از متخصصین این دسته کمک بگیرید
آینه، لوازم دکوری و نظم دهنده ها
از متخصصین این دسته کمک بگیرید
آینه، لوازم دکوری و نظم دهنده ها
0 نظر | ثبت نظر
نظرات
هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است
شما اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می‌کند
ساقدوش F
نیلپر F
18 اردیبهشت 1398

انواع محصولات چوبی، از تخت خواب تا شلف و باکس دیواری ام دی اف

ما سعی بر آن داریم تا عطر چوب‌های جنگلی را مهمان‌خانه‌های شما کنیم. دنیای مدرن امروز و زندگی ماشینی طلب می‌کند که پا به دنیای پیرامون خود بگذاریم و از عناصر بکر و دست‌نخورده طبیعت برای چیدمان داخلی منزل خود بهره بگیریم. مستر چوبی این مهم را برای شما فراهم کرده است که علاوه بر کارایی به زیباسازی فضای داخلی منزل خود نیز بپردازید. از دنیای تراشه‌ها و تکه چوب‌های جنگلی جهان به شما سلام می‌کنیم و قدوم شمارا به وب‌سایت مستر چوبی خوش‌آمد می‌گویم. چوب، ام دی اف طرح چوب و هر آنچه از قلمرو وسیع و شگفت‌انگیز طبیعت در قالب صنایع چوبی به‌دست‌آمده است را آمده‌ایم تا به شما هدیه دهیم. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به تعدادی از محصولات جنگل‌های باران‌خورده سرزمین مستر چوبی که از جاودانگی ام دی اف طرح چوب و دستان توانمند متخصصان حرفه‌ای برای شما سخن می‌گوید.

باکس دیواری با آیتم‌های ساده

باکس‌های دیواری با اشکال هندسی

چوب ام دی افی روکش شده با چوب بر ظرافت بسیار تأکید دارد که این امر با ادغام در وجوه تاریک و سنگین چوب ممکن نیست مگر باوجود دست‌های توانمند متخصصین صنایع چوبی که غوغا به پا می‌کند. باکس‌های طراحی‌شده، جوانه‌های از دل درختی کهن‌سال است که از هم درآمیخته شدن نجواهای عاشقانه خاک و باران پدید آمده است. باکس‌های مدرن علاوه بر زیبایی کارایی بسیاری را برای شما فراهم می‌سازند. شما به‌راحتی می‌توانید وسایل دکوری، کتاب و اسناد و مدارک محیط کار خود را در داخل این باکس‌های زیبا جایگذاری کنید.

باکس دیواری چوبی

باکس دیواری با آیتم‌های ساده

 لمس طبیعت و تلفیق آن با چهره ناشناخته چوب در کنار دنیای ماشینی و مدرن امروز احساسی است که در دل محصولات تولیدی مستر چوبی نهفته شده است. دیگر جایی برای تردید کردن نیست دنیای تکه چوب‌های مستر چوبی باکس‌های را از شبانه‌های کاجستان برای شما به همراه دارند. سادگی در ایده پردازی و بهره گرفتن از اشکال هندسی متفاوت یکی از دلایل مهم برای استفاده از این محصولات زیبا برای دکوراسیون داخلی منزل شما به شمار می‌آید.

باکس زمینی چوبی

باکس زمینی و ایده پردازی مدرن

ترکیبی از روکش‌های فوق طبیعی و بهتر از چوب ام دی افی با تکنولوژی‌های مدرن و جدید سبب شده است تا بار دیگر هنر اصیل ایرانی به خانه‌های شما مهمان شود. باکس‌های زمینی آمده‌اند تا تجربه‌ای ناب از جنگل را با شاهکارهای هنرمندانه دستان توانمند متخصصان این فن در منزل شما به ظهور بگذارند. تعداد باکس‌های زمینی، ارتفاع، تم‌های رنگی و سبک‌های که برای ایده پردازی در ذهن شما است همگی قابل ساخت است. کافی است طرح مدنظر خود را با متخصصین ما در میان بگذارید و ایده ال ترین انتخاب را از آن خود کنید.

کتابخانه چوبی مدرن

دکوری‌های مدرن و دکوراسیونی ایده ال

تیم متخصص ما با روکش‌های فوق طبیعی و بهتر از چوب ام دی اف های جدید با تکنولوژی‌های مدرن برای شما دکوری‌های مدرنی را فراهم ساخته‌اند که هزینه‌های زیادی به شما تحمیل نمی‌شود. شلف ها دکوری سبب می‌شود با دیگر دکوراسیون‌های به سبک سنتی به سمت خانه‌های مدرن شماراهی شود. شما با استفاده از این دکوری‌ها می‌توانید اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن و یا حتی اتاق کار خود را با سبک و ایده‌ای مدرن دیزاین کنید.

وسایل چوبی به سبک جنگل

دوست‌داشتنی‌هایی به سبک جنگل

با ایده پردازی‌های دوست‌داشتنی با چوب‌های ام دی افی طرح چوب بار دیگر به شب‌نشینی خانه‌های شما مهمان می‌شویم. با ایده پردازی‌های مستر چوبی بار دیگر مهمان خاطرات کودکی خود شوید و ایده‌های به سبک دهه شصت را به خانه‌های خود دعوت کنید. کتابخانه‌های دیواری، چوب‌لباسی‌های درختی، شلف های با طرح‌های منحصربه‌فرد، میزهای پذیرایی زیبا و بسیاری گزینه‌های دیگر تنها بخشی از محصولات ارائه‌شده توسط مستر چوبی است.

استندهای گلدان چوبی

فضای سبز و عطر جنگل

این روزها دیگر خبری از نم باران بر روی سبزی‌های مادربزرگ‌هایمان نیست و نیاز است با استفاده از فضای سبزی مدرن بار دیگر فرزندان خود را به حال خوش کودکی خود مهمان کنیم. فضای سبز چالشی در تقابل زیبایی و آرامش است که در پشت لایه‌های چوب‌های ام دی افی فضای سبزی خیال‌انگیز را برای شما به همراه دارد. شما می‌توانید از استند های متفاوت به‌صورت دیواری و زمینی برای نظم دادن به گلخانه‌های خانگی خود بهره بگیرد.

طراحی هوم آفیس

هوم آفیس خانه‌ای برای شما

عطر بهشت را با بوی فاخر و قدرتمند جنگل درهم‌تنیده‌ایم و هوم آفیس‌های مدرنی را با رایحه‌ای روح‌نواز از چوب‌های ام دی افی برای شما فراهم کرده‌ایم. رؤیاهای شما با نم باران با ایده پردازی به سبک جنگل با مستر چوبی به واقعیت می‌رسد. هوم آفیس فضایی کاملاً اختصاصی و ایده ال را برای فضای کار شما مهیا می‌کند. طرح و ایده‌ای که در ذهن دارید را بر روی کاغذ پیاده کنید و با مشاوره گرفتن از متخصصین صنایع چوبی مستر چوبی در قاب دلخواه خود آن را به نظاره بنشینید.

میز تحریر چوبی مدرن

میز تحریرهای ساده برای فضاهای کوچک

فضایی سرشار از عطر بهشت مهیا نمی‌شود مگر با صنایع چوبی مستر چوبی که دست‌های شمارا به دستان گل پونه‌های وحشی جنگلی گره می‌زند. میزتحریرهای ساده با سبکی مدرن از طراحی که در خانه‌های آپارتمانی شما قابلیت استفاده بسیار پیداکرده است نمونه‌ای از محصولات مستر چوبی به شمار می‌آید. مستر چوبی این مهم را برای شما فراهم ساخته است که هر آنچه در ذهن دارید و تا امروز شبیه رؤیا برای شما باقی‌مانده است را در پرسه تولید به‌صورت سفارشی‌سازی برای شما به تصویر بکشید.

شلف چوبی دیواری و زمینی

شلف های مدرن چندتکه دیواری و زمینی

شلف های درختی بار دیگر شمارا به دل افسانه‌ها و رؤیاهای کودکی‌تان مهمان می‌کنند. شلف های درختی رؤیایی خیال‌انگیز از تپش قلب یک درخت است که در منزل شما خودنمایی می‌کند. شلف ها با شکلی متفاوت‌تر از همیشه ما را به خاطرات نوستالژی‌مان مهمان می‌کند و خود به‌تنهایی روزهای خوش گذشته را به خانه ما دعوت کنند. شما می‌توانید تم‌های رنگی که با تنالیته رنگی فضای داخلی منزل شما هم‌خوانی دارد را از طریق درگاه‌های ارتباطی ما در فضای مجازی ارسال کنید و همان تم رنگی را بر روی محصولات سفارشی خود مشاهده کنید.

شلف ساده خطی

شلف های ساده خطی و نمادی از زیبایی

با استفاده از شلف های دیواری، شلف های ساده و چندتکه دیواری و شلف های منحصربه‌فرد زمینی می‌خواهیم گونه‌ای از خیال‌پردازی در دنیای حقیقی را برای شما به تصویر بکشیم. دیگر خبری از طاقچه‌های خانه‌های مادربزرگ‌هایمان نیست که قاب‌های یادگاری خود را به تماشا بنشینیم و نیاز است با استفاده از شلف های دیواری به تصویرسازی مدرن این مهم بپردازیم. شلف های دیواری مستری چوب را می‌توانید به‌عنوان یک کتابخانه، میز تلویزیون، میز توالت همراه با آینه، دیوارکوب دکوری و سایر پارامترهای دیگر مورداستفاده قرار دهید.

شلف آینه ای

شلف آینه‌ای و الهام گرفتن از عناصر زیبایی

هر شخص علاقه‌مند به چوب و اسرار پنهان در دل آن تمایل دارد فضایی شگفت‌انگیز در راستای این دکوراسیون از آن خود کند. از همین رو می‌توانیم به شما توصیه شلف های از جنس تپش قلب یک درخت با ترکیبی از نور روشنایی را در منزل خود مهمان کنید. این روزها دیگر شبیه به گذشته از طاقچه‌های سنتی دست‌ساز برای دکور کردن فضای داخلی منزل خبری نیست. دلیل این مهم چیزی نیست مگر زندگی‌های آپارتمانی و فضاهای کوچک که به حذف دیوارهای اضافه منجر شده است؛ اما شما با استفاده از مجموعه شلف باکس دیواری و آینه همراه آن می‌توانید بار دیگر خاطرات نوستالژی خود را در عصر مدرن امروز برای فرزندتان به تصویر بکشید.

تختخواب چوبی سفارشی

تختخواب‌های سفارشی

از لایه‌لایه موزون چوب‌های ام دی افی باروکشی از چوب طبیعی می‌خواهیم چهره‌ای از تجمل و زیبایی را در خانه‌های فاخر و قصر گونه شما به تماشا بنشینیم. رؤیای بکر کودکی شمارا با رؤیای ناب جنگل‌های بکر کودکی‌تان در هم درآمیخته‌ای تا اقتدار و شکوه را در فضای داخلی خانه‌های مدرن شما به تصویر بکشیم. دکوراتورهای ما با مقرون‌به‌صرفه ترین هزینه خاص‌ترین ایده پردازی‌ها را برای شما به تصویر می‌کشند.

تختخواب سفارشی اتاق کودک

تخت خواب سفارشی اتاق‌خواب کودک

برای رسیدن به رایحه‌های سرشار از قدرت و تفاوت نیاز است خانه خود را با عطری جسورانه شبیه به عطر چوب‌های جنگلی در هم آمیزید و خاص‌ترین‌ها را به تصویر بکشید. این مهم فراهم نمی‌شود مگر با تختخواب‌های سفارشی برای اتاق کودکان شما که در نوع خود بی‌نظیر است. مستر چوبی دست‌های شمارا به دست‌های خاطرات خوش کودکی‌تان گره می‌زند تا هر آنچه در دل دارید را در چیدمان داخلی اتاق‌خواب فرزند خود به تماشا بنشینید.

پل‌های ارتباطی با مستر چوبی:

انفجاری از زیبایی در فضای مدرن شما فراهم نمی‌شود مگر با دستان توانمند تیم مجرب ما که اختصاصی‌ترین و لوکس‌ترین وسایل دکوری را با ارزان‌ترین قیمت‌ها برای شما فراهم ساخته‌اند. مستر چوبی یکی از صنایع نوظهوری است که با چوب‌های ام دی افی که روکشی فوق طبیعی و بهتر از چوب ام دی اف را دار است توانسته در عالم صنایع چوبی متفاوت‌تر از سایر ارکان‌های این صنف بدرخشد. این برند موفق و محبوب به‌خوبی توانسته است توجه مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کند و همین امر سبب شده است که این روزها به موفقیت‌های چشم‌گیری نائل شود. اصالت در طراحی، تمرکز بر روی کیفیت آثار خلق‌شده ازجمله عواملی است با تلفیق هنر برای شما فراهم‌شده است. شما می‌توانید فارغ از طرح‌های که به‌عنوان نمونه برای شما ارائه‌شده است به آفرینش ماجراجویانه خود دامن بزنید و طراح‌های خود را فارغ از هر فکر و تنشی برای ما ارسال کنید. ما با احترام به سلیقه و نظر شما مخاطب عزیز تم رنگی، طرح مدنظر و ایده‌های شمارا از طریق پل‌های ارتباطی که در اختیار شما قرار داده‌شده است دریافت می‌کنیم و در فرایند تولید سفارشی به خلق این آثار برای شما می‌پردازیم.

برای دیدن سایر محصولات گروه مستر چوبی و ارتباط با این گروه می توانید به پروفایل آن در اهالی فن چیدانه سر بزنید.

منبع: گروه مستر چوبی | نویسنده: راحله عجم اکرامی

نویسنده : مستر چوبی
مستر چوبی آمیزه ای از تجربه و فن آوری… مستر چوبی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ شمسی آغاز نمود. بیش از ده سال فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه در تولید محصولات چوبی، مستر چوبی را بسوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت. در حال حاضر، در فضایی به وسعت 300 متر مربع و با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته ای از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی و ساخت محصولات چوبی، گستره محصولات از انواع کابینت های آشپزخانه، سیسمونی کودک، تختخواب، باکس، شلف، روشوائی میزهای اداری، فایل، کتابخانه، میزهای کنفرانس و پارتیشن تا مبلمان منزل شامل میزهای تلویزیون و سرویسهای خواب را ارائه نموده است.
کسب و کارهای پیشنهادی


از متخصصین این دسته کمک بگیرید
آینه، لوازم دکوری و نظم دهنده ها
از متخصصین این دسته کمک بگیرید
آینه، لوازم دکوری و نظم دهنده ها
18 اردیبهشت 1398

انواع محصولات چوبی، از تخت خواب تا شلف و باکس دیواری ام دی اف

ما سعی بر آن داریم تا عطر چوب‌های جنگلی را مهمان‌خانه‌های شما کنیم. دنیای مدرن امروز و زندگی ماشینی طلب می‌کند که پا به دنیای پیرامون خود بگذاریم و از عناصر بکر و دست‌نخورده طبیعت برای چیدمان داخلی منزل خود بهره بگیریم. مستر چوبی این مهم را برای شما فراهم کرده است که علاوه بر کارایی به زیباسازی فضای داخلی منزل خود نیز بپردازید. از دنیای تراشه‌ها و تکه چوب‌های جنگلی جهان به شما سلام می‌کنیم و قدوم شمارا به وب‌سایت مستر چوبی خوش‌آمد می‌گویم. چوب، ام دی اف طرح چوب و هر آنچه از قلمرو وسیع و شگفت‌انگیز طبیعت در قالب صنایع چوبی به‌دست‌آمده است را آمده‌ایم تا به شما هدیه دهیم. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به تعدادی از محصولات جنگل‌های باران‌خورده سرزمین مستر چوبی که از جاودانگی ام دی اف طرح چوب و دستان توانمند متخصصان حرفه‌ای برای شما سخن می‌گوید.

باکس دیواری با آیتم‌های ساده

باکس‌های دیواری با اشکال هندسی

چوب ام دی افی روکش شده با چوب بر ظرافت بسیار تأکید دارد که این امر با ادغام در وجوه تاریک و سنگین چوب ممکن نیست مگر باوجود دست‌های توانمند متخصصین صنایع چوبی که غوغا به پا می‌کند. باکس‌های طراحی‌شده، جوانه‌های از دل درختی کهن‌سال است که از هم درآمیخته شدن نجواهای عاشقانه خاک و باران پدید آمده است. باکس‌های مدرن علاوه بر زیبایی کارایی بسیاری را برای شما فراهم می‌سازند. شما به‌راحتی می‌توانید وسایل دکوری، کتاب و اسناد و مدارک محیط کار خود را در داخل این باکس‌های زیبا جایگذاری کنید.

