تبلیغات
چوب و هنر E E رومانته F فارست
گروه طراحی فرحی

نمونه کار از شرکت : گروه طراحی فرحی

امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

4 مهر 1398

دکوراسیون اداری شیک، دفتر کاری خالی از خستگی

این روزها در شهر های شلوغ بیشتر افراد تایم زیادی از روز خود را به کار اختصاص می دهدند، روزهای پیوسته هفته و کارهای تکراری هر روز که تنوعی برای افراد ندارند کسالتی همراه با تکراری بودن را به افراد منتقل خواهند کرد ، اما چطور می توان در دل این یکنواختی تنوعی زیبا و چشم گیر به وجود آورد که توام با تازگی باشد ؟
حداقل هشت ساعت کاری در دفتر به معنای آن است که شما باید بتوانید هوشیار باشید و هر لحظه از محیط اطراف خود انرژی بگیرید تا بتوانید یک کارمند خوب و کارآمد باشید . نکات بسیاری وجود دارد که در زمان طراحی محیط اداری باید به آن ها توجه کرد ، 

با ما باشید که در این مقاله به شما خواهیم گفت "  گروه طراحی فرحی " چگونه دکوراسیون داخلی دفتر اداری شما را جانی دوباره می بخشند . 

 

مواردی که در دفاتر اداری و محل کار لازم است رعایت شده و درست به کار روند : 

امکانات و فضاها
زمان اجرا
نام تجاری و رنگ
وسایل اداری

 

 

امکانات و فضاها 

یک دفتر اداری و یا فضای کاری بسته به اینکه چه تعداد افراد در چه بازده های زمای در آن جا کار می کنند می تواند متفاوت باشد، بخش های مختلف فضاهای اداری نیازمند به امکاناتی متفاوت هستند مانند: آشپزخانه، تعداد اتاق های مختلف بنا به نیاز کاری،  فضای لازم برای استراحت، اتاق کنفرانس و دیگر فضاها 
اغلب موارد در طراحی دکوراسیون اداری این فضا باید رسمی و تا حدی جدی باشد و طراحی اتاق مدیریت در مقایسه با دیگر دفاتر شرکت وقت و زمان بسیاری را می طلبد چرا که دکوراسیون مدیریت بایست منحصر به فرد و لوکس باشد 
و در مورد اتاق جلسات، باید فضایی آرام و به دور از رفت و آمد باشد،  پس فواصل و محدوده حرکت و ارتباطات اتاق جلسه و کنفرانس جلسات، از جمله نکات قابل توجه می باشد.  

 

رنگ  

علایق، کوچک و یا بزرگ نشان دادن فضای مورد نظر و از همه مهمتر رنگ سازمانی از مهمترین عواملی به شمار می آیند که برای انتخای رنگ محیط کار و یا دفتر اداری می توان خاطر نشان کرد. اگر می خواهید فضای اداری شما بزرگ تر از حد معمول به نظربرسد از رنگ های روشن مانند کرم و سفید استفاده کنید، همچنین سازمان های بزرگ که دارای رنگ سازمانی مختص به خود هستند به کار بردن رنگ مخصوص از مهترین المان ها برای نشان دادن آن شرکت و یا سازمان خاص هستند. فروشگاه گراهام در مجتمع تجاری چارسوکه توسط "  گروه طراحی فرحی " طراحی و اجرا شده است با بهترین تکنیک رنگ های سازمانی رعایت شده است با هم نگاهی داشته باشیم به توضیحات از زبان این شرکت معماری :
گراهام  خیلی در سیرکولاسیون های افقی اولیه مشتریان قرار نداشت و نیازمند این بود تا ما با استفاده ازدکو بتوانیم از طریق بصری مشتری را به داخل فروشگاه بیاوریم، از بهترین گزینه هایی که می توانست برای مشتری و مخاطب ترغیب کننده باشد تفاوت چشم گیرظاهری فروشگاه نسبت به دیگر فروشگاه ای آن منطقه پس از اشکال هندسه ای نا متعارف به نسبت دیگر فروشگاه ها استفاده کردیم. همچنین از رنگ سازمانی خود سامسونگ که به رنگ (آبی سفید) بود استفاده کردیم 
از آن موارد داشتن نور مناسب و طبیعی در دفترکار است، بهترین نور، نور طبیعی بیرون و خورشید است تا از طریق پنجره ها به دفتر شما راه پیدا کنند و روشنایی را به شما هدیه دهند ، پس دراستفاده از وروری شیشه ای برای فروشگاه ها وبه کارگیری پنجره ها در جای جای فضاها بیش ازهر زمان دست و دلباز باشید، چرا که نور و روشنایی انگیزه ی کافی را هم به شما و کارمندانتان هدیه می دهد زیرا خستگی را از چشمان شما دور می کند و سرحال تر از هر زمان به کار خود مشغول خواهید شد. 

 

 

زمان اجرای کار، بی شک سرعت عمل از دغدغه های همیشگی کارفرمایان بوده و است 

زمانی که شرکت و یا فروشگاهی نیازمند تغییر و یا بازسازی دارد یکی از عواملی که ماتع انجام و یا به تعویق انداختن کار می شود زمان اجرای کار و تحویل به موقع آن است، اما چرا این امر تا این امر برای صاحب کسب و کاربا اهمیت است ؟ خوب عواملی مانند : 

 فصل
 نقل مکان و جابه جایی  

می تواند از مهمترین عوامل تاثیرگذار باشند،

 

   

 

اهمیت فصل در در زمان بازسازی محل کار 

یک سری صنوف مانند وسایل خانه ، لباس،مبلمان و .... در یک سری فصل ها مانند3 ماه زمستان که نزدیک به عید است بازار داغی برای خرید دارند، و مشتریان بیش از هر زمانی در مدت برای خرید به آن ها رجوع می آورند اگر این صنوف در این بازده های زمانی تعمیر فروشگاه خود را آغاز کنند به یقین مشتریان باالفعل خود را از دست خواهند داد و صرف اقتصادی برای آن ها نخواهدد داشت، پس برای طراحی دکوراسیون اداری این بازده ی زمانی برای این صنوف مناسب نمی باشد . 

 

 

نقل مکان و جابه چه تاثیری خواهد داشت ؟  

این مورد برای صنوف کالا محور و هم دیگر صنوف به یک اندازه قابل اندازه گیری است،
 زیرا جابه جایی برای مدت زمانی که محل کار در دست تعمیراست مشتریان شما ممکن است از مکان جدید شما مطلع نباشند و برای مدتی هرچند کوتاه مشتریان خود را از دست دهید، پس اگر به دنبال ساخت، بازسازی و یا هرگونه تغییر در محل کار خود هستید شرکت هایی را برای این کار انتخاب کنید که دراصرع وقت بهترین و اثر بخش ترین تغییر را در محل کار شما به وجود آورده و رضایتی قابل توجه برای شما به ارمغان بیاورند، نمونه این تغییردرکوتاه ترین زمان را از"  گروه طراحی فرحی "  در بازسازی مجتمع تجاری چارسو با هم خواندیم.

 

وسایل اداری وتاثیر آن ها در طراحی دکوراسیون اداری 

برای انتخاب وسایل اداری و محل کارخود به همه نکات باید توجه داشت، برای انتخاب مبلمان اداری مناسب که از وسایل ضروری محل شما به حساب می آیند، باید اتخاب درست و هوشمندانه ای داشت زیرا بیشتر اوقات کاری پشت میز سپری می شود،  بنابراین درنظرگرفتن میز و صندلی مناسب با متراژ محل کارو عنوان شغلی افراد جز اولین اصل برای طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر کاری محسوب می شود.همچنین به کارگیری قفسه و یا فایل مخصوص برای ذخیره سازی و نگهداری فایل و پرونده های مهم دراتاق ها را هم نباید فراموش کنیم..
همچنین تزئینات باعث تغییر فضای خشک و جدی دفتر کار می شوند پس بهتر است علاوه بر تهیه وسایل ضروری برای دکوراسیون دفتر کار به زیباسازی و تزئینات آن نیز اهمیت داده شود. برای زیبایی و جلوه ی بیش تر دیوار هامی توانید از انواع تابلو ها و قاب عکس های تزئینی استفاده کنید. همچنین قرار دادن گیاهان طبیعی باعث زنده بودن محیط خواهند شد و می تواند دفتر کار شما را از حالت رسمی و خشک خارج کند.

 

"  گروه طراحی فرحی " با رویکرد طراحی معماری فضاهای اداری،تجاری،مسکونی، بازسازی، و با به کار گیری مهندسان مجرب وبا احترام به سلیقه کارفرما و در نظر گرفتن نقاط قوت هر پروژه بر آن است تا با بالاترین کیفیت، سریع ترین زمان و نکاتی که برای شما کارفرمایان عزیز مهم است پروژه های شما را مسمر ثمر سازد.

با هم نگاهی به نمونه کارهای بیشتر این شرکت داشته باشیم :"  گروه طراحی فرحی " 

مطالب پیشنهادی زیر را با شما پیشنهاد میدهیم:

ایده هایی ساده و خلاقانه برای ساخت کتابخانه در منزل و محل کار

دکوراسیون دفتر کار، 8 ایده انرژی بخش برای راندمان بیشتر!  

طراحی داخلی دفتر کار برای حداکثر بهره وری

 

تبلیغات

نویسنده: غزاله فاتحی

پشتیبان تبلیغات عضو تیم تحریریه و محتوای وب سایت چیدانه

نشان کردن
  • 543 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 4 مهر 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
کابینت تمام چوب پاساک کابینت تمام چوب پاساک
8 نمونه کار

تلفن: 77189324-5
 دکورز decorose  دکورز decorose
2 نمونه کار

تلفن: 02632541301
شرکت ایمن خواب هوشمند شرکت ایمن خواب هوشمند
7 نمونه کار

تلفن: 02637778597
مبل سلامی مبل سلامی
7 نمونه کار

تلفن: 02166675271
تراریوم ویواریا تراریوم ویواریا
23 نمونه کار

تلفن: 02122725567
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173