مدل حمام شیک، این 19 تا امسال مد شده!

مدل حمام شیک، این 19 تا امسال مد شده!

به قلم: گلنار

شاید حمام یکی از فضاهایی باشد که برخلاف مهم و اساسی بودن، کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد. به خصوص در آپارتمان های امروزی کم‌ترین و کوچک‌ترین متراژ به آن ها اختصاص داده می شود. اما طراحان توجه ویژ‌ه‌ای به دکوراسیون این فضا کرده اند و اعتقاد دارند که باید به اندازه سایر قسمت های خانه برای بهبود کیفیت این فضا و رعایت هرچه بیشتر بهداشت در آن تلاش کرد. در ادامه انواع مدل حمام شیک توسط طراحان پیشنهاد شده که با هم بررسی می کنیم.

مدل حمام شیک 2023

تابلو فرش ریحان

مدل حمام شیک

حمام چوبی

حضور چوب در حمام‌های مدرن

طراحان داخلی اعتقاد دارند که امروزه چوب را به صورت بسیار گسترده در دکوراسیون حمام ها مشاهده می کنیم. آن ها بر این باورند که چوب می تواند گرمی و راحتی خوبی را در فضای حمام به وجود آورده و باب سلیقه بسیاری از افراد است. در حمام های مدرن و شیک بهتر است که این متریال در کنار رنگ سفید استفاده شده تا بتوانید ترکیب بی نظیر و بی عیبی را به معرض نمایش بگذارد. در دو تصویر بالا به خوبی میتوانید نوع بکار بردن چوب در حمام را مشاهده می کنید. کمدها، چهارپایه های چوبی و جزییات کوچک همگی می توانند از این مترال انتخاب شوند.

مدل حمام شیک جدید

رنگ سال 2023 در حمام مدرن

زامنی که رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال 2023 معرفی گردید، طراحان داخلی آن را برای دکوراسیون حمام پیشنهاد کردند. در واقع این رنگ طراوت و آرامش خاصی  را در حمام شما به وجود آورده و می تواند برای کمدها، رنگ آمیزی دیوارها و اکسسوری هایی مانند حوله ها به کار برود. همچنین اگر فضای حمام شما کوچک است و دوست دارید که به نوعی تغییرات جدید در آن به وجود بیاورید، این رنگ برای بزرگ تر و دلبازتر نشان داده شدنش کمک زیادی به شما خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی : دکوراسیون حمام کوچک ایرانی، 20 مدل جمع و جور!

سنگ و بتن در حمام مدرن

مدل حمام شیک سنگی

مدل حمام شیک بتنی
مدل حمام شیک بتنی
مدل حمام شیک و لوکس سنگی
مدل حمام شیک و لوکس سنگی

سنگ و بتن در حمام مدرن

به غیر از چوب، متریال های دیگری که برای استفاده در سال 2023 پیشنهاد می شوند بتن و سنگ هستند. این موارد به دلیل استحکام بالا و مقاوت دربرابر رطوبت و آب زیاد گزینه‌های بسیار ایده آلی محسوب می شوند که در عین حال ساده و مدرن نیز هستند. ترکیب این دو متریال با شیشه، ترکیب مورد علاقه معماران و طراحان است که به خوبی در حمام اجرا می شود. توجه داشته باشید که بهتر است برای حمام های کوچک سنگ با رنگ روشن را انتخاب نمایید.

رنگ‌های تیره در دکوراسیون حمام شیک

رنگ‌های تیره در دکوراسیون حمام شیک

شاید کم تر کسی به سراغ استفاده از رنگ های تیره برای دکوراسیون حمام برود. اما این کار همیشه هم بد نیست و گاهی اوقات با داشتن نور کافی و فضای بزرگ برای یک حمام، می توان از رنگ های تیره مانند رنگ سیاه استفاده کرد. این رنگ معمولا در کنار رنگ طلایی یک ترکیب بسیار شیک و با  ظرافت را ارائه می دهد و می تواند برای سبک های کلاسیک و حتی مدرن نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

استفاده از فرم منحنی در حمام شیک

وان منحنی شیک

استفاده از فرم منحنی در حمام شیک

طراحان داخلی برای دکوراسیون حمام ها، اکسسوری و تجهیزات حمام منحنی و دایره ای شکل را پیشنهاد می کنند. این مدل وسایل، لطافت و ظرافت خاصی را وارد فضای حمام کرده و در عین حال می توانند بسیار مدرن وشیک باشند. سینک روشویی، کابینت حمام، آینه ها و حتی وان شکل های بسیار متنوع و زیبایی به صورت منحنی دارند که در تصویر بالا نمونه ای از آن ها را مشاهده می کنید.

سبک صنعتی در حمام شیک

سبک صنعتی در حمام شیک

شاید این سبک را قبلا بیش تر در آشپزخانه ها مشاهده می کردیم. لوله های در معرض نمایش، میز با چرخ صنعتی، پالن های فلزی و… همگی وسایلی هستند که به راحتی می توانند در دکوراسیون حمام مورد استفاده قرار بگیرند. در این سبک معمولا متریال فلز با چوب و شیشه ترکیب بسیار جذابی را خلق کرده و در بسیاری از مورا دبه رنگ مشکی استفاده می شود. شما برای داشتن چنین سبکی در دکوراسیون حمام خود میتوانید خلاقیت به خرج دهید. همچنین می‌توانید از وسایل صنعتی برای ساخت تجهیزات گوناگون مانند روشنایی، اسنه و حتی کمد بهره ببرید.

دکوراسیون حمام مدرن

رنگ‌های روشن در حمام شیک

در کنار رنگ مشکی و مرجانی، طراحان پیشنهاد دیگری نیز برای شما دارند. این که کمی از رنگ سفید در این فضا کاشته و بیش تر بهسمت رنگ های زرد، نارنجی، قرمزف فیروزه ای و… بروید. هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ های خاص برای شما وجود ندارد و بهتر است در سال 2023 کمی شجاعت بیش تری به خرج دهید.

در انتها عکس‌های بیشتری از مدل حمام شیک در سال 2023 را مشاهده می‌کنید:

مدل حمام شیک سیاه و سفید در سال 1402

مدل حمام شیک و لوکس

مدل حمام شیک و جدید

حمام شیک سیاه سفید

مدل حمام شیک با ویوی زیبا

مدل حمام

منبع : maisonapart

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
امیرعباس در تاریخ 27 خرداد 1402
سلام

ثبت دیدگاه