باکس دیواری چوبی

باکس دیواری با آیتم‌های ساده

 لمس طبیعت و تلفیق آن با چهره ناشناخته چوب در کنار دنیای ماشینی و مدرن امروز احساسی است که در دل محصولات تولیدی مستر چوبی نهفته شده است. دیگر جایی برای تردید کردن نیست دنیای تکه چوب‌های مستر چوبی باکس‌های را از شبانه‌های کاجستان برای شما به همراه دارند. سادگی در ایده پردازی و بهره گرفتن از اشکال هندسی متفاوت یکی از دلایل مهم برای استفاده از این محصولات زیبا برای دکوراسیون داخلی منزل شما به شمار می‌آید.

باکس زمینی چوبی

باکس زمینی و ایده پردازی مدرن

ترکیبی از روکش‌های فوق طبیعی و بهتر از چوب ام دی افی با تکنولوژی‌های مدرن و جدید سبب شده است تا بار دیگر هنر اصیل ایرانی به خانه‌های شما مهمان شود. باکس‌های زمینی آمده‌اند تا تجربه‌ای ناب از جنگل را با شاهکارهای هنرمندانه دستان توانمند متخصصان این فن در منزل شما به ظهور بگذارند. تعداد باکس‌های زمینی، ارتفاع، تم‌های رنگی و سبک‌های که برای ایده پردازی در ذهن شما است همگی قابل ساخت است. کافی است طرح مدنظر خود را با متخصصین ما در میان بگذارید و ایده ال ترین انتخاب را از آن خود کنید.

کتابخانه چوبی مدرن

دکوری‌های مدرن و دکوراسیونی ایده ال

تیم متخصص ما با روکش‌های فوق طبیعی و بهتر از چوب ام دی اف های جدید با تکنولوژی‌های مدرن برای شما دکوری‌های مدرنی را فراهم ساخته‌اند که هزینه‌های زیادی به شما تحمیل نمی‌شود. شلف ها دکوری سبب می‌شود با دیگر دکوراسیون‌های به سبک سنتی به سمت خانه‌های مدرن شماراهی شود. شما با استفاده از این دکوری‌ها می‌توانید اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن و یا حتی اتاق کار خود را با سبک و ایده‌ای مدرن دیزاین کنید.

وسایل چوبی به سبک جنگل

دوست‌داشتنی‌هایی به سبک جنگل

با ایده پردازی‌های دوست‌داشتنی با چوب‌های ام دی افی طرح چوب بار دیگر به شب‌نشینی خانه‌های شما مهمان می‌شویم. با ایده پردازی‌های مستر چوبی بار دیگر مهمان خاطرات کودکی خود شوید و ایده‌های به سبک دهه شصت را به خانه‌های خود دعوت کنید. کتابخانه‌های دیواری، چوب‌لباسی‌های درختی، شلف های با طرح‌های منحصربه‌فرد، میزهای پذیرایی زیبا و بسیاری گزینه‌های دیگر تنها بخشی از محصولات ارائه‌شده توسط مستر چوبی است.

استندهای گلدان چوبی

فضای سبز و عطر جنگل

این روزها دیگر خبری از نم باران بر روی سبزی‌های مادربزرگ‌هایمان نیست و نیاز است با استفاده از فضای سبزی مدرن بار دیگر فرزندان خود را به حال خوش کودکی خود مهمان کنیم. فضای سبز چالشی در تقابل زیبایی و آرامش است که در پشت لایه‌های چوب‌های ام دی افی فضای سبزی خیال‌انگیز را برای شما به همراه دارد. شما می‌توانید از استند های متفاوت به‌صورت دیواری و زمینی برای نظم دادن به گلخانه‌های خانگی خود بهره بگیرد.

طراحی هوم آفیس

هوم آفیس خانه‌ای برای شما

عطر بهشت را با بوی فاخر و قدرتمند جنگل درهم‌تنیده‌ایم و هوم آفیس‌های مدرنی را با رایحه‌ای روح‌نواز از چوب‌های ام دی افی برای شما فراهم کرده‌ایم. رؤیاهای شما با نم باران با ایده پردازی به سبک جنگل با مستر چوبی به واقعیت می‌رسد. هوم آفیس فضایی کاملاً اختصاصی و ایده ال را برای فضای کار شما مهیا می‌کند. طرح و ایده‌ای که در ذهن دارید را بر روی کاغذ پیاده کنید و با مشاوره گرفتن از متخصصین صنایع چوبی مستر چوبی در قاب دلخواه خود آن را به نظاره بنشینید.

