخانه جهانتاب در جای جای میهن عزیزمان میباشد که گاهاً تولید آنها به پیش از 20 سال پیش باز میگردد. کارخانه محصولات جهانتاب در فضایی به وسعت 5000 متر مربع مجهز به کارگاه های تولید میز و صندلی فلزی،تولید میز و صندلی چوبی،تولید صفحات و سازه های MDF،واحد های رنگ چوب و فلز،پرداخت حرفه ای جوش ها،جوشکاری آرگون و آلومینیوم،واقع در محدوده کهریزک استان تهران تولید می گردد. طراحی،تحقیق و توسعه کارخانه جهانتاب مفتخر است که هر ساله بیش از 10 مدل جدید میز و صندلی با رعایت استاندارد های کیفی و ارگونومیک به بازار ارائه میدهد،همواره سعی ما بر این است که کلیه نیاز های مخاطبان خود را در تمام زمینه ها از جمله نوع کاربری،نوع نشیمن،تنوع رنگ،طراحی و مد روز را بر آورده میسازیم. در راستای تحقق این هدف،تیم طراحان و مدیران کارخانه ی جهانتاب دائماً در تکاپو برای رسیدن به کارآمد ترین محصولات روز دنیا از لحاظ مدل و کیفیت می باشد و همواره در جهت راه اندازی واحد های جدید تولید تلاش می کند.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
طراحی داخلی رستوران با چوب، رستوران شیلان در کرمان

طراحی داخلی رستوران با چوب، رستوران شیلان در کرمان

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سن سیرو با فضای باز

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سن سیرو با فضای باز

1397/10/18 ادامه مطلب
کاغذ دیواری سه بعدی، در این مدل ها گم می شوید!

کاغذ دیواری سه بعدی، در این مدل ها گم می شوید!

کسب و کارها پیشنهادی
بازسازی و معماری فلورانس certificate
بازسازی و معماری فلورانس

بازسازی و معماری فلورانس

 گالری اکسسوری لوبن هوم certificate
 گالری اکسسوری لوبن هوم

گالری اکسسوری لوبن هوم

شطرنج پارس certificate
شطرنج پارس

شطرنج پارس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent