visibility 3069 today 1397/10/26

مدل حمام شیک، این 8 تا برای سال آینده مد شده!

 

شاید حمام یکی از فضاهایی باشد که در برخلاف مهم و اساسی بودن کم تر مورد توجه قرار گرفته و به خصوص در آپارتمان های امروزی کم ترین و کوچک ترین متراژ به آن ها اختصاص داده می شود. اما طراحان توجه ویز ای به دکوراسیون این فضا کرده اند و اعتقاد دارند که باید به اندازه سایر قسمت های خانه برای بهبود کیفیت این فضا و رعایت هرچه بیش تر بهداشت در آن تلاش کرد. در ادامه 7 مدل حمام شیک برای سال 2019 توسط طراحان پیشنهاد شده که با هم بررسی می کنیم. 

دکوراسیون حمام شیک

دکوراسیون حمام شیک

حضور چوب در حمام های مدرن

طراحان داخلی اعتقاد دارند که در سال 2019 چوب را به صورت بسیار گستردهدر دکوراسیون حمام ها مشاهده می کنیم. آن ها بر این باورند که چوب می تواند گرمی و راحتی خوبی را در فضای حمام به وجود آورده و باب سلیقه بسیاری از افراد است. در حمام های مدرن و شیک بهتر است که این متریال در کنار رنگ سفید استفاده شده تا بتوانید ترکیب بی نظیر و بی عیبی را به معرض نمایش بگذارد. در دو تصویر بالا به خوبی میت وانید نوع بع کار بردن چوب در حمام را مشاهده می کنید : کمدها، چهارپایه های چوبی و جزییات کوچک همگی می توانند از این مترال انتخاب شوند.

مطلب پیشنهادی : پوشاندن توالت فرنگی در دکوراسیون حمام، 11 ایده طراحی داخلی

دکوراسیون حمام 2019

رنگ سال 2019 در حمام مدرن

زامنی که رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال 2019 معرفی گردید، طراحان داخلی آن را برای دکوراسیون حمام پیشنهاد کردند. در واقع این رنگ طراوت و آرامش خاصی  را در حمام شما به وجود آورده و می تواند برای کمدها، رنگ آمیزی دیوارها و اکسسوری هایی مانند حوله ها به کار برود. همچنین اگر فضای حمام شما کوچک است و دوست دارید که به نوعی تغییرات جدید در آن به وجود بیاورید، این رنگ برای بزرگ تر و دلبازتر نشان داده شدنش کمک زیادی به شما خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی : دکوراسیون حمام کوچک ایرانی، 20 مدل جمع و جور!

دکوراسیون حمام شیک

سنگ و بتن در حمام مدرن

به غیر از چوب، متریال های دیگری که برای استفاده در سال 2019 پیشنهاد می شوند بتن و سنگ هستند. این موارد به دلیل استحکام بالا و مقاوت در برابر رطوبت و آب زیاد گزینه های بسیار ایده آلی محسوب می شوند که در عین حال ساده و مدرن نیز هستند. ترکیب این دو متریال با شیشه، ترکیب مورد علاقه معماران و طراحان است که به خوبی در حمام اجرا می شود. توجه داشته باشید که بهتر است برای حمام های کوچک سنگ با رنگ روشن را انتخاب نمایید.

مطلب پیشنهادی : 7 نوع سنگ با زیبایی ماندگار برای کف، دیوار و سطح کانتر حمام شما

دکوراسیون حمام با رنگ تیره

رنگ های تیره در دکوراسیون حمام شیک

شاید کم تر کسی به سراغ استفاده از رنگ های تیره برای دکوراسیون حمام برود. اما این کار همیشه هم بد نیست و گاهی اوقات با داشتن نور کافی و فضای بزرگ برای یک حمام، می توان از رنگ های تیره مانند رنگ سیاه استفاده کرد. این رنگ معمولا در کنار رنگ طلایی یک ترکیب بسیار شیک و با  ظرافت را ارائه می دهد و می تواند برای سبک های کلاسیک و حتی مدرن نیز مورد استفاده قرار بگیرد. 

مطلب پیشنهادی : یک حمام تمام عیار با طراحی دکوراسیون مناسب!

دکوراسیون حمام 2019

استفاده از فرم منحنی در حمام شیک

طراحان داخلی برای دکوراسیون حمام ها در سال 2019، اکسسوری و تجهیزات حمام منحنی و دایره ای شکل را پیشنهاد می کنند. این مدل وسایل، لطافت و ظرافت خاصی را وارد فضای حمام کرده و در عین حال می توانند بسیار مدرن وشیک باشند. سینک روشویی، کابینت حمام، آینه ها و حتی وان شکل های بسیار متنوع و زیبایی به صورت منحنی دارند که در تصویر بالا نمونه ای از آن ها را مشاهده می کنید.

مطلب پیشنهادی : ایده های ارزان برای زیباتر شدن دکوراسیون حمام

دکوراسیون حمام شیک

سبک صنعتی در حمام شیک

شاید این سبک را قبلا بیش تر در آشپزخانه ها مشاهده می کردیم. لوله های در معرض نمایش، میز با چرخ صنعتی، پالن های فلزی و ..... همگی وسایلی هستند که به راحتی می توانند در دکوراسیون حمام مورد استفاده قرار بگیرند. در این سبک معمولا متریال فلز با چوب و شیشه ترکیب بسیتر جذابی  را خلق کرده و در بسیاری از مورا دبه رنگ مشکی استفاده می شود. شما برای داشتن چنین سبکی در دکوراسیون حمام خود میت وانید خلاقیت به خرج داده و از وسایل صنعتی برای ساخت تجهیزات گوناگون مانند روشنایی، اسنه و حتی کمد بهره ببرید. 

مطلب پیشنهادی : 10 نکته کلیدی در انتخاب کاشی حمام و سرویس بهداشتی

دکوراسیون حمام مدرن

رنگ های روشن در حمام شیک

در کنار رنگ مشکی و مرجانی، طراحان پیشنهاد دیگری نیز برای شما دارند. این که کمی از رنگ سفید در این فضا کاشته و بیش تر بهسمت رنگ های زرد، نارنجی، قرمزف فیروزه ای و .... بروید. هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ های خاص برای شما وجود ندارد و بهتر است در سال 2019 کمی شجاعت بیش تری به خرج دهید.

در مورد دکوراسیون حمام بیش تر بدانید :

منبع : maisonapart

گلنار
نویسنده: گلنار

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون منزل 2019، خانه ها این شکلی می شوند!

دکوراسیون منزل 2019، خانه ها این شکلی می شوند!

رنگ روی کاغذ دیواری، مجاز است؟

رنگ روی کاغذ دیواری، مجاز است؟

انواع دوش حمام، معرفی مدل‌ها به همراه عکس

انواع دوش حمام، معرفی مدل‌ها به همراه عکس

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان مدرن و سازه های فلزی متال تهران certificate
مبلمان مدرن و سازه های فلزی متال تهران

مبلمان مدرن و سازه های فلزی متال تهران

گالری آریازی certificate
گالری آریازی

گالری آریازی

 دیبا دکور certificate
 دیبا دکور

دیبا دکور

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent