صنایع چوب فرهنگ

نمونه کار از شرکت : صنایع چوب فرهنگ

امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

2 تیر 1398

مبلمان چوبی، ۵ مزیت اصلی و مهم آن

هیچ فضایی وجود ندارد که با گرما، زیبایی و ظرافت مبلمان چوبی جور و هماهنگ نشود. میز، صندلی، قفسه، دسته‌ی تخت، کشو و خیلی لوازم دیگر دیگه چوبی هستند. مزایای مبلمان چوبی را نمی‌توان نادیده گرفت. بیش از همه، چوب ترکیبی از زیبایی، جذابیت و ساختاری بی همتا را اراپه می‌دهد که در هیچ‌کدام از انواع ماود دیگر دیده نمی‌شود.

به عنوان بخشی از طراحی داخلی همگام به طبیعت، چوب می‌ةواند ظاهر یک اتاق را به کل تغییر دهد و حسی دوستانه، خوشایند و کاملا ارگانیک ایجاد کند. این مسئله شوخی نیست، متریال چوب نسل‌ها است که برای ساخت مبلماون و لوازم به کار گرفته می‌شود. به همین دلیل است که چوب کیفیتی همیشگی ارائه می‌دهد که به همین راحتی‌ها از بین نمی‌رود.

دلایلی که چرا استفاده از چوب در تولید مبلمان و لوازم بهترین است انقدر زیاد است که لیستی بلند بالا و مفصل خواهد شد که از حوصله‌ی این مطلب خارج است، اما در این اینجا به مورد از مهم‌ترین این دلایل می‌‍پردازیم.

استحکام و دوام

چوب ماده‌ای قوی و محکم بوده و بهترین انتخاب برای کسی است که به دنبال طول عمر بالا در اسباب و اثاثیه‌ی خود می‌گردد. چه شما دنبال چوب سخت (برای مثال چوب بلوط) یا چوب نرم (چوب کاج) باشید، یک دوام و کیفیت ذاتی و همیشگی در یک صندلی یا قفسه‌ی یک کتایخانه‌ی چوبی وجود دارد.

این دوام و کیفیت تضمین می‌کند که در مقابل پولی که برای یک اثاثیه چوبی پرداخت می‌کنید، ارزش بیشتری در اتخیار شما قرار می‌دهد و اگر روزی بخواهید مثلا کتابخانه‌ی چوبی خود را بفروشید، یک کتابخانه‌ی شیک و از نظر ظاهری سالم و با ارزش تحویل مشتری خواهید داد.

تمیز‌کاری و روغن‌کاری فقط باید گاهی انجام شود شود که همین موضوع نگهداری آسان لوزام چوبی را تضمین می‌کند.

ظاهر و حس

همان‌طور که قبلا ذکر شد، چوب می‌تواند زیبایی و جذابیت خاصی به هر فضا ببخشید. خواه رنگ روشن داشته باشید یا تیره و توسط کارگری ماهر در صنایع چوب فرهنگ ساخته می‌شود. صنایع چوب فرهنگ با پتانسیل بالا در طراحی و نوآوری در صنعت لوازم چوبی و مخصوصا کتابخانه‌های چوبی، به چوب زیبایی و جذابیت بالایی می‌بخشد.

اثاثیه‌ی چوبی همچنین می‌تواند به کل فضای اتاق، حسی طبیعی و تازه دهد. اگر شما در در اپارتمانی پر جمعیت در طبقه‌ی بیستم هستید، ممکن است بخواهید با اثاثیه‌ی چوبی، حسی از طبیعت را وارد فضای خود کنید. چوب راه خوبی برای رسیدن به این هدف از طریق طیف وسیع رنگ و نوع پرداخت فوق‌العاده‌ است.

 

 تجدیدپذیری و پایداری

کیفیت چوب اگر تضمین شده و قابل اطمینان باشد، گزینه‌ی خوبی برای پایداری و تجدید‌پذیری خواهد بود و البته انتخابی درست برای اثاثیه‌ی خانه.

چوب تنها متریال تجدید‌پذیر است و می‌توان این قابلیت را نیز به مزایای بیشمار آن افزود. به عبارت دیگر، آلودگی کربن دی‌اکسیدی از ساخت و پردازش چوب تولید می‌شود، خیلی کمتر از سایر موادساختمانی است. چیزی در حدود ۵۰ درصد از وزن چوب خشک را دی‌اکسید کربن تشکیل می‌دهد، آن‌ها همچنین قابلیت ذخیره کردن دی‌اکسید کربن را نیز دارند، چیزی که در مبارزه تغییرات آب‌و‌هوایی بسیار حیاتی است و دوست‌دار محیط‌زیست.

یکی از دلایل دیگر که چوب را انتخابی پایدار و مناسب می‌کند این است که، به شما این اجازه را می‌دهد که از صنعت‌گران کشور خود خریده کرده و به تولید ملی و اشتغال‌زایی کمک کنید. در این وضعی

با خرید اثاثیه‌ی چوبی، شما نه تنها به صنعت چوب، بلکه به صنعت ملی نیز کمک کرده‌اید.

 تنوع محصولات

تنوع گسترده در طرح و رنگ، به این معنی است که ظیف وسیعی از مدل‌ها را اختیار دارید. نیاز به اشاره‌ی دقیق نیست که، این تفاوت‌ها در بافت و نوع پرداخت سطح و در انواع و اقسام مختلف خواهد بود.

فراتر از نوع مواد، این تنوع و گستردگی  در محصولات سازندگان مختلف نیز دیده می‌شود. به عنوان مثال، شرکت صنایع چوب فرهنگ دارای لیست بلند بالایی از محصولات چوبی با کاربرد‌های مختلف و متنوع در طرح‌ها و انواع مختلف است.

تطبیق‌پذیری

برخلاف بسیاری از مواد دیگر، چوب در هر شرایطی خوب به نظر می‌رسد. لوازم چوبی می‌تواند بخشی از هر طرح و فضایی باشد، چه مدرن و چه سنتی و یا هر سبک دیگری، خیلی راحت و به خوبی در هر خانه، کتابخانه و یا فضای اداری با یکدیگر ترکیب می‌شوند. شما ممکن است یک میز از چوب صمغ داشته باشید، یا یک کمد از جنس چوب کاج در طرف دیگر اتاق، اثاثیه‌ی شما از هر جنس و پرداختی که کنار یکدیگر قرار گیرند، وقار و صلابت خاصی به فضای شما خواهند داد.

گفتنی است که این تطبیق پذیری در فضا و محوطه‌ی باز نیز ادامه می‌یابد. وقتی چوب مثلا چوب کاج در برابر آب‌و‌هوا مقاوم شود، می‌تواند در باغ یا ایوان خانه‌تان جلوه‌ای فوق‌العاده داشته باشد

صنایع چوب فرهنگ با وجود اینکه در ساخت قفسه‌های کتابخانه و لوازم کتابخانه‎ای تخصص دارد، اما در ساخت مبلمان و اثاثیه‌ی چوبی منزل و اداره نیز تبحر خاصی داشته و محصولاتی با کیفیت به بازار عرضه کرده است.


پیشنهاد می‌کنیم سری به پروفایل صنایع چوب فرهنگ در چیدانه بزنید.

 

تبلیغات

نویسنده: حسین رجب چالی

عضو تحریریه چیدانه

نشان کردن
  • 399 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 2 تیر 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
شیشه و آینه اردلان شیشه و آینه اردلان
8 نمونه کار

تلفن: 021٧٧٢١٢٨٣٥
پنجره افق پنجره افق
19 نمونه کار

تلفن: 02188288015
گروه آلدا گروه آلدا
2 نمونه کار

تلفن: ۰۹۱۲۹۲۷۹۲۲۷
شرکت مهندسی طراحان خانه باشکوه شرکت مهندسی طراحان خانه باشکوه
40 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٨٨٦٥٧٦٠٨
مبلمان سوزن دوزی فاخر مبلمان سوزن دوزی فاخر
12 نمونه کار

تلفن: 09128892412
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173