میز تحریر چوبی مدرن

میز تحریرهای ساده برای فضاهای کوچک

فضایی سرشار از عطر بهشت مهیا نمی‌شود مگر با صنایع چوبی مستر چوبی که دست‌های شمارا به دستان گل پونه‌های وحشی جنگلی گره می‌زند. میزتحریرهای ساده با سبکی مدرن از طراحی که در خانه‌های آپارتمانی شما قابلیت استفاده بسیار پیداکرده است نمونه‌ای از محصولات مستر چوبی به شمار می‌آید. مستر چوبی این مهم را برای شما فراهم ساخته است که هر آنچه در ذهن دارید و تا امروز شبیه رؤیا برای شما باقی‌مانده است را در پرسه تولید به‌صورت سفارشی‌سازی برای شما به تصویر بکشید.

شلف چوبی دیواری و زمینی

شلف های مدرن چندتکه دیواری و زمینی

شلف های درختی بار دیگر شمارا به دل افسانه‌ها و رؤیاهای کودکی‌تان مهمان می‌کنند. شلف های درختی رؤیایی خیال‌انگیز از تپش قلب یک درخت است که در منزل شما خودنمایی می‌کند. شلف ها با شکلی متفاوت‌تر از همیشه ما را به خاطرات نوستالژی‌مان مهمان می‌کند و خود به‌تنهایی روزهای خوش گذشته را به خانه ما دعوت کنند. شما می‌توانید تم‌های رنگی که با تنالیته رنگی فضای داخلی منزل شما هم‌خوانی دارد را از طریق درگاه‌های ارتباطی ما در فضای مجازی ارسال کنید و همان تم رنگی را بر روی محصولات سفارشی خود مشاهده کنید.

شلف ساده خطی

شلف های ساده خطی و نمادی از زیبایی

با استفاده از شلف های دیواری، شلف های ساده و چندتکه دیواری و شلف های منحصربه‌فرد زمینی می‌خواهیم گونه‌ای از خیال‌پردازی در دنیای حقیقی را برای شما به تصویر بکشیم. دیگر خبری از طاقچه‌های خانه‌های مادربزرگ‌هایمان نیست که قاب‌های یادگاری خود را به تماشا بنشینیم و نیاز است با استفاده از شلف های دیواری به تصویرسازی مدرن این مهم بپردازیم. شلف های دیواری مستری چوب را می‌توانید به‌عنوان یک کتابخانه، میز تلویزیون، میز توالت همراه با آینه، دیوارکوب دکوری و سایر پارامترهای دیگر مورداستفاده قرار دهید.

شلف آینه ای

شلف آینه‌ای و الهام گرفتن از عناصر زیبایی

هر شخص علاقه‌مند به چوب و اسرار پنهان در دل آن تمایل دارد فضایی شگفت‌انگیز در راستای این دکوراسیون از آن خود کند. از همین رو می‌توانیم به شما توصیه شلف های از جنس تپش قلب یک درخت با ترکیبی از نور روشنایی را در منزل خود مهمان کنید. این روزها دیگر شبیه به گذشته از طاقچه‌های سنتی دست‌ساز برای دکور کردن فضای داخلی منزل خبری نیست. دلیل این مهم چیزی نیست مگر زندگی‌های آپارتمانی و فضاهای کوچک که به حذف دیوارهای اضافه منجر شده است؛ اما شما با استفاده از مجموعه شلف باکس دیواری و آینه همراه آن می‌توانید بار دیگر خاطرات نوستالژی خود را در عصر مدرن امروز برای فرزندتان به تصویر بکشید.

تختخواب چوبی سفارشی

تختخواب‌های سفارشی

از لایه‌لایه موزون چوب‌های ام دی افی باروکشی از چوب طبیعی می‌خواهیم چهره‌ای از تجمل و زیبایی را در خانه‌های فاخر و قصر گونه شما به تماشا بنشینیم. رؤیای بکر کودکی شمارا با رؤیای ناب جنگل‌های بکر کودکی‌تان در هم درآمیخته‌ای تا اقتدار و شکوه را در فضای داخلی خانه‌های مدرن شما به تصویر بکشیم. دکوراتورهای ما با مقرون‌به‌صرفه ترین هزینه خاص‌ترین ایده پردازی‌ها را برای شما به تصویر می‌کشند.

تختخواب سفارشی اتاق کودک

تخت خواب سفارشی اتاق‌خواب کودک

برای رسیدن به رایحه‌های سرشار از قدرت و تفاوت نیاز است خانه خود را با عطری جسورانه شبیه به عطر چوب‌های جنگلی در هم آمیزید و خاص‌ترین‌ها را به تصویر بکشید. این مهم فراهم نمی‌شود مگر با تختخواب‌های سفارشی برای اتاق کودکان شما که در نوع خود بی‌نظیر است. مستر چوبی دست‌های شمارا به دست‌های خاطرات خوش کودکی‌تان گره می‌زند تا هر آنچه در دل دارید را در چیدمان داخلی اتاق‌خواب فرزند خود به تماشا بنشینید.

پل‌های ارتباطی با مستر چوبی:

انفجاری از زیبایی در فضای مدرن شما فراهم نمی‌شود مگر با دستان توانمند تیم مجرب ما که اختصاصی‌ترین و لوکس‌ترین وسایل دکوری را با ارزان‌ترین قیمت‌ها برای شما فراهم ساخته‌اند. مستر چوبی یکی از صنایع نوظهوری است که با چوب‌های ام دی افی که روکشی فوق طبیعی و بهتر از چوب ام دی اف را دار است توانسته در عالم صنایع چوبی متفاوت‌تر از سایر ارکان‌های این صنف بدرخشد. این برند موفق و محبوب به‌خوبی توانسته است توجه مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کند و همین امر سبب شده است که این روزها به موفقیت‌های چشم‌گیری نائل شود. اصالت در طراحی، تمرکز بر روی کیفیت آثار خلق‌شده ازجمله عواملی است با تلفیق هنر برای شما فراهم‌شده است. شما می‌توانید فارغ از طرح‌های که به‌عنوان نمونه برای شما ارائه‌شده است به آفرینش ماجراجویانه خود دامن بزنید و طراح‌های خود را فارغ از هر فکر و تنشی برای ما ارسال کنید. ما با احترام به سلیقه و نظر شما مخاطب عزیز تم رنگی، طرح مدنظر و ایده‌های شمارا از طریق پل‌های ارتباطی که در اختیار شما قرار داده‌شده است دریافت می‌کنیم و در فرایند تولید سفارشی به خلق این آثار برای شما می‌پردازیم.

برای دیدن سایر محصولات گروه مستر چوبی و ارتباط با این گروه می توانید به پروفایل آن در اهالی فن چیدانه سر بزنید.

منبع: گروه مستر چوبی | نویسنده: راحله عجم اکرامی


...
نویسنده : مستر چوبی
مستر چوبی آمیزه ای از تجربه و فن آوری… مستر چوبی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ شمسی آغاز نمود. بیش از ده سال فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه در تولید محصولات چوبی، مستر چوبی را بسوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت. در حال حاضر، در فضایی به وسعت 300 متر مربع و با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته ای از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی و ساخت محصولات چوبی، گستره محصولات از انواع کابینت های آشپزخانه، سیسمونی کودک، تختخواب، باکس، شلف، روشوائی میزهای اداری، فایل، کتابخانه، میزهای کنفرانس و پارتیشن تا مبلمان منزل شامل میزهای تلویزیون و سرویسهای خواب را ارائه نموده است.
کسب و کارهای پیشنهادی


برای ثبت نظر ابتدا باید   وارد  سایت شوید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
logo-samandehi

چیدانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال شرکت های معرفی شده ندارد. قبل از اقدام به خرید کالا یا خدمات اطمینان کافی را حاصل نمایید.

کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به چیدانه است و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر وب سایت چیدانه حتی با ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

Copyright 2020. Chidaneh.com. All Rights Reserved

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

چیدانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال شرکت های معرفی شده ندارد. قبل از اقدام به خرید کالا یا خدمات اطمینان کافی را حاصل نمایید.


کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به چیدانه است و هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر وب سایت چیدانه حتی با ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

Copyright 2020. Chidaneh.com. All Rights Reserved