تبلیغات
نیلپر F ساقدوش F
خانه طراحی ومعماری آرابن

نمونه کار از شرکت : خانه طراحی ومعماری آرابن

امتیاز: 4.5 0 نظر | ثبت نظر

17 تیر 1398

طراحی تراس سبز، تضاد میان سکوت و همهمه!

تراس یکی از کلیدی‌ترین بخش‌های یک خانه به حساب می‌آید اما باید گفت متأسفانه در بین برخی‌ها، تراس به فضایی برای انبار کردن وسایل غیر ضروری تبدیل شده است. باید توجه کرد که تراس، به عنوان لوگو و گلِ یک واحد مسکونی شناخته شده و به نوعی یکی از معیار‌های سنجش سلیقه و زیبایی می‌باشد. دنیای ماشینی امروز، فاصله‌ ما با طبیعت را بسیار زیاد کرده و به جایی رسیده که اسامی گل‌ها و گیاهان را از یاد برده‌ایم! جدای از بحث هزینه‌ مختصر تزئین تراس، باید به این نکته توجه کرد که نیاز شما از تراس چیست؟ اگر شما مدیر، کارفرما یا کارمند بخشی هستید که خیلی کم به مسافرت می‌روید، حتماً این جمله را بعد از مسافرت‌های یک روزه به خود گفته‌اید که :( رنگ سبز آدم رو زنده می‌کنه! ). وجود باغچه‌ای کوچک و مینیمال در تراس نشان می‌دهد که رنگ سبز برای همیشه مد خواهد ماند!

تراس یک

قدم اول در طراحی تراس و بالکن سبز

اولین قدم برای شروع تزئین و ساخت باغچه‌ تراس، مطالعه‌ در مورد آب و هوا و اقلیم منطقه‌ای‌ ست که سکونت دارید، زیرا برخی گیاهان و گل‌ها تنها در آب و هوای خشک و برخی در آب و هوای مرطوب رشد می‌کنند. برای اینکه از تراس خود نهایت استفاده را ببرید بایستی به آب و هوا و جنس خاک آن منطقه واقف باشید. نکته‌ بعدی که بایستی به آن توجه کرد یافتن نقطه‌ی مناسب تراس برای تزئین باغچه می‌باشد، نقطه‌ای که به نقطه‌ عطف تراس شما معروف است و مکانی‌ست که به اصطلاح ( توی چشم ) می‌باشد. اغلب در این نقاط از گلدان‌های مستطیلی یا استوانه‌ای استفاده شده که جلوه‌ی زیبایی را به تراس شما می‌دهد.

دومین قدم در طراحی تراس و بالکن سبز

اعتماد به طراح باغچه‌ تراس شما از دیگر نکات مهم تزئین تراس است، زیرا این افراد با تخصصی که در بحث تزئین تراس کسب کرده‌اند، گیاهان و گل‌های مطابق با آب و هوا، فصل و اقلیم محل سکونت شما را تشخصی داده و انتخاب می‌کنند.

یکی از شرکت‌هایی که به طور فعال در زمینه‌ی تزئین دکوراسیون منزل و تراس فعالیت دارد، خانه‌ی طراحی و معماری آرابن می‌باشد. آرابن با استفاده از گلدان‌های دیواری جلوه‌ی زیبایی را برای تراس شما به ارمغان می‌آورد که حس طراوت و شادابی را به شما القا می‌کند. به مانند فصل تابستان، آرابن برای فصل زمستان نیز با شومینه‌های کلاسیک تولید خود همراه شما خواهد بود. شما می‌توانید برای مشاهده‌ی دیگر خدمات خانه‌ طراحی و معماری آرابن، به پروفایل این شرکت سر بزنید.

اگر به تزیین و طراحی بالکن و تراش خانه تان علاقه مندید این مطالب را نیز از دست ندهید :

نویسنده: علی صفری

عضو تیم تحریریه وب سایت چیدانه دانشجوی رشته زبان انگلیسی مدیر مسئول نشریه چکامه نویسنده و ویراستار ادبی دبیر و بلاگر

نشان کردن
  • 1686 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 17 تیر 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173