تبلیغات
F فارست چوب و هنر E E رومانته
مبلمان و غذاخوری توفیق

نمونه کار از شرکت : مبلمان و غذاخوری توفیق

امتیاز: 1.4 0 نظر | ثبت نظر

13 مرداد 1398

ست مبل و میز غذا‌خوری، چطوری باهم هماهنگشون کنیم؟

انتخاب مبلمانی با سبک و وزن ظاهری یکسان، باعث می شود هر اتاقی هماهنگ به نظر برسد و رنگی که در موقعیت استراتژیک و درست استفاده شده باشد می‌تواند چشم شما را به داخل اتاق بیشتر جلب کند.

خانه‌ای خریده‌اید که نمی‌توانید برای مبله کردنش صبر کنید، تصویر کاناپه‌های راحت و صندلی‌های میز نهار‌خوری در سرتان به رقص درمی‌آید، اما وقتی نوبت به کنار هم قرار دادن این افکار می‌رسد، ذهن شما گیج می‌شود. اگر می‌خواهید این کار را آسان کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از راهنمایی‌های شرکت مبلمان و غذا‌خوری توفیق است.

 خیلی از ما علاقه‌مند به چیدن خانه‌ای با مدل‌های متنوع مبلمان شامل، محصولاتی از طراحان مختلف یا حتی دوره‌های مختلف هستیم. متنوع، فقط کلمه‌ای برای کنار هم انداختن چیزهایی که به کارتان می‌آید نیست. این کلمه یک استراتژی برای کنار هم قرار دادن عناصری با ظاهری زیبا، گلچین شده که شامل یک شماتیک تزیینی برای هاهنگی فضا است.

انتخاب رنگ برای مبلمان و میز غذاخوری

یک راه استراتژیک برای ترکیب و هماهنگ کردن مبلمان خانه‌تان، استفاده از رنگ است.روشی مناسب برای اتصال بین قطعات مختلف در یک اتاق. مثلا ممکن است شما اتاقی داشته باشید که پر از مبلمان نا هم‌خوان است. خب، بهتر است که به فکر تغییر رنگ آنجا باشید. اساس این کار، یک طرح شماتیک تک‌رنگ با با دیوارهای سفید و مبلمان سفید در سبک‌های مختلف است که سال‌هاست رواج دارد. مبلمان شرکت با تنوع بالای رنگ دست شما را برای انتخاب بهترین مبلمان با رنگ‌های مختلف باز خواهد گذاشت.

رنگ‌هایی که در چرخه رنگ کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، باطراوت‌ترین ترکیب رنگی را ارائه می‌دهند. اما اگر می‌خواهید از چندین رنگ در مبلمان یا لوزم‌جانبی خود استفاده کنید، به فکر یک پس زمینه‌ی خنثی مانند سفید یا بژ باشید.

بازی چشم برای ست مبلمان و میز غذاخوری

تکرار یک اصل طراحی است که اجزای داخل یک اتاق را به یکدیگر پیوند می‌زند، برای مثال اگر یک اتاق پر‌رنگ با یک عنصر یا محصول نارنجی رنگ داشته باشید، این محصول نقطه ی کانونی خواهد بود. اما اگر اتاقی داشته باشید که سرتاسر آن رنگ نارنجی است، چشم شما تشویق به بازی و گردش در اتاق می شود.

استفاده از پارچه و روکش استفاده از پارچه‌های با بافت متضاد و جسورانه، یک راه عالی برای پیوند چند نوع مبلمان است که معمولا از دید چرخ رنگ با یکدیگر هم‌خوانی ندارند. بافت‌های غیر عادی و با‌طراوت همه جا هستند و اتاق‌هایی که به خوبی ترکیب بافت‌های مختلف را در خود دارند شگفت‌انگیز خواهند شد. می‌توانید برای مبلمان خود از یک بافت الگوی راه‌راه استفاده کنید و برای صندلی مهمان‌تان از یک بافت گلدار چند رنگ. پس از همان بافت گلدار ولی در اندازه‌ی کوچک تر برای کوسن‌ها استفاده کنید.

اگه می‌خواهید اتاق خود را ساده نگه دارید، قالی یا قالیچه‌ای را پیدا کنید که رنگ آن همانی باشد که شما در اتاق خود در نظر دارید که استفاده کنید. حواستان باشد که عاقلانه این است که قالی و قالیچه را قبل از مبله کردن اتاق خریداری نمایید.

