تبلیغات
F فارست
چیدانه

نمونه کار از شرکت : چیدانه

امتیاز: 1.5 0 نظر | ثبت نظر

21 خرداد 1398

مبل کلاسیک بخریم یا راحتی؟

امروزه مبلمان یکی از ملزومات اصلی خانه‌ها در ایران شده و خرید آن به عنوان یکی از اقلام اولیه تجهیز منازل در شروع زندگی مشترک اجتناب ناپذیر می نماید. اما چه مبلمانی برای منزل ما مناسب است؟


مبلمان راحتی

همان‌طور که می‌دانیم مبلمان راحتی در اکثر منازل وجود دارد و برای تمامی کسانی که به دنبال خرید مبلمان هستند اولین گزینه به حساب می‌آید. مزیت‌های اصلی مبلمان راحتی در دو مورد راحت بودن و قیمت آن می‌باشد؛ زیرا در عین حال که راحتی نشیمن در آن با توجه به سلیقه و نظر خریداران قابل تامین است، قیمت‌های مناسبی را نیز برای این نوع مبلمان می‌توان یافت. اما ریسک اصلی در خرید مبلمان راحتی چیست؟ کیفیت مبلمان راحتی همیشه پاشنه آشیل و نقطه غیر قابل تشخیص در خرید آن است. چرا که عمده قسمت‌های مبلمان راحتی مواد داخلی آن از جمله اسفنج و فنر و زیره و ... و فقط رویه‌ی آن قابل رویت است. از طرفی اسکلت بندی مبلمان راحتی بسیار ابتدایی و غیر قابل اطمینان بوده و همچنین با توجه به اینکه مبلمان راحتی کلاف چوبی قابل رویت ندارد، امکان ساخت مبمان راحتی با کلاف‌های یک بار مصرف وجود دارد! مشکل دیگر مبلمان راحتی در تعمیر‌ناپذیری آنها است، طوری که در صورت انجام تعمیرات نه تنها شکل اولیه‌ی مبلمان احیاء نمی‌گردد، بلکه حتی در صورت یکبار مصرف نبودن کلاف نیز کیفیت اولیه در تعمیرات قابل بازیابی نخواهد بود. نکته‌ی مهم دیگر در مبلمان راحتی پارچه یا رویه‌ی آن است که جهت کنترل هزینه و بالا نرفتن قیمت نهایی از پارچه‌های نه چندان مرغوب استفاده می‌گردد، عمده تفاوت قیمت مبلمان راحتی اروپایی با تولیدات داخلی نیز در قیمت و کیفیت پارچه است. البته برند‌های بین‌المللی علاوه بر استفاده از پارچه‌های مرغوب اسکلت‌بندی مبل را نیز به صورت استاندارد تولید می‌نمایند و با توجه به این رویکرد مبلمان راحتی خارجی قیمت‌هایی بسیار بالا خواهند داشت. بنابر‌این اگر به دنبال داشتن مبلمانی برای مدت زمانی کوتاه هستید و به تنوع اهمیت می‌دهید مبلمان راحتی گزینه‌ی خوبی خواهد بود. البته هزینه‌ی مصرف‌کننده بابت مبلمان منزل در بلند مدت بیشتر خواهد شد.

مبلمان کلاسیک

برخی از مصرف‌کنندگان در کنار مبلمان راحتی خود مبلمان کلاسیک نیز تهیه می‌نمایند؛ در ادامه‌ی مطلب ابتدا به ذکر مزیت‌ها و معایب وارده به مبلمان کلاسیک به صورت عمومی می‌پردازیم و در نهایت راه حل جامع در زمینه‌ی خرید مبلمان ارائه می‌گردد.

مزیت ها: مبلمان کلاسیک دارای کلاف (اسکلت) چوبی قابل رویت است و بنابراین کیفیت ساخت کلاف قابل تشخیص خواهد بود. از طرفی طریقه‌ی رویه‌‌ی کوبه و اتصال پارچه‌ها به بدنه‌ی مبلمان کاملاً مشخص است و کیفیت مبل در این زمینه نیز قابل تشخیص است. این تمام ماجرا در مورد مبلمان کلاسیک نیست. یک مزیت بزرگ دیگر در مبلمان کلاسیک تعمیر پذیری آنها است، طوری که می‌توان رنگ بدنه و پارچه‌ی رویه را به صورت دوره‌ای با کمترین هزینه تعویض نمود و صاحب مبلی جدید با هزینه‌ای بسیار کمتر از خرید مجدد مبلمان راحتی شد.

البته مزیت دیگر مبلمان کلاسیک که بایستی به آن پرداخته شود استفاده از پارچه‌های رو مبلی نفیس برای این دسته از مبلمان به صورت عمومی است. البته تعدادی از تولید‌کنندگان و عرضه‌کنندگان با توجه به افزایش بیش از حد قیمت مواد اولیه و خصوصاً پارچه‌ی رو مبلی به پارچه‌های ضعیف‌تر و ارزان‌تر روی آورده‌اند که در یک سال ابتدای استفاده‌ خود را نشان نخواهد داد. بهترین روش برای اطمینان از پارچه‌ی رو مبلی مراجعه به پارچه‌فروشی آن و یا خرید مبل از فروشگاه‌های معتبر است.

معایب: یکی از مشکلات مبلمان کلاسیک که با مبلمان راحتی مشترک است متریال داخلی آنها است که قابل تشخیص نیست. مشکل دیگر مبلمان کلاسیک عدم راحتی و نداشتن نشیمن استاندارد و راحت در اکثر موارد است.

عیب دیگری که برای استفاده از مبلمان کلاسیک می‌توان متصور بود بزرگ بودن و اشغال فضای زیادتر نسبت به مبلمان راحتی دانست. طوری که عمده‌ی تولیدات مبلمان کلاسیک، مناسب استفاده در فضاهای کوچک و آپارتمانی نیستند.

چه مبلمانی مناسب همه فضاها و همچنین راحت است؟

با توجه به مطالب فوق مبلمان راحتی یکبار مصرف و مبلمان کلاسیک راحت نبوده و برای فضاهای کوچک مناسب نیستند. پس چگونه می‌توان مبلمانی تهیه نمود که در بلند مدت اقتصادی بوده، مناسب تمامی فضاها و هم‌چنین راحت باشد؟

گروه تولیدی پارس نقشینه با عاملیت فروش " فورلو" در ایران به صورت تخصصی در زمینه‌های فوق کار تحقیقاتی انجام داده و توانسته با پوشش ضعف‌های مرسوم و افزودن نقاط قوت جدید، مبلمانی تولید نماید که دربرگیرنده‌ی تمامی فاکتور‌های مورد نیاز مصرف‌کنندگان باشد.

 • مشخصه‌ی‌ِ اول تولیدات عرضه شده در فروشگاه فورلو قابلیت استفاده‌ی مداوم آنها و عمری بودن کلاف آنها و دوام رویه‌کوبی در آنهاست. با توجه به تمهیداتی که برای استحکام و دوام مبلمان اندیشیده شده است و با توجه به راحتی باورنکردنی مبلمان فورلو، شما می‌توانید همچون مبلمان راحتی به صورت مداوم و تحت عناوین مختلف نشیمن، اتاق TV، لابی‌ها و حتی هتل‌ها استفاده نمایید.

 • مشخصه‌ی دوم مبلمان فورلو رعایت استانداردهای جهانی نشیمن مبل در تمامی تولیدات است. ایجاد راحتی در مبلمان کلاسیک شامل ریزه‌کاری‌های بسیاری در طراحی  و نیز اجرای آن می‌باشد، یه طوری که لطمه‌ای به راحتی مبلمان وارد نشود. بنابر‌این رعایت استانداردهای نشیمن در مبل کلاسیک خیلی آسان و در دسترس نبوده و مستلزم تخصص بالا می‌باشد.
 • مشخصه‌ی سوم مبلمان فورلو ظرافت و زیبایی مبلمان کلاسیک می‌باشد که جلوه‌ی تصویری چیدمان آن در فضاهای نه چندان بزرگ را زیبا و قابل قبول کرده و استقبال خوبی از طرف آپارتمان‌نشین‌ها از این تولیدات شده است.
 • مشخصه‌ی چهارم مبلمان فورلو قابلیت تولید سفارشی تمامی مدل‌ها است، به طوری که نه تنها رعایت هارمونی منزل مصرف‌کنندگان در مراحل رنگ و رویه‌کوبی قابل اجرا بوده، بلکه اندازه‌ی مبلمان موجود در فروشگاه نیز قابل تغییر است تا کاملاً مناسب فضای اختصاصی مصرف‌کنندگان باشد.

 • مشخصه‌ی پنجم مبلمان فورلو استحکام بیشینه‌ی کلاف و رویه‌کوبی است. طوری که با استفاده از روش‌های نوین اتصالات قطعات کلاف بیشترین استحکام تضمین شده و از طریق به کارگیری فنر‌بندی های خاص در زیر رویه‌کوبی بالاترین استحکام رویه‌ی کوبه تضمین می‌گردد. برای اطمینان خریداران از این دو مورد بالاترین ضمانت کتبی شرکتی از جانب شرکت پارس نقشینه قابل ارائه خواهد بود.
 • مشخصه‌ی ششم تولیدات پارس نقشینه تنوع بی‌ینظیر در اجرای رنگ بدنه مبلمان منزل است. علاوه بر امکان اعمال برخی از پوشش‌های بسیار خاص که به صورت انحصاری در این مجموعه انجام می‌گیرد، امکان انجام تمامی رنگ‌های موجود در بازار ارمغانی ویژه از تیم حرفه‌ای رنگ و پوشش برند فورلو است. همچنین جهت ایجاد بالاترین هماهنگی در مبلمان و دکوراسیون منزل، این مجموعه قادر به اجرای تعمیرات مورد نظر در رنگ و رویه‌ی مبلمان و ملزومات منزل است.
 • هفتمین وجه تمایز فورلو با رقبای خود تولید سفارشی مبلمان کلاسیک است. اگر‌چه تهیه‌ی مبلمان به صورت سفارشی مستلزم بودجه‌ی بالاتری است اما نزدیک‌ترین مورد به سلیقه و خواست خریدار بوده و از طرفی اعمال استاندارد‌های راحتی در نشیمن به صورت اتوماتیکمان در مجموعه‌ی پارس نقشینه انجام خواهد شد. البته که قیمت نیز رکن اصلی در این مدل سفارش است و قیمت‌های ارائه شده بسیار مناسب هستند.
 • مبلمان فورلو با در نظر گرفتن موارد ذکر شده اقدام به تولید مبلمان در اندازه‌های مختلف نموده، به صورتی که برخی مدل‌های موجود در فروشگاه مناسب فضا‌های کوچک هستند و برخی دیگر مناسب فضاهای متوسط و بزرگ. بنابر‌این تمامی سلیقه‌ها در تولیدات پارس نقشینه در نظر گرفته شده‌اند.
 • مبلمان فورلو با توجه به تجربه‌ی خود در تشخیص پارچه‌های با کیفیت استفاده از پارچه‌های بسیار نفیس و با کیفیت و تهیه‌ی آنها از مراکز معتبر و ضمانت نمودن پارچه‌های پیشنهادی، مشکل کیفیت پارچه را نیز حل نموده است. شایان ذکر است که مبلمان فورلو هیچ‌گونه سودی از محل پارچه‌ها نبرده و منبع تمامی پارچه‌های پیشنهادی به مشتریان معرفی می‌گردد.

با توجه به راه ‌حل‌های ارائه شده توسط گروه تولیدی مبلمان " فورلو" می‌توان به جای خرید مبلمانی یکبار مصرف صاحب مبلمانی عمری در فضاهای کوچک شد و در عین حال هارمونی چیدمان و مهم‌تر از همه راحتی را نیز به منزل برد. تولید سفارشی مبل کلاسیک نیز مناسب خاص پسند‌ترین خریداران است.

بازدید از فروشگاه فورلو همه روزه از ساعت 10 الی 22 امکان‌پذیر یوده و تمامی مشاوره‌های این مجموعه حتی در صورت عدم خرید از این مجموعه به صورت رایگان و با انرژی کامل انجام می‌پذیرد.

تبلیغات

نویسنده: فورلو (پارس نقشینه)

فورلو عرضه کننده محصولات صادراتی شرکت پارس نقشینه در ایران می باشد. محصولات این برند با بهترین مواد اولیه تهیه شده و با توجه به کیفیت بسیار بالا دارای 6 سال گارانتی شرکتی می باشد. کیفیت تخصص ماست.

نشان کردن
 • 639 بازدید

 • |
 • 0 نظر

 • |
 • 21 خرداد 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
مبلمان ماجان مبلمان ماجان
14 نمونه کار

تلفن: 021۶۶۱۹۳۶۷۸
ریزو ریزو
16 نمونه کار

تلفن: 09363686714
میز و صندلی فایدیم میز و صندلی فایدیم
2 نمونه کار

تلفن: 071137431367
ژین کانسپت ژین کانسپت
13 نمونه کار

تلفن: 09123708912
نوین ساختمان نوین ساختمان
17 نمونه کار

تلفن: 09124901241
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173