Chidaneh.com placeholder image

مدل مبل جدید، چی توی بازار مد شده؟

به قلم: گلنار صفدریان

مبلمان از اقلام ضروری در خانه محسوب می شود که علاوه بر کاربردی که دارند در زیبایی و شکل گیری سبک کلی دکوراسیون هم تاثیرگذار هستند. مدل های مبلمان بسیار متنوع اند و تصمیم گیری را دشوار می کنند اما در این ویدیو با گروه مبلمان بافی همراه شدیم تا مدل مبلمان جدید در بازار ایران را با هم بررسی کنیم.

chidaneh ad banner

 

مدل مبل جدید در بازار

شما چه مدل مبلی را دوست دارید؟ مدرن، کلاسیک یا چستر؟ هر کدام از این مدل مبلمان ویژگی ها و سبک مخصوص به خود را دارند که اگر در دکوراسیون درستی چیدمان نشوند از زیبایی خود و آن خانه کم می کنند. 3 مدلی که در بازار امروز ایرانی و خانه های ایرانی عبارتند از:

  • مبل لوکس
  • مبل مدرن تخت خواب شو
  • مبل چستر

گالری مبلمان صبوری
مبلمان کلاسیک مدل روبرتو
گالری مبلمان صبوری

مدل مبل جدید لوکس

این مبل برای دکوراسیون های لوکس و حتی کلاسیک خیلی مناسب است. طراحی ظریف و سادده ای که دارد باعث شلوغ شدن فضا نشده و شما می توانید این مدل مبل را با کنسول ست خودش که به رنگ چوب مبلمان و ناهارخوری طراحی شده ست کنین. این مدل طراحی خاصی داشته و الهام گرفته از طرح های معروف برند روبرتو کاوالی است.

گالری مبلمان صبوری
مبلمان مدرن مدل نیو چستر
گالری مبلمان صبوری

مدل مبل جدید چستر

این مدل هیچ موقع از مد نیفتاده و برای سبک های مختلف هم استفاده می شود. شما می توانید یک نیم ست با مبل چستر تهیه کنید که یا با دو کاناپه تکی مدل پشت بلند و یا با دو مبل دسته دار چوبی ست می شود. در نهایت چیدمان مبلمان نیم ست را با یک کنسول چوبی تکمیل نمایید.

گالری مبلمان صبوری
مبلمان مدرن تخت خواب شو مدل انجوی
گالری مبلمان صبوری

مبل مدرن تخت خواب شو

این مدل مبل برای یک نشیمن خصوصی و زمانی که شما نیاز به استراحت بین روز دارید عالی است. یک کنسول چوبی و فلزی به خوبی با این مبل ست می شود که البته بهتر است همان مدل را برای میز جلومبلی و یا میز تلویزیون نیز تکرار نمایید.

“برای مشاهده مدل مبل جدید بیش تر و سفارش به پروفایل گروه مبلمان بافی مراجعه نمایید"

مطالب پیشنهادی:

 

 

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه