visibility 25096 today 1398/11/16

تولیدی صندلی ناهار خوری، قیمت مدل‌های جدید ارزان است؟

اگرچه صندلی ناهارخوری رکن اساسی هر خانه و جهیزیه‌ای است اما در فرهنگ ما ایرانی‌ها بیشتر مردم دور سفره نشستن را دوست دارند؛ زیرا حسی صمیمی و راحت دارد. با این‌حال بارها از متخصصان ارتوپد شنیده‌ایم نشستن پشت صندلی، برای سلامت ستون مهره‌ها ضروری است. اگر دم عیدی به فکر افتاده‌اید، دستی به دکوراسیون منزل‌تان بکشید، توصیه می‌کنیم با ما به تولیدی صندلی ناهار خوری بیایید تا با ویژگی‌های یک صندلی خوب و راحت آشنا شوید؛ شاید خواستید خریدی انجام دهید.

blog post

میز ناهارخوری تارا


فروش صندلی ناهار خوری، از تولیدی بخرم یا مغازه؟

مسلما وقتی خریدتان را از تولیدی صندلی ناهار خوری انجام دهید، دست واسطه‌ها از معامله شما کوتاه می‌شود و خرید به‌صرفه‌تری را انجام می‌دهید.یک صندلی استاندارد در لحظه اولی که روی آن بنشینید احساس راحتی خواهید کرد، خود را در حال غذا خوردن، روی این میز و صندلی تصور کنید. میز و صندلی باید حس راحتی به شما بدهند. زاویه ی نشیمن صندلی ناهار خوری با پشتی صندلی ناهار خوری باید ۹۰ درجه و قائمه باشد و میز ناهار خوری خیلی بالا یا خیلی پائین تر از سینه تان نباشد و همچنین هنگامی که صندلی در کنار میز ناهارخوری تان قرار می گیرد، نباید فاصله ی زیادی از هم داشته باشند تا راحتی شما هنگام استفاده از آنها تضمین شود.

blog post

صندلی لیما

blog post

صندلی سهند

blog post

صندلی ماهان

خرید از تولیدی صندلی ناهار خوری، عاقلانه است؟

خرید از تولیدی صندلی ناهارخوری، عاقلانه‌ترین کاری است که می‌توانید انجام دهید زیرا در تولیدی شرایط برای خرید و سفارش هر مدلی که دوست دارید با کوچک‌ترین جزئیات موردپسندتان فراهم است.

برای انتخاب و خرید میز و صندلی ناهار خوری حتما باید روی صندلی بنشینید و ویژگی های میز ناهارخوری مانند ارتفاع میز  و راحتی صندلی ها و دوری و نزدیکی میز از صندلی ها را با آنچه می خواهید و راحت هستید، بسنجید. وقتی روی صندلی می نشینید، میز ناهار خوری باید در دسترس تان باشد و صرف غذا روی میز برایتان راحت باشد. مناسب ترین ارتفاع میز ناهارخوری هنگامی که روی صندلی نشسته اید، به اندازه ای است که میز کمی پائین تر از روبروی سینه تان قرار بگیرد.
ارتفاع میز ناهار خوری فاکتور مهمی در انتخاب میز ناهار خوری و صندلی ها می باشد، میز اگر بالاتر یا پائین تر از استاندارد برای شما باشد، قطعا در هنگام استفاده از آن راحت نخواهید بود.
نگران پیدا نکردن میز ناهارخوری و صندلی های مورد نظرتان هم نباشید، در فایدیم آنقدر تنوع بالاست که مطمئنا میز و صندلی با اندازه های مورد نظرتان در آن میان پیدا خواهد شد.

blog post

صندلی فرزاد

ابعاد صندلی ناهارخوری

75 سانتی‌متر عرض استاندارد برای یک صندلی غذاخوری بدون دسته است، اما اگر میز غذاخوری اتاق غذاخوری شما بیش از حد بزرگ است و صندلی‌های معمولی کنار آن‌ها به چشم نمی‌آیند می‌توانید از صندلی‌هایی بزرگ‌تر استفاده کنید. اندازه و اندازه گیری یکی از فاکتورهای حیاتی است که هنگام خرید صندلی ناهارخوری باید به آن دقت داشته باشید. به خصوص زمانی که فضای ناهارخوری شما محدود بوده و خیلی آزادی عمل نداشته باشید، فاکتور اندازه بارها مهم تر جلوه یم کند. ارتفاع صندلی های استاندارد ۱۸ اینچ و ارتفاع میزهای استاندراد ۳۰ اینچ است. و شما حتما می خواهید که ۱۲ اینچ بین بالای صندلی و پایین میز فاصله وجود داشته باشد.

هنگام خرید صندلی ناهارخوری فرم میزی که مورد استفاده قرار می دهید اهمیت زیادی دارد. شما باید به فضای قرارگیری پاها دقت کنید و این که دور میز تا چه اندازه جا وجود دارد که بتوانید صندلی ها را دسته دار یا بدون دسته انتخاب و خریداری نمایید.

روکش صندلی

اگر این مسئله برای شما خیلی مهم است از روکش‌های چرمی (طبیعی یا مصنوعی) استفاده کنید تا نگهداری از روکش صندلی‌ها راحت باشد. از انتخاب پارچه‌های چندلایه یا پارچه‌های پرزدار مانند مخمل دوری کنید. پارچه‌های مصنوعی مانند ریون یا پلی‌استر بهترین انتخاب برای ترکیب با پارچه‌های طبیعی هستند.

همیشه برای صندلی ها و نیمکت های رستورانی توصیه به استفاده از روکش چرمی کرده ایم. به علت رفت و آمد زیاد و استفاده مداوم از این نیمکت ها و صندلی هایی که در رستوران ها قرار می گیرند، روکش چرمی به علت نظافت پذیری راحت تر، کاملا ترجیح داده می شود. اما در فضای ناهارخوری منزل بیشتر علاقه مند به استفاده از روکش های پارچه ای با طرح های گوناگونی هستیم که با دکوراسیون سالن غذاخوری اعم از پرده، کاغذ دیواری، و… در هماهنگی باشد. شما می توانید دستمال سفره های خود را نیز در ست با روکش صندلی ها انتخاب کرده و بر شیکی پذیرایی خود بیفزایید.

blog post

میز ناهارخوری پیکاسو

تولیدی صندلی ناهار خوری، به خانواده‌ها هم می‌فروشد؟

فکر نکنید تولیدی صندلی ناهار خوری، فقط به مغازه‌ها و فروشگاه‌ها جنس می‌فروشد. شما می‌توانید به اتفاق دکوراتور، دوست، همسر یا پدرمادرتان برای خرید صندلی‌های مدنظرتان به کارگاه تولیدی تولیدی میز و صندلی فایدیم مراجعه کنید. 

blog post

صندلی نگار


blog post

صندلی ماهان

blog post

صندلی سهند

جدیدترین مدل‌های صندلی ناهار خوری را دیده‌اید؟

مدل‌های جدید صندلی ناهار خوری در عین سادگی، ظرافت‌های متفاوتی دارد که در بیشتر خانه‌های امروزی، مورد پسند خانواده‌ها است.

blog post

صندلی کانتر سهند

مثلا ممکن است میز شما ۸ نفره باشد، اما نوع صندلی های بزرگ و دسته داری که خریداری می کنید، اجازه جای دادن ۸ صندلی دور میز را ندهد و ناچار شوید این تعداد را به ۶ صندلی تقلیل داده و در واقع یک سرویس ناهارخوری ۶ نفره ایجاد کنید.
شرایط متقابل این هم می تواند پیش بیاید. که به طور مثال یک میز ۸ نفره به قدری وسیع و باز طراحی شده باشد و شما نیز در خرید صندلی ناهارخوری به دنبال مدل های باریک و ظریف بدون دسته بروید، که بتوانید این میز ۸ نفره با با ۱۲ صندلی پر کرده و به ست ناهارخوری ۱۲ نفره برسید.
البته این دستکاری در طراحی اولیه میزها به هیچ وجه توصیه نمی شود، اما در فضاهای ناهارخوری کوچک که مایل به داشتن تعداد ظرفیت بیشتر هستیم، می توان از این ترفندها برای افزایش تعداد صندلی ها استفاده کرد.

blog post

میز ناهارخوری نگار

برای زیباتر شدن فضای ناهارخوری باید بین میز و صندلی های ناهارخوری و به طور کلی دکوراسیونی که در این فضا به کار برده اید، یک عنصر هماهنگی و فاکتور هماهنگ کننده وجود داشته باشد.
این عنصر هماهنگ کننده می تواند یک رنگ باشد و یا طرحی که در روکش ها به کار رفته شده و حتی جنس چوب مورد استفاده در ساخت میز و صندلی در نظر گرفته شود.
blog post

صندلی کانتر سهند

blog post

صندلی لیما

صندلی ناهارخوری چوبی که قدیمی نمی‌شه!

این مدل صندلی‌های ناهار خوری چوبی همیشه فضایی دنج را در خانه و آشپزخانه فراهم می‌کنند؛ بنابراین 20 سال هم که از خریدشان بگذرد، هنوز دکوراسیون منزل شما را درخشان می‌کنند.

blog post

صندلی آرش

صندلی ناهارخوری کلاسیک

اگر سبک دکوراسیون منزل شما به کلاسیک گرایش دارد بهتر است این مدل‌ها را بخرید، تا ناگهان از تم کلاسیک به مدرن جهش نکنید. تفاوت سبک و مدل‌ها این امکان را به خریدار می‌دهد تا از بهترین‌ها باخبر باشد. مدل‌های شیشه‌ای بسیار زیبا و درعین حال بسیار سنگین و پرخطر هستند. مدل‌های چوبی از محبوب‌ترین‌ها هستند. بعضی از این اجناس حاشیه‌های کنده‌کاری شده دارند و معرق‌کاری‌هایی با سبک‌های مختلف روی آن دارند. مدل‌های گرد و مدل‌های مستطیل هردو محبوبند ولی مدل‌های مستطیل شکل، چون راحت‌تر با فضای خالی منزل هماهنگ می‌شوند پرهوادارتر هستند. مدل‌های گرد بیشتر سبک چوبی- شیشه‌ای دارند به گونه‌ای که یک لایه چوب و یک لایه شیشه روی آن قرار می‌گیرد که می‌توان گفت زیبایی خاص خود را دارد. مشاوران جهانتاب به شما در انتخاب مناسب‌ترین نوع میز کمک خواهند کرد

blog post

صندلی اِپیک

برای خرید یک دست میز و صندلی استاندارد، باید توجه کنید که ارتفاع میز با مشخصات فیزیکی شما سازگار باشد. مثلا اگر شما قد زیاد بلندی ندارید باید سراغ میز‌هایی بروید که از حد عادی کوتاه‌ترند.

برای تشخیص یک میز استاندارد باید به این شکل عمل کنید:

وقتی روی صندلی، پشت میز می‌نشینید، بلندی میز باید تا قسمت زیرین قفسه سینه شما باشد و فاصله آرنج تا بدن نباید بیشتر از ۴۰ سانتی‌متر باشد، درغیر این صورت میز حالت استاندارد ندارد، زمانی‌که شما روی یک میز استاندارد غذا می‌خورید، باید تمامی اعضای بدن‌تان احساس راحتی کند.

میز نباید آنقدر کوتاه باشد که مجبور باشید با خم‌کردن کمر خود غذا بخورید یا آنقدر بلند باشد که احساس خفگی به شما دست دهد.

صندلی باید حالتی نرم و راحت داشته باشد و زاویه تشک زیرین تا تکیه‌گاه ۹۰ درجه باشد که هضم غذا به‌راحتی انجام شود. زمان غذاخوردن هرچقدر بیشتر طول بکشد و شما هرچقدر با فاصله و آهسته‌تر غذا بخورید، هضم غذا بهتر انجام شده و کمتر به دستگاه‌های بدن آسیب می‌رسد، اما اگر شما هنگام غذا خوردن احساس راحتی نکنید و حالتی استاندارد نداشته باشید، دوست دارید هرچه زودتر غذای‌تان را تمام کنید و به حالت اولیه بازگردید.

blog post

میز ناهارخوری آرش

قیمت صندلی میز ناهار خوری، شب عید 98 به 99

در این روزهای گرانی حتما دیده‌اید که پدرهای خانه یا مادران نان‌آور چطور با ماشین حساب‌ گوشی‌شان درگیر هستند. اگر می‌خواهید بدانید فاکتور خرید صندلی میز ناهار خوری چقدر برای‌تان تمام می‌شود؛ بیایید قیمت صندلی ناهار خوری را در تولیدی میز و صندلی فایدیم بررسی کنیم.

