تبلیغات
F فارست
امتیاز: 4.0 0 نظر | ثبت نظر

14 شهریور 1397

میز ناهارخوری گرد، دورهمی های خوشمزه با مدل های جدید!

از آنجایی که میز ناهارخوری اغلب مکانی برای جمع شدن خانواده و دوستان کنار یکدیگر و گذراندن اوقات خوش است، می توان آن را از مهمترین مبلمان منزل دانست. میزهای ناهار خوری در انواع مختلف و جنس های متنوع در بازار موجود هستند و شاید انتخاب مناسب ترین مدل میز ناهارخوری دشوار باشد. در این مطلب چیدانه قصد دارد با بهره گیری از راهنمایی های میز ناهارخوری چلکا به بررسی مزایای استفاده از  میز ناهارخوری گرد در دکوراسیون منزل بپردازد.

ویژگی منحصربه فرد میز ناهارخوری گرد

این روزها، با توجه به متراژ کم آپارتمان ها، استفاده از یک میز ناهارخوری گرد در منزل می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد. چرا که میز ناهارخوری گرد به دلیل اینکه گوشه های تیز و زاویه دار ندارد، فضای کمتری نسبت به انواع مستطیل یا مربع میز ناهارخوری اشغال می کند و همین ویژگی به شما امکان استفاده از صندلی های بیشتر در اطراف میز و در نتیجه پذیرایی از افراد بیشتری را می دهد.

میز ناهارخوری گرد و کنج های بی استفاده

یکی دیگر از مزایای استفاده از میز ناهارخوری گرد، قرار دادن آن در فضاهای غیر قابل استفاده مثل کنج ها یا فرورفتگی های منحنی شکل است. همانطور که میز ناهارخوری چلکا هم عقیده دارد، استفاده از یک میز ناهارخوری گرد این فضاهای بی استفاده را تبدیل به گوشه ای دنج برای همنشینی ها و لذت بردن از آن می کند.

میزبانی راحت تر با میز ناهارخوری گرد

یکی از مزایای استفاده از میز ناهارخوری گرد در دکوراسیون منزل، همانطور که میز ناهارخوری چلکا هم به آن اشاره می کند، علاوه بر ظرفیت پذیری بیشتر، این است که امکان نشستن افراد در اطراف میز را به گونه ای ترتیب می دهد که همگی می توانند یکدیگر را ببینند در نتیجه هم صحبتی بین افراد و انرژی حاصل از آن بهتر جریان خواهد گرفت.

لذت یک پذیرایی گردان

میزهای ناهارخوری گرد با صفحه گردان، این روزها جای خود را در خانه بسیاری از افراد باز کرده اند. یکی از مزیت های قرار دادن صفحه گردان بر روی سطح میز، علاوه بر زیباتر کردن میز، افزودن فضای بیشتر به میز ناهارخوری است. همچنین، این صفحات گردان امکان دسترسی افراد به غذاها و وسایل پذیرایی را آسان تر می کنند، به این صورت که افراد با گرداندن صفحه به سمت خود می توانند از آن ها استفاده کنند.

اگر انتخاب شما برای میز ناهارخوری منزلتان، یک میز گرد است به پیشنهاد چیدانه از پروفایل میز ناهارخوری چلکا دیدن کنید و علاوه بر مشاهده اطلاعات تماس، از نمونه های متنوع میزهای ناهارخوری گرد دیدن نمایید.


نویسنده: صبا صوفی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: صبا صوفی

کارشناس ارشد عکاسی عکاس صنعتی، تبلیغات، دکوراسیون و معماری مترجم و نویسنده عضو تیم تحریریه چیدانه

نشان کردن
  • 2905 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 14 شهریور 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
فروشگاه اینترنتی جویا فروشگاه اینترنتی جویا
19 نمونه کار

تلفن: ٠٢٦٣٢٤٠١٤٥٤
لوازم خانگی بوش لوازم خانگی بوش
14 نمونه کار

تلفن: 0218582
ساج آسا ساج آسا
6 نمونه کار

تلفن: 02156417098
آناهید آناهید
6 نمونه کار

تلفن: 02122357610
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173