مکن است زمان زیادی را صرف پیدا کردن قالیچه‌ی مناسبی برای هماهنگ‌کردن با مبل راحتی سبز روشن‌تان که بافتی گل‌گلی دارید کنید، ولی بهتر است که اول قالیچه را پیدا کنید و بعد مبلمان‌تان متناسب با قالیچه خریداری کنید.

اهمیت سایز و اندازه در انتخاب مبلمان و ناهارخوری

زمان مبله کردن یک اتاق به ابعاد و اندازه دقت کنید. مثلا یه میز کوچک قهوه باید با دیگر ابعاد مبلمان شما از نظر اندازه هم‌خوانی داشته باشد.

راه دیگری برای رسیدن به تعادل، انتخاب مبلمانی است که از نظر وزن بصری با یکدیگر مطابقت دارند. یک مبل راحتی خیلی نرم با یک میز با پایه‌های دوکی شکل و دراز هم‌خوانی ندارد. در عوض باید به دنبال میز بزرگی باشید که از نظر بصری با مبل راحتی هم‌خوانی داشته باشد.

اندازه‌ی مبلمان باید یا اندازه‌ی اتاق جفت و هم‌خوان باشد. اگر اتاق نشیمن کوچکی دارید نباید آن را با یک دست مبلمان بزرگ مبله کنید. قطعا این اتاق خیلی شلوغ به نظر می‌رسد و جایی برای رفت و آمد شما و مهمانان‌تان نخواهد بود. برعکس اگر در خانه‌تان اتاق غذا‌خوری بزرگی دارید، یک میز نهار‌خوری کوچک و چهار نفره در بزرگی اتاق گم خواهد شد. همان‌قدر که مبلمان شما نیاز به داشتن مقیاس و اندازه دارد، همان‌قدر نیز باید در اتاق کاربرد داشته باشد. برای انتخاب یک میز غذا خوری در سایز و اندازه ی مناسب می‌ةوانید با خیال راحت از محصولات شرکت مبلمان و غذا‌خوری توفیق استفاده کنید.

مواد و متریال مبلمان و ناهارخوری

اگر مبلمان چوبی را با همان حالت چوبی ترجیخ می‌دهید، پیدا کردن قطعات چوبی با همان چوب مانند راهی مناسب برای هماهنگ کردن ترکیب متفاوت مبلمان است. اگر آدم شجاعی هستید، می‌توانید ترکیبی از چوب‌های روشن و تاریک را با هم ترکیب کنید، اما مطمئن شوید که از هر نوع چوب به اندازه‌ی کافی در مبلمان و اثاثیه‌ی خود دارید تا بتوانید آن‌ها را باهم هماهنگ کنید. برای مثال اگر یک میز پذیرایی بزرگ با رنگ قهوه‌ای تیره دارید، باید برای میزهای کوچک‌تر را با رنگ روشن انتخاب کنید. شما حداقل باید دو عدد از میز‌های کوچک‌تر را طوری انتخاب کنید که نظر بصری هم‌وزن میز بزرگ‌تر باشند. فلز یک متریال خوب برای تنوع مبلمان در دوره‌ی حاضر است، ولی در اتاق‌های رسمی به خوبی کاربرد ندارد.

از اول تیر به مدت یک ماه می‌توانید با تماس مستقیم با دفتر فروش کارخانه‌ی مبلمان و غذاخوری توفیق می‌توانید استعلام قیمت گرفته یا سفارش خود ثبت نمایید. برای مشاهده‌ی شماره تماس و دیگر محصولات این شرکت به سفحه‌ی آن‌ها در چیدانه مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط:

تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
کابینت هیمان کابینت هیمان
26 نمونه کار

تلفن: 021٨٨٢٠٠١٢٨
گالری تحسین گالری تحسین
19 نمونه کار

تلفن: 02176216810
کابینت هاریکا کابینت هاریکا
7 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۴۴۳۶۵۱۸۳
گروه معماری آرچی پرژن گروه معماری آرچی پرژن
12 نمونه کار

تلفن: 02126541440
دفتر شما دفتر شما
3 نمونه کار

تلفن: 02128420
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173