blog post

صندلی کانتر لونا

قیمت صندلی تک میز ناهار خوری چنده؟

در فایدیم هر صندلی  ناهارخوری، از 500 هزار تومان تا 780 هزار تومان است که به نسبت کیفیت بالای این صندلی‌ها، واقعا مقرون به صرفه است.

blog post

صندلی نگار

blog post

صندلی فرزاد

اندازه صندلی میز ناهارخوری

اندازه میز و صندلی‌های غذاخوری مانند تمام لوازم پذیرایی دیگر نسبت به تعداد افراد خانواده و رفت‌وآمد مهمان بالا و پایین می‌رود. پرفروش‌ترین و زیباترین مدل‌های روز معمولا ۶نفره و ۸ نفره‌ها هستند. . اکثرا میزهای جمع‌وجور و کوچک برای صرف صبحانه و عصرانه در آشپزخانه قرار می‌گیرد و میزهای بزرگتر در سالن پذیرایی و برای میهمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

blog post

صندلی کانتر لونا

مراقب پایه ها باشید.

بعضی از میز و صندلی‌هایی که هم کم‌قیمت و هم از برند برخوردار نیستند، خیلی ساده و بدون دقت ساخته می‌شوند و بسیار راحت هم از بین می‌روند. زیرا به‌جای استفاده از دوخت چوب و میخ‌های منظم از چسب چوب برای وصل‌کردن پایه‌ها به میز استفاده می‌کنند. بهترین اجناس از میخ و دوخت‌های فلزی ساخته شده و از پرس‌کاری‌هایی با درجه‌های دمایی بالا برخوردارند. باتوجه کردن به فاصله پایه‌ها و سطح میز می‌توان متوجه شد که آیا جنس از نوع درست ساخته شده یا خیر.

اگر فاصله پایه‌ها نابرابر و زیاد بود، حتما درست ساخته نشده و پس از مدت کوتاهی استفاده از بین می‌رود یا در بهترین حالت نیاز به تعمیر دارد. پس توجه به نوع ساختار میز و صندلی هم از مهم‌ترین نکات خرید یک میز و صندلی خوب و بادوام به حساب می‌آید

صندلی ناهارخوری ارزان، خوبه بخرم؟

صندلی ناهار خوری ارزان احتمالا با بدترین نوع متریال ساخته شده که شاید برای شب عید و پز دادن به فامیل مناسب باشد اما به مرور زمان خراب می‌شود و پول‌تان هدر می‌رود.

در نهایت چه تصمیمی گرفتید؟

اگر دوست دارید یک خرید باصرفه و هوشمندانه انجام دهید سری به وبسایت و اینستاگرام تولیدی میز و صندلی فایدیم بزنید تا با دیگر مدلهای آنها آشنا شوید. این مطالب هم درباره ناهار خوری مفیداند:

یاسمین ثریا
نویسنده: یاسمین ثریا

نویسنده چیدانه-ژورنالیست(نویسنده آزاد)-کارشناس ارشد صنایع غذایی(فعالیت آزاد)-هنرجوی طراحی داخلی و دکوراسیون

more_horiz
مطالب پیشنهادی
میز ناهارخوری گرد، از مربع بهتر نیست؟

میز ناهارخوری گرد، از مربع بهتر نیست؟

میز ناهارخوری گرد بهتره یا مستطیل؟!

میز ناهارخوری گرد بهتره یا مستطیل؟!

1399/10/16 ادامه مطلب
انواع صندلی رستورانی، راحتی مهمه یا قشنگی؟

انواع صندلی رستورانی، راحتی مهمه یا قشنگی؟

1398/12/13 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
صنایع چوبی خورشید certificate
صنایع چوبی خورشید

صنایع چوبی خورشید

گروه معماری آرچین ( مهندس امیر نامداری) certificate
گروه معماری آرچین ( مهندس امیر نامداری)

گروه معماری آرچین ( مهندس امیر نامداری)

بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هیرادانا certificate
بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هیرادانا

بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هیرادانا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent