تبلیغات
F فارست E رومانته چوب و هنر E
مهندسین معمار آرکا نوژا

نمونه کار از شرکت : مهندسین معمار آرکا نوژا

امتیاز: 3.5 0 نظر | ثبت نظر

14 آبان 1398

دفتر کار شیک و مدرن در الهیه، آرامش در کار را تجربه کنید

درشهرهای بزرگ وشلوغ اکثر افراد بیشتر زمان خود را در محیط های کاری سپری می کنند، کارهایی تکراری که مملو از روزمرگیست، اما در این روزهای زیبا و رنگارنگ پاییزی که فرصت بی نظیری براي سفر و گردش قلمدار می شود و دیدن زیبایی های این فصل در جاهای مختلف از هرگزینه ای جذاب تر و چشم گیر تربه نظر می آید، آیا بازهم کارکردن برای افراد رضایت بخش است ؟ می توان با این  فکر که پاييز فصل هزار رنگ است و نبايد فرصت گردش در آن را از دست داد باز هم  بر سر صندلی هایمان بنشینیم وسلعت ها با انگیره ای مضاعف کار کنیم ؟

 شرکت " مهندسین معمار آرکا نوژا "  با طراحی محیط اداری شیک و مدرن باعث می شود که در فصل از سال و به دور از حال و هوای بیرون و یا درونی خود نهایت حس آرامش و راحتی را در محیط کاری خود احساس کنید.

پس با ما باشید که می خواهیم در این مقاله نگاهی به طراحی و اجرای پروژه ی اداری در الهیه که توسط این شرکت طراحی شده است داشته باشیم :


مهندس گودرزی طراح و معمار این پروژه می گوید : در طراحی و اجرای دکوراسیون اداری و محیط کار باید به نکات ظریف و پراهمیت بسیاری مانند رنگ دیوار ها، روشنایی و نورپردازی، چیدمان میزکارمندان و مدیران وهمچنین مبلمان توجه و دقت داشت. ما در طراحی و اجرای پروژه ی اداری الهیه که یک محیط اداری شیک و مدرن است نکاتی را برای طراحی به کارگرفته ایم که هم باعث افزایش روحیه و انگیزه ی کارمندان برای ادامه ی کارمی شود و هم محیطی صمیمی و عاری از خستگی را به افراد منتقل خواهد کرد، زیرا کار کردن در محیطی شیک و آرامش بخش نه تنها بر کارایی افراد موثر است، بلکه مرورزمان بر خلق و خوی و زندگی افراد نیز تاثیرگذار خواهد بود.طراحی اتاق مدیریت و اتاق جلسه

در طراحی اتاق مدیریت بهتراست که به چند گزینه دقت داشته باشیم، اگر اتاق مدیریت مستطیل شکل است بهتراین خواهد بود که میزمدیریت در انتهای اتاق قرار گیرد تا در زمانی که افراد وارد اتاق می شوند در نگاه اول با مدیر و میزمدیریت روبه رو شوند، همچنین مدیریت در همان لحظه اول متوجه ورود افراد شود.
از دیگر آیتم هایی که در طراحی اتاق مدیریت باید در نظر گرفت این است که اگر در دفترکار خود فضایی کافی برای طراحی اتاق کنفرانس و جلسات خود ندارید، استفاده از یک میز کنفرانس در ادامه میز مدیریت می تواند بهترین انتخاب و جایگزین باشد؛ پس به طراحی دفتر مدیرت نگاه ویژه ای داشته باشید.
دقت داشته باشید که نورپردازی مناسب برای اتاق مدیرت از دیگر گزینه های قابل توجه در طراحی است، پس حدالمقدور با طراحی پنجره برای استفاده از نور طبیعی و از چراغ و هالوژن های سقفی برای تامین نورپردازی استفاده کنید.طراحی اتاق کارمندان

طرحی اتاق کارمندان باید به گونه ای باشد که در عین صمیمیت گویای بخش بندی کارهاو کارکنان باشد،
طراحی اتاق های شیشه ای ازطراحی های مدرن و مورد پسندی است که در طراحی دفتر اداری می تواند بسیار مورد استقبال قرار گیرد. از ویژگی های مثبت اتاق شیشه‌ای سه جهته بودن آن هاست زیرا در این طراحی شما می‌توانید یکی از دیوارهای حاکم در فضا را به عنوان پارامتر اصلی و نقطه مرکزی مد نظر قرار دهید و سپس با طراحی اتاق های شیشه‌ای اطراف آن را به صورت سه طرفه با شیشه نقطه دید قرار دهید، از نکات مثبتی که در طراحی اتاق شیشه ای می تواند برای مدیریت بسیار جذاب باشد دید کامل دفتر از هر جهت است، و شما می توانید با یک دور قدم زدن در دفتر کار نگاه کلی به تمامی کارکنان داشته باشید.
همانگونه که در تصویر مشاهده می نمایید در طراحی و اجرای پروژه ی اداری الهیه طراحی اتاق های شیشه ای نشان از مدرن بودن این دفتر اداری دارند.

طراحی کانتر منشی 

کانتر منشی که در پروژه ی اداری الهیه طراحی شده است نکات قلبل توجه در آن رعایت شده که اگر بخواهیم به آن بپردازیم : همخوانی رنگ کانتر با دیوارکنار و دیوار پشتی آن و طراحی سقف است که هارمونی خاصی را به فضا می دهد و رنگ چوبی و قهوه ای آن گرمای خاصی را در فضا منتقل می کند، اگر بخواهیم از تفاوت میز منشی با کانتر منشی بگوییم : 
میز منشی به همراه یک صندلی است که منشی از آن استفاده می کند ولی کانتر اداری و شرکت دارای صندلی نمی باشد و آن را متناسب با دیگر اجزای دکوراسیون طراحی و اجرا می شود. استفاده از کانتر منشی، می تواند نوعی حریم خصوصی را برای منشی و انجام کارها به وجود آورد. کانتر و میز منشی علاوه بر تفاوت در ارتفاع، در طول و عرض نیز بسیار متفاوت هستند.


با هم نگاهی به پیشینه ی این شرکت معماری داشته باشیم :

شرکت آرکا معمار مهندسین مشاور نوژا  با بیش از 6 سال سابقه فعالیت در حوضه شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی است که در زمینه های تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون منزل, طراحی داخلی منزل ایرانی, دکوراسیون داخلی آشپزخانه, طراحی داخلی اداری و دکوراسیون داخلی مغازه تاسیس شد. ارتقاء و پیشرفت شرکت طراحی دکوراسیون داخلی نوژا با تلاش و پشتکار معماران خلاق و با تجربه تداوم یافته است و در حال حاضر پروژه های بسیاری را در زمینه طراحی داخلی دست تهیه و اجرا دارد. اولویت های شرکت طراحی دکوراسیون داخلی مهندسین مشاور نوژا با توجه به استفاده از خلاقیت و طرح هایی کارآمد است که در این راستا تا کنون پروژه های دکوراسیون زیادی را انجام داده است و توانسته گامی مثبت در زمینه طراحی و اجرل بردارد.

همچنین پرورش نیروهایی خلاق و حرفه ای یکی از شاخصه های شرکت طراحی داخلی نوژا می باشد به طوری که این شرکت در سال ابتدایی تاسیس خود توانسته پروژه های ارزشمند زیادی را اجرا کند.توانمندی های شرکت مهندسین مشاور نوژا با تکیه بر توان بالای طراحی و اجرای دکوراسیون و برخورداری از توان کارشناسی طراحانی است که راستای اهداف شرکت فعالیت می کنند. شما عزیزان میتوانید هر گونه خدمات طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی منزل, آشپزخانه, مغازه و طراحی داخلی اداری و خرید انواع چوب های خام و ترموود و بتن اکسپوز و تهیه انواع محصولات چوبی indoor و outdoor را دریافت نماید. همچنین گروه مهندسی نوژا کلیه خدمات ساختمانی اعم از نازک کاری و سفت کاری را برای شما انجام میدهد و با در اختیار داشتن نمایندگی و برند های معتبر و لوکس ساختمانی کلکسیونی از متریال های خاص و به روز دنیا را به شما عزیزان معرفی می نماید.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به پروفایل "مهندسین معمار آرکا نوژا" مراجعه نمایید 

مطالب مرتبط زیر را به شما پیشنهاد می دهیم : 

دکوراسیون دفتر کار مدرن، با ست جذاب سبز و قهوه ای

طراحی داخلی دفتر اداری، وقتی گیاهان به کمک کارمندان می آیند!

دکوراسیون اداری شیک، دفتر کاری خالی از خستگی


تبلیغات

نویسنده: غزاله فاتحی

پشتیبان تبلیغات عضو تیم تحریریه و محتوای وب سایت چیدانه

نشان کردن
  • 694 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 14 آبان 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دکورهای خانگی مسترچوبی دکورهای خانگی مسترچوبی
118 نمونه کار

تلفن: 02155448540
دکوراسیون داخلی مهراز دکوراسیون داخلی مهراز
26 نمونه کار

تلفن: 09123145002
پوشش پاسیو پوشش پاسیو
13 نمونه کار

تلفن: 09125729602
مبلیران اصل مبلیران اصل
14 نمونه کار

تلفن: 02144444967
محصولات چوبی كليو كالكشن محصولات چوبی كليو كالكشن
8 نمونه کار

تلفن: ٠٢٦٣٣٥٠٩٦٢٩
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173